bugün

entry'ler (718)

kızların kozmetiğe döktüğü paralar

keşke sahipsiz sokak hayvanlarına dökülse o paralar dedirtir insana, tabi bide insanların sigaraya verdikleri paralar var o daha kötü maalesef.

parayı bulunca yapılacaklar

Ülkeden uzaklaşmak ve yanımda götürebildiğim kadar çok insan götürmek ilk işim bu olur.

refarandumda evet dersek suriyeliler gider

Evet dersek hepimiz Suriyeliler gibi olucaz bi haber yaşayamayacak kadar kısa değil mi hayat?

en büyük yeteneğiniz

Şiir okumak.

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

Empatidir fakat bi olasılıksız etmemiştir.

yanlışlıkla kız kankanın kalçasını ısırmak

Şakalaşırken hamile kalanların yaşadığı ülkede şaşırtmamıştır.

musa nın denizi yardığına inanıp evrime inanmamak

Tamamen kişiye kalmış hangisine inandığı hangisine inanmadığı lakin bütün insanların tek sorunu şudur kendisinden farklı bir düşünceye saygı duymamak nedeni nedir bilinmez çiğ sütten desek memeli hayvanlar pişmiş süt içmiyo onlar kadar saygımız yok birbirimize yazık.

ben yari görmezsem

Halım yaman olur, diyerek durumu çok güzel özetleyen şairin dizilerinden bi satırdır efenim.

bakireyim ve bununla gurur duyuyorum

Sakso ve anal yapmadıysan kimseyi öpmemiş sevişmemiş vede sürtünmemişsen devam et duymaya yoksa bi sikimde yaramaz duyduğun gurur dedirten başlık.

güzel olmayan bir kıza tutulmak

Sevdiğin kişi güzeldir güzel olmasa gönül sevmez başkalarının söylediğiyle kızın güzel olmadığını düşünen embesil dedirtir. Adamı sinirlendiriyosınuz sonra da böyle oluyo özür dilerim.

bi sütyene 230 tl vermek

Marka meraklısı amk burjuvası kapitalist pislik insanların yaptığıdır inşallah patarsınızda 1 TL ye muhtaç kalırsınız dedirten başlık.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Yoruldum amk dünyasından çok yoruldum herşey eskisi gibi olsun babam artık lütfen iyileşsin başka bi isteğim yok çok yoruldum amk yeter.

mesaj atılan kişinin görüldü yapıp bırakması

Şerefsizliktir haysiyetsizliktir yapılmamalıdır takmıyorum anlamına gelir önemsizsin benim için demektir göt kalkıklığıdır burdan yapan herkesin amk diyorum özür dileyerek.

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

Fırlama olmayın gözlem yapın arkadaşlarınızı iyi seçin çok konuşmayın ortama ayak uydurun kendiniz olun kimsenin arkasından konuşup iş çevirmeyin gördüğünüz her kıza atlamayın adınız abazaya çıkar ve bu hızlı yayılır dürüst olun kimse sizi tanımıyor diye olmadığınız bi insanı anlatıp öyle davranmaya çalışmayın zaten 2 sene sonra kimin ne bok olduğu çıkacak ortaya o yüzden tekrar edim dürüst olun herkese karşı.

kadınları çekici yapan detaylar

Çoktur mesela az konuşmasıdır, Alttan almasını bilmesidir, sahiplenmesidir, güzel kokmasıdır, gözleridir, gülüşüdür, sevişidir, söz dinlemesidir...

anın görüntüsü

Amın görüntüsü şeklinde yanlış okunabilecek başlık.

ilk tavuk nasıl oluştu

ilk yoğurt nasıl yapıldı sorusuyla kapışabilicek sorudur.

değdirirken içimde don yok diyen berber

Açık sözlü berberdir, helal olsun.

baba

En fazla kıymeti bilinmesi gereken kişilik, emin olun kaybettiğinizde yıkılacaksınız.

yasaklanması gereken şeyler

Toplum içerisinde osurmak. Ne geniş insanlar var anasını satıyım