bugün

bu başlığa tıklayanlar genelde türkçe hassasiyeti olup, yardırmaya gelenler olacaktır.
onları bekliyorum, evet.
severim onları.
(bkz: herkes)
(bkz: bir şey)

dıdıt : ahaha okumadan gelip yazdım nasıl da düştüm. oh mondüyo.

ibret olsun silmiyorum.
mantı.

evet çok aşığı var biliyorum ama ben kıyma sevmiyorum bir kere. hatta bazı köfteler dışında kırmızı et de sevmiyorum. bunları söylediğinizde şaşkınlık dolu bakışlara sebep olursunuz.
(bkz: çay)

Yok artik dedigini duyar gibiyim.
Kesinlikle şu waffle dedikleri şey. Düpedüz saçmalık.zaten meyve çok sevmem fakat popüler şeylerden bilhassa hoşlanmıyorum.
SÜT MISIR?! KARPUZ?! KARAYiP KORSANLARI?!
(bkz: televizyon izlemek)
Her yerde söyleyemezsin çünkü aldığın tepkiler bazen rahatsız edici olur.
game of thrones'i izlemiyorum orospu evlatları zorla mı.
Bursalı herkes kestane şekerini bayıla bayıla yerken ben sevmiyorum mesela.
Kelle paça.

Herkes oturur yer. Ben kokusunun sindiği yerde su içemem.
Aha ben. Cidden bakın örnek vereyim. Böyle hani erkeklerin hayran oldugu boyle asiri talip oldugu kızlar vardır ya bana genelde onlar hic guzel ve cekici gelmezler. Hic begenmem o tipleri.mesela bu ortamlardaki kızlar olur okulda vs yerde ya da mesela andriana lima bana hic guzel gelmez aksine cok soğuk gelir. Nasil desem kiyafettede oyle. Her zaman zor begenen birisi olmuşumdur. Gidip bi kizi begenmissem de emin olun millet gibi guzelligi icin degildir. O kizin guzelligi sadece onu begenme sebeplerinden bir tanesidir.
toplumu karşına alabilecek kadar cesur olmaktır. yıllar sonra gıpta ile bakılan birine dönüşmektir.
tw izlemek
sosyalmedya hesapları kullanmak
cafelerde konserlerde partilerde vakit geçirmek
çokça arkadaş sahip olmak gibi gibi uzatılabilinir.
Nutella ?
L&m ?
Harry potter ?
Daha da sayarım bir sürü şey zaten hayatımda cok az şeyi severim ben genel anlamda sevgi noksanligi yaşıyorum.d
Kendimde özellikle şarkılar için geçerli durumdur, bir şarkıyı popülaritesi geçtikten sonra daha sık dinlerim.
mavi ve yesil gozlu takintisi olan abazanlarin sevdigini sevmemek.
game of thrones. herkesin ''yeni sezoooonn'' diye büyük bir istekle beklediği ve çok sevdiği diziyi sevemiyorum, whatsapp gruplarımda ötekileştiriliyorum ...
hit olmuş bir müziği,
herkesin okumak için debelendiği best seller bir kitabı,
sırf efektine 'muhteşemlik' atfedilen bir vizyon filmini,
instagramda fotosu paylaşılan ama içinde bir bok olmayan herhangi bir mekanı sevmek zorunda olmamaktır.

nevi şahsına münhasır olmak fevkaladenin fevkinde bir durumdur.
tavsiye ederim efenim.
Benim için kedidir sevmiyorum bu hayvanı hiç bir türünü hiç bir boyutunu her an zarar vereceklermiş gibi durmaları sürekli tüy kıl dökmeleri hele bir kız arkadaşımın evinde vardı nasıl bilendiyse bana eve gelmeme; kıskançlıktan sevdiricek gibi yanıma yanaşıp bacağımı tırmalıyordu kızın olduğu odaya girmeyeyim diye kapısının önünde hırlıyordu sevimsiz ipne.
Herkes sever okşar da ben bu kinci sinsi hayvanı sevmiyorum
Not:labrador retriever adamın dibidir kardeştir arkadaştır.
Kestane. Bi de çarşıdan pişmişini alıp sobanın üstünde kestane pişirdiği günleri yaadetmeye çalışanları odunla dövmek istiyorum. Napıyorsun, elit mi oldun yani. Belki de bu hareket beni kestaneden soğutmuş olabilir.
mantı. evet klasik herkesn sevdiği mantıyı ben sevmiyorum.
Gayet normal olandır.
Özellikle çok sevilen abartılan film, dizilerde bende ters tepki yaratıyor. Örnek vermek gerekirse game of thrones, breaking bad, yüzüklerin efendisi, star wars serisi. itici geldiği için izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum.