bugün

yurtdışı siparişlerim, manchester paris istanbul hattında beş gün geçirdikten sonra beş günde istanbul'dan trabzon'a varırken. yani toplamda en fazla on gün. bu güzide sitemizde istanbul'dan trabzon'a ürünler 30 günde bile gelmemektedir. zira taşınıyorlarmış, yoğunlarmış. taşınıyorsan sipariş kabul etmezsin, tedarik edebileceğin kadar kota koyarsın, bu nasıl lakaytliktir, nasıl sorumsuzluktur? siz siz olun, bu ahmak siteden sipariş geçmeden önce iki kez düşünün.
fiyatı 2.372,03-TL+kdv olan televizyonu bana özel bindirim yaparak 2.592,46-TL+kdv'ye satmak isteyen firma. hayır çok mu akıllılar yoksa beni mi çok salak buldular anlamadım.

görsel
bugüne kadar hep sorunsuz alış veriş yaptım ama son günlerde değişimden midir nedir, çıkışa hazır olan ürünüm onbeş gündür bekliyor, haber verin kargoya vermek zorsa gelip alalım.
1 haftadır tedarik sürecinde olan siparişime bakmak makssatlı girdiğim sayfamda şu notu gösterek beni delirtmiş sitedir.
"Size daha iyi hizmet verebilmek için çok kısa sürecek bir bakım çalışması yapıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz."
kıçımızı kaldırmayalım, internetin nimetlerinden faydalanalım diyerekten bir şey yapıyoruz ama burnumuzdan getiriyorlar.
zorunlu kalmadağım sürece artık alışveriş yapmayı düşünmediğim site.
alış-veriş sitesidir...

tavsiye edilmeyendir, üç kere alışveriş yaptım üçünde de sorun çıktı, insanı çileden çıkarıyorlar.
bugün çok basitçe doğum günümü kutlamış alışveriş sitesi.
'hepsiburada.com doğum gününüzü kutlar' insan adımı falan yazardı bari.*
çok ilginç şu ana kadar yaptığım aışverişlerde sorun yaşamadığım site. geçen gün grill tava aldım. hızlı gönderi falan da değildi. dedim tamam 10 güne anca gelir ama beni yamultarak iki günde kargoya verdiler. kendimi şanslı adlediyorum.
Teorik olarak ihtiyaç duyulan bütün eşyaların bulunduğu, bir eşya alınmak istendiğinde bakılması ve takip edilmesi gereken bir sitedir.
senin tedarik sürecinin amına koyim. sistemde yaşanılan sıkıntılarından dolayı siparişim 3 gündür bu süreçte imiş de mıy mıy da mıy mıy.

ama iyi çaktım demi ?
pek de ucuz olmayan bir alışveriş sitesi.

nokia c5-03 realde taksitli olarak 409 lira iken, bu sitede 495 liradır ve sanki çok ucuzmuş gibi sitenin ana sayfasında sergilenmektedir.

ııh, olmamış.tavsiye de edilmez.
3 gündür defalarca aramama rağmen bir türlü temsilciyle görüşemediğim, yerin taa dibine batasıca e-mağaza.

ürün tedarik etme konusunda ciddi sıkıntıları var.

"değerli müşterimiz şu anda tüm müşteri temsilcilerimiz diğer müşterilerimize hizmet vermektedir." gibi de bir oyalama taktikleri var. e haliyle tüm müşteriler abanmış telefonlara.

