bugün

On numara insandır.
iyi niyetli kişidir .
Samimi bulunmayan kişidir. Düşünce ve sevgisini diğer düşüncelere ve sevgilere saldırarak dile getiren bu kadar çok kişi varken varlığına inanmak çok zordur.
sinsidir ve pasif agresif karakteri vardır. yavaş yavaş, lokma lokma yer yutar insanları.
su katılmamış yavşak biri olabilir bu ihtimali değerlendirmek lazım.
özgüvensiz dir.
karaktersizlik ve iyiyle kötüye aynı davranmak anlamına gelmediğini düşündüğüm şey. mesela herkesle iyi geçinirsin ama kimileriyle daha iyi anlaşırsın mesela. iyi geçinince iyi anlaşılabiliyor da ve bu çok güzel bir şey.
Gereksiz gerizekalı tiplere göre omurgasız olarak tanımlanan insanlardır.
Amına koyayım bi yere sığdıramıyorsunuz kendinizi, uyumlu insanlara da sözlük üzerinden sallıyorsunuz. Amip sürüsü sizi...
Ordan oraya laf taşıyarak, herkesi birbirine düşüren karaktersiz insandır..
Ben değilimdir. Aynı anda 3 tane insanla her şey yolunda gidince anksiyetem tutuyor.
Karakteri oturmamıştır. Bilinçli yapıyorsa tehlikedir. Işınlanarak kaçınız..
Ortamdan ortama değişen nabza göre şerbet veren tutarsız güvenilmez tipitiptir şüphesiz..
Tehlikelidir net.
Zamanında bir arkadaşım vardı. Eşini kayınvalidesini ölümüne gömüp yanlarında tatlış tatlış takılırdı.
"Ne yavşaksın be kızım" derdim. zamanla kendisine saygım da bitti.
Başarılı oldu mu peki?
Her daim hemde:)
Yavşağın önde gidenidir.
genel olarak herkesle iyi geçinmeye çalışırım ve iyi geçinebiliyorsam karaktersizlik falan değil ama iyi geçinemediğim de olabiliyor. zaten ben kendimi belli kalıplara sokmaktan hoşlanmıyorum.
Olmak isteyip, başaramadığımdır.
Lisede bir eleman vardı. Tam bu tanıma uyardı. O dönem facebook'ta 1000'den fazla takipçisi vardı. Sosyal olmakla övünen bir tipti. Birgün sınıfta oturup grupça sohbet ederken bu eleman sınıftan çıkınca iki dakika önce elemanın yüzüne gülen kızların arkasından salak, gerizekalı gibi sözler ettiğini duydum, bu durumdan ben rahatsız oldum ve o gün anladım ki bu tiplerin pek seveni olmuyor.
Ülkedeki karakter sıkıntısının nedenini burdaki yorumlardan anlayabilirsiniz.

Herkesle iyi geçinmeye çalışan biriyim, kimseden menfaat falan da beklemiyorum. Uyanık geçinenlerin de amınakorum.
Sıvacıdır o.
Kişiliksiz bir gebeş kaplumbağadır.
sakata getirebilecek potansiyele sahip insan tipidir..
sadakatinden ve samimiyetinden şüphe duyacağım insanlar arasındadır.
her an kendi menfaati doğrultusunda hareket edeceği hiç sürpriz olmaz.
kaçarım bu modellerden.
Lanet olası bir iki yüzlüdür.
Hani nerede? bir tane de ben vurayım.
Yaltakçı ve şerefsizdir.
Menfaatçi ve çıkarcı olup güvenilmez insandır şüphesiz.