bugün

ilk kez görüyorum, konuşma videosunu izledim. her an "ne alakası var gerizekalı" diyecekmiş gibi duruyor ahuahahua.

ses tonunu salla, kastığı için öyle çıkıyor. ancak diksüyon olarak sınıfta kalır. çok kasıp tane tane konuşunca iyi olmuyor ablacım. hani youtube ta önüne gelenin kanal açıp, ilginç zikler, kürekten bilgiler gibi sayfalardaki anlatıcı dallamalar var ya, hah işte onların diksiyonları ne kadar kötüyse o kadar kötü.

insan dediğine değil "ne diyor lan" bu diye tonlamalarına odaklanıyor. rahatla bacım kastırma.

büdüt : diksüyon yazmışım, sonraki cümlemde diksiyon yazmışım. bir yaraklık var bende bakalım ya neyse.
Suphesiz ki Sozluge girerken beyninizi sagda solda birakirsaniz iste boyle olursunuz. O videoyu cekip buraya atmak icin troll olmak da yetmez lan, hakkatten farkli bir kafa gerek. Evet.
şimdi galerideki videosunu izledim, sesi yüzünden "hoş kadın" yerine "hoş kız" diyorum. sporcu da bir şey. hepimize ibret olsun. takdir ediyorum. ancak yine de bir çeşit vocoder ya da vokal prosesörü kullandığını düşünüyorum kayıt sırasında. çocuk sesini andıran konuşmasının efektsiz olduğuna inanamadım pek.
görsel
http://vocaroo.com/i/s1vFkb5fV05V

30 yaşına geldim, hala işim gücüm itlik, serserilik.
Güler yüzlü yazar, sevgiler efenim.
Kendi halinde takılan bir yazar bırakın koştursun .
Köprülü mehmet paşa'nın 69. Kuşak torunu. Güzel köprü kuruyor. Entrylerini eşsiz bulup sözlüğün kendini şanslı hissetmesi gerektiğini söylüyor. Yüzü güzel değil ama elmacık kemikleri kıskanılası. Biraz da ilgi budalası.

Edit: nickaltına şaka ile karışık takılmayın yapışkan bir şey. Mesajlarda Susmadı. En güzeli engeli basmak. Bir insan neden kendini böyle mükemmel sanar ki? Basit bir entry sonrası bile kendini göklere çıkartıyor. Çok komik. Civcivciv...
görsel
"kendi ışığına güvenen, başkasının parlamasından rahatsızlık duymaz."

Köprüler aşkına, kaçın!

(#36697001)

Bu NE şimdi? Reklamlar deyince kızıyor inçe belli çay bardağı.

Sözlük kendisini şanslı hissetsin ben burada yazıyorum, eşsizim vidi vidi bidi deyip sonra kıvıran biri. Başka söz?

Köprü kurup kameraya minik tavşanlar gibi bakmaya devam et sen. Ay bir de o sesin var ya, berbat bir ses. Kabullen. Öptüm şekerim.
görsel
Melisasilem feat hexagram kavgası çıkar yakinda.
Üstüne fazla gidilen yazar. Bunları hakettiğini düşünmüyorum. Çok tatlı biri. Kendisine de söyledim; uğraşmaya değmeyecek insanlar ile muhattap olup sadece kendisini yoruyor. Bırak ablacığım onlar kıskanmaya devam etsin. Sen kültürün ve tatlılığın ile 1-0 öndesin zaten.

