bugün

Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu’nun kurduğu parti HEPAR siyasi faaliyetlerini bitirdi.
Kılçıksız 4 yılımı gençliğimi verdiğim parti, alınan kararla kapandı. Hepar'da değildim uzun zamandır ama hani bir yakınınız hastadır ya da yoğun bakımdadır. Kurtulması zor derler ama yaşar bilirsin bir sekilde nefes alıyordur hala; sonra ölünce, onu toprağa verince anlarsın gittiğini... işte öyle bir etki bıraktı yüreğimde.

Son sözüm; partiler gelir geçer, aydın fikirler ve izinden gidenlerin ışığı baki kalır.

NE SAĞDAN NE SOLDAN ATATÜRK'ÜN YOLUNDAN

--spoiler--
DUYURU

1) 4 Eylül 2008’de kurulan Hak ve Eşitlik Partisi; hiçbir kurum ve kuruluştan yardım ve destek görmeden, bir avuç yurtseverin maddi ve manevi desteği ile, on yıl hayatta kalmayı başarmıştır... •
2) 21 Nisan 2019’da toplanan Olağanüstü Kurultay’da alınan kararla; “parti kapatılmıştır.” Bilgilerinize... •
Merkez Yürütme Kurulu
--spoiler--
Olağanüstü kurultayda alınan kararla kapatılmıştır. Kim ne derse desin gereksiz, sesi çıkmayan bir partiydi. Evet
Milliyetçi olup herkesi kucaklayan parti.
Genel başkanı yücel savaş olan eski genel başkanı da Osman Pamukoğlu olan parti.osman paşa sonunda politikaya kendisinin uygun olmadığını anladı ve bıraktı.Osman paşayı severim. Bu ülkede PKK teroruyle ilgili konuşabilecek en yetkin isimlerden biri. Ama ben ulkemizde askerlerin genel olarak çok iyi politikacı olabildigini pek goremedim.gerek 1960 darbesinden sonra gerekse 1980 darbesi sonu bunu gördük. Belki aldıkları askeri eğitimin bir sonucudur. Osman paşa terör konusunda çok iyi bir danışman olabilir ama maalesef politikacı olamayacak kadar dik , sert ve duz bir kişilikdi. O yüzden pasama politika çok uymadi.
Not:askerlerden politikacı olur diyenler sakın ha Atatürk ve ismet paşa'yi örnek gostermeyin. Çünkü onlar özel şahsiyetler.herkes onlar gibi olamaz.
türkiye'de atatürk'ü savunan tek partidir. bazı koyunlar aldığı oy oranıyla dalga geçiyor.
eee akp 15 senedir girdiği her seçimi kazanıyor da ne oluyor? Seçim kazanmak, çok oy almak bir başarı mıdır?
hitler'in ardından da milyonlarca insan gitmedi mi zamanında?
ne oluyor yani kendini atatürkçü zannedenler chp'ye oy veriyor diye chp atatürk'ün partisi mi oluyor? Bugün chp denilen parti atatürk'ün partisi ile yalnızca aynı ismi ve logoyu taşıyan ama bambaşka görüşleri savunan bir parti.
Ayrıca hepar'ın ne mutlu türk'üm diyene sözünü benimsemiş olan herkese kapısı açıktır.
görsel
Benim partimdir.
milliyetçiliği satanlara kapağı takandır.

görsel
atatürk'ün gerçek partisidir.
Umarım ileride bir meclis kalırsa meclise girerler.
hak ve eşitlik partisi'dir. emekli tümgeneral Osman Pamukoğlu'nun ilk genel başkanlığını ve kuruculuğunu yaptığı, türkçü yaklaşımları olan bir partidir. 2015 seçimlerinde %10 seçim barajı sebebiyle seçime bağımsız milletvekili adaylarıyla girip mecliste grup oluşturmayı planlayan partinin genel başkanı Osman Pamukoğlu görevinden istifa ederek istanbul 3. seçim bölgesinden aday olarak oy hedefinin 400.000 olduğunu söylemiştir. oy oranı düşüktür, umarım bir gün meclise girerler.
Bu adam ülkenin başına gelsin bak bakalım terörist veya fetonun esamesi kalıyor mu? Adam tam bir komutan ve vatansever. Ülkenin başındaki yobazlar askerlikten bir haber olduğu için bugün askerler bu halde. Yazıklar olsun.
Oy verilebilecek tek vatansever parti.
akp ajanı değil 1960'dan beri abd ajanı doğu perinçek. akp ile hizmet ettiği yer aynı sadece.
Gercek Atatürkçülerin chp yerine oyunu atması gereken partidir.
osman paşa iyi adam güzel adam da kendisinde söylediği gibi siyaset askerlere uygun değil.ülkenin yönetiminde olmasını isterim ama heparla zor.
keşke tüm oylar ona gitse diye düşündüğüm partidir. başındaki adama hastayım tam bir türktür ve adamda hiç bir zaman geri vites yoktur.
bu partiye sözlükce oy verelim, bu parti konum itibari ile o bölgedekileri doğru yola çekebilir.
adamın dibidir. terörist orospu çocuklarının olduğu bölgeye güneş gibi doğarak mükemmel zekice iş yapmışlardır. oyum size, söz veriyorum lan. en az 50 oy da toplarım.
türkçülerin partisidir.

kaliteli olan herşey gibi türkiyede tutmamıştır.
oy potansiyeli fazladır

görsel
7 haziran seçimlerine istanbul Ankara ve izmirdan bağımsız adaylarla katılıyor. Çok sağlam hazırlıklar var. En azından istanbul 3. bölgeden Pamukoğlu paşa girer diye düşünüyorum.
Umarım girer çünkü paşa bu ülkede gereken ilgiyi görmüyor ömrünü bu vatana adamış, daha genç yaşlarından beri sınırlarda ve dağlarda düşmanla savaşmış bir adamdan bahsediyoruz.Biraz abartı gibi gelse de 2. bir Atatürk diyebiliriz. Bu vatanı hainler hırsızlar yöneteceğine böyle bir komutan yönetsin derim.
#HeparMeclise
Mecliste görmek istediğimiz Osman Paşanın kurucusu olduğu partidir. Dürüstlük , vatan millet sevgisi elbet değerlenecektir bir gün.
chp ve mhp'den umduğunu bulamayanların sarıldığı dal.

açıkçası benim de kafama yatmıyor değil. çünkü ülkenin belasını sikmeye ant içmiş akp-hdp ittifakına karşı oy vermeye değecek bir parti yok. yok kardeşim işte. varsın barajı bile geçemesin, en azından tarafım belli olsun.

bu arada sıkı bir hepar sempatizanı değilim, daha önce hiçbir sempatizanıyla da karşılaşmadım. sadece osman paşa'nın birkaç kitabını okudum ve bana yakın buldum fikirlerini. hepar'ın sempatizanlarından iğrenenler bir zahmet akp ve hdp sempatizanlarına baksın, iğrenmeleri geçer.
Osmanpaşa ölünce yerine orhan paşanın geçeceği parti.