bugün

Olmak isteyip, başaramadığımdır.
genel olarak herkesle iyi geçinmeye çalışırım ve iyi geçinebiliyorsam karaktersizlik falan değil ama iyi geçinemediğim de olabiliyor. zaten ben kendimi belli kalıplara sokmaktan hoşlanmıyorum.
Yavşağın önde gidenidir.
Tehlikelidir net.
Zamanında bir arkadaşım vardı. Eşini kayınvalidesini ölümüne gömüp yanlarında tatlış tatlış takılırdı.
"Ne yavşaksın be kızım" derdim. zamanla kendisine saygım da bitti.
Başarılı oldu mu peki?
Her daim hemde:)
Ortamdan ortama değişen nabza göre şerbet veren tutarsız güvenilmez tipitiptir şüphesiz..
Karakteri oturmamıştır. Bilinçli yapıyorsa tehlikedir. Işınlanarak kaçınız..
Ben değilimdir. Aynı anda 3 tane insanla her şey yolunda gidince anksiyetem tutuyor.
Ordan oraya laf taşıyarak, herkesi birbirine düşüren karaktersiz insandır..
Gereksiz gerizekalı tiplere göre omurgasız olarak tanımlanan insanlardır.
Amına koyayım bi yere sığdıramıyorsunuz kendinizi, uyumlu insanlara da sözlük üzerinden sallıyorsunuz. Amip sürüsü sizi...
karaktersizlik ve iyiyle kötüye aynı davranmak anlamına gelmediğini düşündüğüm şey. mesela herkesle iyi geçinirsin ama kimileriyle daha iyi anlaşırsın mesela. iyi geçinince iyi anlaşılabiliyor da ve bu çok güzel bir şey.
özgüvensiz dir.
su katılmamış yavşak biri olabilir bu ihtimali değerlendirmek lazım.
sinsidir ve pasif agresif karakteri vardır. yavaş yavaş, lokma lokma yer yutar insanları.
Samimi bulunmayan kişidir. Düşünce ve sevgisini diğer düşüncelere ve sevgilere saldırarak dile getiren bu kadar çok kişi varken varlığına inanmak çok zordur.
iyi niyetli kişidir .
On numara insandır.
Kesin çıkarcı bir kişiliğe sahip .
Dikkat ediniz. ..