(bkz: yapma evladım yapma çocuğum)
Tam bir hanımefendi. Var olsun hep. Evet.
tatlı sevimli ve yardimsever bir yazar kendileri. spor sevdalisi, sporla alakali danisilmasi gereken bir kaynak kesinlikle.

kendisini bugün bir beladan kurtardim galiba, daha büyüğünü de başına sarmış olabilirim bilemiyorum *

ayrica lan zall bu kizin karmasinin hali ne boyle, hayir amk benim gibi adamin karmasinin 1100 oldugu yerde bu kizin karmasinin -100 olmasi cidden enteresan. halbuki troll falan da degil baya guzel entry yaziyor.

sistematik bi operasyon yapilmis bu kiza, tez zamanda düzeltile.
internet sitesi için

http://5e10.com/anasayfa.php?dil=turkce

Bence güzel.
tey allam gerçekten onun sitesi sandığımı düşündü, ağlamak istiyorum.

sağolsun poposunun o kadar ufak olmadığını videolu şekilde gösterdi. neyse ezan okundu...
Youtube kanalı gerçekten çok iyi.

https://youtu.be/DJg4u9vaz3Q
bacım squat yap lütfen.
http://vocaroo.com/i/s1vFkb5fV05V

yaparken ağladım...
Dunning Kruger Sendromu yaşayan bir kardeşimiz. Ehe. Şimdi boşuna google ile uğraşmasın sadeleştirmiş biçimde ajdar anık sendromu diyelim.

Tertemiz duygularla yaptığım şu yoruma çemkirdi her "ünlü" gibi. Ha önce özel mesaj atarak biraz kıvrandı mırmır hesabı yani dikkate almayınca daha fazla sinirlendi.

http://m.uludagsozluk.com/e/36745989/

Bak güzel kardeşim yaptığın her hareket bilinir olmak tanınmak için yapılan hareketler. Sözlükte bu saçma youtube kanalını paylaşan sonra başkası bunu görüp başlık açınca "hihihi gözünüzden bişey kaçmıyor hihihi" yapan da sensin. Yeme yani milleti. Bak daha kısa yoldan daha etkili nasıl hit alırım diyorsan sana sözlük olarak ipucu verelim.

Öncelikle evde bulunan bir duvarı güzel bir duvar kağıdı ile kaplayacaksın bu senin arka fonun olacak. Göz yormayacak ve rahatsız edici olmayacak.

Daha iç gıcıklayıcı giyinecek ekrana daha güzel pozlar vereceksin. Örneğin köprü pozisyonunu kameraya tam açıyla göstereceksin ki millet öğrensin.

"Öğrenciler bekliyor hocam"

görsel

Mesela amerikalı ve avrupalı meslektaşların "hahah meslektaşların" tekrar ediyorum meslektaşların gibi bikini alıp deneyeceksin videon hit alacak öyle sözlüklerde şansını denemeyeceksin. Çapını genişlet madem yapıyorsun bir iş hakkıyla yap.

Şimdi yastığına sarıl. Gb.
Kendisini tebrik ediyorum yazarı. instela'da da dikkat çekmek için böyle saçmasapan entryler giriyordu, burada da giriyor. Yalnız orada burayı gömüyordu, bir sürü olumsuz şey yazıyordu. Neden geldi acaba, oradaki saçma derebeyliğini neden bıraktı? Sildiler mi yoksa?

Kendisini değil de, kendisini ciddiye alanları donuzlarım genelde. Prim yaptırmayın şu ilgi düşkününe.
Kendisine sonsuz saygı duyulması gereken bir sanatçı kişidir. Sözlük olarak bu kızın üstüne bu kadar gidilmesi ayıptır.

Aydinoglu olarak her daim yanındayım. O na denilen her kötü söz bana gelmiş demektir. Seviliyorsun sanatçı ruhlu güzel insan. Saygılar. Evet.
Sporcu bi ablamız. Ama Sıktın be ablacım hep aynı şeyler üzerine uzun uzun makale gibi entryler giriyorsun millet okumadan eksiyi basıp gidiyor.
Surekli kendisiyle ilgili upuzun entryler giren yazar. Sadece kendisini anlattigi uzun entrylere denk geldim, onlari da okumadim :( baska entrysini de okumadim gerci.
inşallah ölür yazarı.
Git buradan git.