(bkz: system halted)
verdiğim toplu siparişi parça parça gönderen alışveriş sitesi. geriye kalanları uzun süre bekleyeceğim hissine kapıldım şimdi. hadi hayırlısı.
bunların gönderim sistemlerini yenileme çalışmaları bitmedi gitti ama sağolsunlar beni hasta ettiler. zaten tedarikte diye diye oniki günde ancak gönderdiler, olabilir dedim. e eksik gönderdiler, ulan herkes hata yapar dedim. ne zaman arasam, ne zaman yazsam aynı cevap, en kısa sürede cevap vereceğiz, merkeze iletiyoruz, yaşanan aksaklıklardan dolayı özür dileriz... allahtan bir özür dilemeyi öğrenmişler, papağan gibi şunu tekrar edip duracağına, bana ne yapacağınızı adam gibi söylesene lütfiye... adını sevdiğim. ilk defa bir çağrı merkezinde bu tip isimli biriyle konuştum, gülesim geldi.
en işe yarayacak ürünlerin altında "şuanda elimzde bulunmamaktadır" yazısının bulunduğu alışveriş sitesidir.
ürünlerin altındaki yorumların %90'ı olumlu olan site. nasıl oluyorsa artık.
hepsiburada.com, asla alışveriş yapılmaması gereken alışveriş sitesi. son 6 aydır yaptıkları siber dolandırıcılıktan başka birşey değil. son siparişimi 28 haziran tarihinde vermiş olmama rağmen ürünlerin sadece bir kısmı elime ulaştı. günde nerden baksan 300-400.000 ziyaretçisi var, %1 lik bir kitle bile alışveriş yapsa 3-4000 kalem mal eder. bu gayet güzel bir meblağdır. kitlenin ürünlerinin gönderimini 1 ay geciktirip, miktarı mevduat hesabına yatırdığınızda gayet karlı bir yatırım yapmış olursunuz. fikir güzel, güzel de an itibariyle forumlarda sözlüklerde tüm internet üzerinde afişe olmuş durumdasınız. yüzlerce insan ile mahkemelik oldunuz. kutlarım.

ne kadar ciddi bir site olduklarını örneklemem gerekirse, şu an siparişimi geçtiğim şehirde değilim ve kendilerine bunu bildirmek için mesaj attım, gelen yanıt aşağıdaki gibidir.

"Son günlerde sipariş gönderim sistemimizdeki geliştirmeler sırasında beklenmeyen bazı sıkıntılar yaşadık. Bu nedenle size ürününüzü teslim etmekte geciktik. Gecikme nedeniyle sizi beklettiğimiz için özür dileriz.

Siparişinizi en kısa sürede size ulaştırmak için gece gündüz çalıştığımızı ve bu durumun geçici olduğunu bilmenizi isteriz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla"

edit : site değişti, yönetim değişti, artık böyle düşünmüyorum ve sık sık alışveriş yapıyorum.
bedava sümük mendili dahi sipariş etmemeniz gereken alış veriş sitesi. zira onu da geç getirirler hasta başınıza debelenip durursunuz. garanti konusunda da vasat altı bir hizmet verir kendileri.
yapılan yorumun silinemediği alışveriş sitesi. Google'a adımı soyadımı yazıyorum direk karşıma çıkıyo ne aldığımdan yaptığım yoruma hatta nerede oturduğuma kadar. Bilsem yaparmıydım hiç.
kargosu çok gelmektedir.
ulaştırma konusunda ciddi sorunları olan site.
Kesinlikle ve kesinlikle bir daha alışveriş yapmayacağım sitedir. ellerinde bulunduğunu iddia ettikleri ve aldığım günden beri yani 10 gündür teslimata hazır yazan bir ürünü hala kargolamadılar. hayır o değil süreçle ilgili muhatap da bulamıyorsun, müşteri temsilcileri son derece bilgisiz, arayıp ananızı avradınızı diye sövesim geliyor fakat onlarında suçu yok anlayacağınız çaresizce ve bilgisizce bir gün göndermelerini bekliyorsunuz ama ne zaman meçhul.
sadece kargo parasına yüzde yüz indirimli havlu satan site.*
http://www.hepsiburada.co...&sp=brand%3dcottonbox

bu işte de bir yamukluk vardır ya neyse, yakında çıkar kokusu.
Israrlı mesajlara dahi cevap vermeyen alışveriş sitesidir. Müşteri Hizmetleri diye bir departmanı şayet varsa ki var görünüyor, elemanlarının şu an face de okey oynamakta olduklarını düşünüyorum. Sevgili şahsiyetler size siz diyerek soru yöneltiyorum, sonuna da saygı ibareleri ekliyorum ki beni sikleyesiniz... Para ödüyorum size, kazanıyor yatlar katlar alıyorsunuz. Türkçe bilmeyen bir gavura Türkçe yazsam yollasam Google Translate'den çevirip yine cevaplardı.
Nedir bu vurdumduymazlığın sebebi?
siparişleri geç göndermekte rakip tanımadığım site. 5 gün oldu hala üretici firmadan bekleniyor gözüküyor siparişim. düşünün birde daha onların ürünü temin edip kargolama ve kargonun elime ulaşma süreci var. yani bir daha kesinlikle alışveriş yapmayacağım site olma unvanını başarıyla kazanmış site.
şimdiye kadar bir çok kez alışveriş yaptığım, ne kargo süresinde ne de ürünlerinde hiç bir sorun yaşamadığım alışveriş sitesi.