bugün

Normal olandır.

Heteroseksüel olmanın neresi kötü olabilir ki zaten. Ne anlatıyon sen çocuğum..
bence kötü değildir. insan karşı cinsten hoşlanabilir bu normal bir durum bence.
Sıkıcıdır.
Direk chati keserim.
(bkz: düz adam sami).
Straight denir ingilizce konuşma dilinde.
Bir biseksüel değildir...

ihihihihihihi.
Eşcinsel sınıfına girmeyen cinsel yönelim.
Seksüeller arasında en normal görünendir.
sadece karşı cinse meyilli kişi.
Hastalıktır evet. Üreme iç güdüsü hayvani bir kalıntıdır. Size üst insanı sunuyorum kardeşlerim; göt sikin.
Biyolojik açıdan, insanlar, heteroseksüellik için tasarlanmışlardır. Evet.
gavatlıktır.
normal olan yönelim.
cinsel ya da duygusal açıdan karşı cinse ilgi duyma durumudur.
doğal ve olması gereken cinsel yönelim.

toplumda egemen olmasının sebebi toplumdaki bir çok insanın normal insan olmasından kaynaklıdır.
çocukluğumda anlamını ibne diye bildiğim terim. es kaza biri bana heteroseksüel dese "sensin lan ibne" derdim heralde. he çocuğum kim bana heteroseksüel deme ihtiyacı duyardı bilmiyorum.
cinsel karakterleri farklı bireyler üzerinde tasıyan türlere verilen sıfat.
kaos gl'nin verdiği tanıma göre:

"Duygusal, cinsel ve erotik olarak karş cinsten kişilkere yönelmiş olan kadın ya da erkek. Kendiliğinden ve zorunlu olarak, toplumda egemen var oluştur."
normal oluşu göreceli değildir zira; ister yaradılışa, ister evrime inan her canlı kendi türünün diğer cinsi ile ürer, lego gibi ona uyar. bu eşcinsellik hastalıktır demek manasına gelmiyor. ama normal olan karşı cinse eğilimdir. diyorsanki ben kendi cinsime eğilimliyim saygı duyarım bu fantastik hareketleri ibretle izlerim.
normal olan şeydir.
türkiyede sonundaki seksüel yüzünden homoseksüellikle karıştırılan terim.

+salih abi sen heteroseksüelmisin?
-ne diyon lan sen babandır heteroseksüel.
+abi ozaman homoseksüelsin
-lan halaa....
homo kelemesi saf katkisiz anlamina gelir hetero ise saf olmayan.Eger kelime anlamlarina bakarsak karsi cinse ilgi duyanin heteroseksuel degil homoseksuel olmasi gerekir.
Bir iki yıl öncesine kadar pek bilinmeyen, söylendiğinde küfür yiyebileceğiniz sözcük.
erkeğin kadından, kadının erkekten hoşlanması durumudur. tercih değildir, kimse bunu tercih edemez, zamanla kişi ya karşı cinsinden hoşlanır, ya da kendi cinsinden. bunun için yapabileceği hiçbir şey yoktur.
hetero lat. farkli anlamini tasir...
heteroseksuel farkli cinslere ilgi duyan kisilere denilir, homoseksueller veya lezbiyenlerin zittidir...
disi cinsin erkek cinse veya erkek cinsin disi cinse ilgi duymasina denilir...