bugün

rapçi fuat ın * 5. veya 6. albümü olması lazım. diğer albümleri türkiye de izin alınamadığı için çıkamamıştır.ceza, ayben, dr fuchs ve sahtiyan la yaptığı düetler güzeldir. *.
bir adet 3. nesil yazar arkadaşımız... *
(bkz: ayın yazarı)
(bkz: ayın elemanı)
kimseye ne yararı ne zararı olan dünyaya sadece yaşamak için gelmiş yoğun umut sarıkaya hayranı yazarcık.
nesildaş yazarım imiş, yeni farketmişimdir. dünyadaki yaşantısında başarılar dilenilesi.
kendi ülkesini kursa bayrağı efes pilsen logosu olur bu kişinin.
fuat'ın ilk bandrollü albümüdür. yamulmuyorsam 6. albümüdür.
izmir'de yazlar başka olur zirvesi'ne en başta çekinceleri ve korkularından ötürü katılmayacağını açıklayan ama sonra benim boğazına çökmemle* katılma kararı alan yazardır.
hayatının dönüm noktasında hayatı kaymış insandır.iki senelik bir lise 1 öğrencisi olarak üstüne birde bu sene kalmış ve eğitim-öğretim hayatına son vermiştir,hayata erken yaşta atılmışdır,içmesi için bir sebeb daha doğmuştur,depresyonlardadır.
(bkz: allahım bir çıkış yolu yarabbim)
entürkteynment gibi süper bir şarkıyı içinde barındıran albüm. albümdeki diğer bir güzel parça içinse (bkz: illegal)
türkçe rap müzik icraatçisi fuat ergin in sevdiğim tek özelliğidir. özellikle melodileri ve altyapılarıyla tarzını bir adım öteye taşıyan, çok başarılı bir albümdür. lakin ara verip dinledikçe kualğımda güzelleşen bu muhteşem albümü bile fuat ın şahsi şımarıklık ve ukalalıklarını örtmeye yetmemektedir ama neysedir.