bugün

fazla iddaalı bir ünlemdir.
bizde senin şeklinde karşılığı muhtemel ünlemdir.

(bkz: delikanlıysanız tektek gelin)
ev arkadaşımın sınavdan kötü alınca çığırdığı cümledir... sıklıkla evimizde yankılanır!
bir hermafroditin bulundugu cevreye olan isyanini yansitan haykiris. *

edit: ayrica herkesin tuttugu kendine.
yıllar önce taksim'de bir östrojenik böyle bağırmış ve akabinde elindeki jiletle aletini doğramaya başlamıştı, öylece bakmıştık...
- hepimizin amına koyayım
- hepimiz toplanıp senin hımına koyalım?
- yok abi ben lafın gelişi söyledim. öfkeyle...
- benimki de fantazi zaten. o değil de, seninki o kadar uzun mu?
- nası yani?
- döndürüp kendine...
- sus abi sus, aklıma s.çayım.
asagıdaki gibi tepkiler alacak cümledir:
delikanlı abimiz: 'hooop birader agır gel sacın basın dagılmasın' lafından sonra agız,burun,am,göt dümdüz olur, kardes, sevgili, anne ve hatta hızını alamazsa babayla cinsel ilişki girme talepleri takip eder bu süreci,
cool abimiz: ' ' gibi sekilden de görüldügü gibi bombos bir karsılık verir,
gizli ibne kardesimizde: icinden 'ayyy bi garip oldum am demişsin koymak falan ayıp oluyor yahu' gibi hissiyat dogurur,
aktif ibne kardesimizse acık ve net bir sekilde 'sen dur ben senin amına koyayım' gibi cok sert bir cıkısta bulunur bu baslık karsısında.
- hepinizin amına koyayım
+ tek mi gelelim, grup mu girersin.
üşengeç kişi küfrüdür, teker teker isim söylemeye üşenen kişi herkesi kapsar, kuru yaş dinlemeden söver.hatta kendine bile sövdüğüne göre pek bi zavallıdır.
"hepimizi" deyip kendini de katarak karşı taraftakilerin tepkisini azaltan söylemdir. halbuki şahıs kendini becermek istemiyordur, kuvvetle muhtemelen.
çocukken topunuz balkona kaçtığında, ev sahibinin serzenişi de olabilir.
bende seni bafileyim diye cevap verilmesi gereken küfür.
çocukken top oynarken top bir bahçeye kaçar ve bahçenin sahibi topunuzun amına koyim der işte bu durumla doğru orantıda olan bir durumdur.
--spoiler--
- topunuzun amına koyim.
+ ammım yok sikim var, seni sikmeye hakkım var.
--spoiler--
"ya topumuz seni şey etsek halin nice olurdu he datlum?" gibi bir cevaba insanı gark eden küfür.
bir diğeri için

(bkz: alayınıza sokayım)
(bkz: bafilemek)
görsel
güncel Önemli Başlıklar