bugün

4. nesil yazar... ayrıca sözlükteki an itibariyle 4000 olan yazar sayısının son ismi... yani 4000. yazar * *
ing. hıçkırık
lan ben bunu ellerimle yerleştirdim haksızlık ben olcam 4000. yazar dediğimdir, canımdır, ciğerimdir. ayar manyağı yapıldığım bir anımda benden desteğini esirgemeyen, kırmayarak sözlüğe üye olan ama ne bu şans diye düşündüren yikiğimdir. an itibariyle ne bal demi diyerek beni ezen yazar kişisidir. elimden çekeceği vardır. *

emme gene de

(bkz: hoşgelişler ola)
ayrıca kullanıcı adının ingilizce oluşuyla sinirimi bozmuş, zaten sözlüğe üye olduğu anda da dil yozlaşması konusunda destek verme amacı güdmesine rağmen "bu ne çelişkidir?" sorularını kafada uyandıran yazarcık.

(bkz: yc donal)

düzeltme: efendim kendileri şu yc donal işine sinirlenmiş ve bunun üzerine kullanıcı adımın yarı türkçe-yarı ingilizce olduğuna dair karalama çalışmalarına girişince ben de özrümü burdan diler, bir sonraki isim tercihini bakınız vermekten çekinmem:

(bkz: bezgin bekir) *
sayın moderatörler bilmese de "söz bundan sonra noktadan sonra boşluk bırakacağım, yeter ki bitirin şu çaylaklığımı" serzenişlerinde bulunan acıların çaylağıdır. kendisine kefilim. her giri*sini kendi ellerimle kontrol edeceğim, gerekirse şifresini araklayıp, nokta sonrası boşluklarla ben ilgileneceğim. yazarlığı hak eden çaylaktır kendisi.

edit olmayan düzeltme: cezası bitmiş, geri dönmüş yazar kişisidir. üşenmeyip telefonumu bulursam sevindireceğimdir.
artık siyasi yazı yazmamaya ant içmiş fakat yemin tutma başarısı bulunmayan bünyedir.
düzeltme:an itibariyle yemini bozdum.
dalalet ve kandırma partisi'nin ilk üyesidir. yakında meclise gireceğiz %69'la, merak etmesindir. partinin karizmasını da artırmaktadır, zira kendileri 4000. yazarmış. yaaaaa...
yemek yemeyi, uyumayı ve maç izlemeyi çok seven, müzik aşığı, beşiktaş taraftarı, okul düşmanı, gecenin bir köründe 500. girisini kendine girecek kadar düşünceli olan yazar.
şüphelendiğin kişi değilim. diyerek hüsrana uğrattığım nesildaşım.
(bkz: #2163430)

yaptigi gözlemle helal olsunu hakeden yazardır. Maç boyunca arkadaşlarla uzun uzun kafa patlatıp Rüstü'nün neye benzedigini bir türlü cıkaramamıştık. Başarılarının devamını diliyorum. davay davay.
geçen haftanın en kötü entry olmayan girilerinde bile ayrılmadığım kerata.

(bkz: seni sevmeyen ölsün)

(bkz: en guzel kizlarin ankara da olmasi/#2125363)
(bkz: abdullah gul un yeniden cumhurbaskani adayi olmasi/#2127021)
manchester united ve cristiano ronaldo hayranıdır.
geçenlerde topluca çok beğendiğimiz ve hak eden birine aldığımız o * pijama takımını her deseniyle o da hak etmiştir, almalıdır. dersaneden alacağı gani gani paracıkları benimle yiyeceğini sezdiğim, itiraz etse de yemezler dediğimdir. ayrıca sınav sonucumu ezmemesi gerektiğini onun da bir sonuç olduğunu belirtir saygılarımı sunarım. * * ve hala anlamıyorum hangi insancıl öğrencinin sınavı iyi geçer? sınav dediğin kötü geçmek için vardır. aksi takdirde insancıl öğernci değil... *
(#2288930)a ithafen :

(bkz: çıkışta gel)

edit olmayan düzeltme: itafen değil ithafenmiş efendim. oysa ben hiccup kişisinin aldığı ingilizce mahlas üzerine türkçeyi unuttuğunu sanmıştım. yanılmışım. hıkkıdık diyemeyen o beni aydınlattı sağolsun. özürlerimi sunduğum yazar kişisidir.
takma adından çok çekmiş yazar kişisidir. kendisi de ingilizce bir ad kullanmaktan gurur duymamaktadır fakat ne çare ki yapmıştır bir hata.
(bkz: keş)

ayrıca özenti yazar kişisidir kafayı bulmuş fotoğraflarının yanındaki çanta için "aaa misskinin çantası baaak" diyen bu güzide yazarımız * anlaşıldığı üzre benim çantamdan almakla yetinememiş, saçlarının rengini de hafta itibariyle benimkine yaklaştırma çabası içine girmiştir. tabi olmamıştır o ayrı *. yok sağlıktı saçlarım güçsüzdü falan yemezler. bi bergüzar korelde bi onda var o kadar saç. zaten kafası her daim bi dünya. yok yok olmayacak bu.
arada bir çaylak olmayı kendine görev mi edinmiştir yoksa bu moderatörlerin ona zorla yüklemeye çalıştığı bir misyon mudur bilinmez. karma bölümünde de misyonunun farkında yazıyor ama tınn bir şey bildiği yok kendisinin biri aydınlatsın benim de kafam karıştı.
saat 12'ye bile gelmeden sabredemeyip doğum günümü kutlamış şekerim kişisi. aşmış hediyesi için teşekkür ediyorum kendisine.

(#3194699)

aldığı hediye dolayısıyla hasta olup doğum günümde yataklara düşmeme sebep olmuş kişilik, dolayısıyla öğleden sonra uyudum, hala hastayım.
(bkz: balon) *
ortadoğu ve balkanların en iyi latin dansçısı *. evvet bebeğim rın tı tı rın tın rı tı tı tın. ** *
mahlas altını çok boşladığımı hatta boşlamak ne kelime alenen unuttuğumu bana fark ettiren doktor civanımdır efendim. perşembe günü de zigot ve hazoşla kulaklarına bol bol sinyal gönderdiğim kişilik olup gel bize bazı bazı dileklerimi eklerken bu yazıya kendisini çok özlediğimi de belirtmek isterim. evet.
çok teknolocik * flash belleğimi alıp da benden gizleyen insan. elalemden duyuyoruz. aldı flashı kapı duvar. "hatun zaten promosyondu" diyesim var da... bir görüşebilsek tabi.
(bkz: quick as a hiccup)
hadi kendisinde dursa gene iyi de kediye ciğer emanet edip çektiğim şaheserlerin tarih olmasının sorumlusun da tutabilirim. sinirliyim efendim. *
eski sınıf arkadaşlarından bıktığım insan.