bugün

bugün noter devir işleri için gittiğim samsunda starbuck ta devir yapacağım kadının kahve içirken dikkatimi haçtır. hristiyan mısın diye sordum değilim dedi o zaman neden takıyorsun dedim hoşuma gidiyor dedi. hoşuna gidecek başka birşey bulamadın mı dedim ortam biraz geridi kızdığımı da anladı kolyeyi gizledi. noter işlemler devir bitti siktirolup gitti.
yüce allah'ın laneti üzerine olsun.
istediği şeyi takmakta özgür olan kadındır. kimse karışamaz.
andersen'den masallar.
bu da samsuna, giresuna taktı. noldu şeyhin ipini mi saldı?
olayda geçen kadın benim kreşten arkadaşım. gerçekte olay kadının "sana ne lan benim taktığımdan tırto. dön de aha bak alttaki uzun ucu senin bir yerine takayım" demesiyle büyümüş. tırtonun starbucks'tan atılması ve ağlayarak uzaklaşmasıyla son bulmuş.
Olay doğru arkadaşlar. Hikayedeki haç benim.
iyi de bundan bana ne sana ne? haç kolyesi takan tanımadığın birine gidip de hristiyan mısın diye sormak nasıl bir kafadır, nasıl bir hadsizliktir? anlayan beri gelsin.
tek bir sorum var.
O kadın haç takıyorsa sana girip çıkan ne?
başka sorum yok, teşekkür ederim.
al buda benim taktığım haç.
hadi çık karşıma, banada sor o abuk sabuk soruları gram delikanlılık varsa.
Ama önce müshil hapı al.
haçı çıkartırken lazım olur.

görsel
Sen anca öyle karı kıza horozlanırsın.
E’leri söyleyemez, artikülasyon problemi vardır.
şimdi farzetki Hristiyan bir ülkede oldu bu olay. mesela pariste. haç yerinede başörtü takan biri. ben şöyle bir entry girsem buradaki Müslümanların, en baştada yobaz g. t oğlanının tepkisi ne olur?

bugün noter devir işleri için gittiğim pariste starbuck ta kahve içirken dikkatimi çeken kadındır. müslüman mısın diye sordum değilim dedi o zaman neden takıyorsun dedim hoşuma gidiyor dedi. hoşuna gidecek başka birşey bulamadın mı dedim ortam biraz geridi kızdığımı da anladı başörtüyü gizledi. işlemler bitti siktirolup gitti.

işte bu yüzden sizden nefret ediliyor. çünkü siz herkesi aşağılamayı hak görürken kendinizde, başkası yapınca kuduz köpeğe dönüyorsunuz.
eddie gluskin'in haçı da maaşallah tam çıkarınca vampir kaçırtan modellerdenmiş.
gluskin bildiğin haçca gitmiş...
guliskininki Katolik haçı, bendeki ortadoks.
Ortadoks ne la, ortasaha gibi.
Sanane amk ben de takıyorum.
derdimizi ters anlattık yanlış anlaşılmalara vesile olduk anlaşılan. notere gittim yazdım devir yapacağım kişi kadındı öğle saatine denk geldik 1 saatlik arada kahve içerken boynunda haçı gördüm nedenini sordum yani masada oturan x bir kadına gidip direkt sorgulama yapmadım. umarım şimdi anlaşıldı nevzu.

taım : hristiyan kadındır. o değilde uluda ne kadar hristiyan varmış onuda öğrenmiş olduk.
2022 yılıydı galiba fena takıştığım kavga ettiğim kadındı. samsun mu kesinlikle uzak durun.
Sen uzak dur zaten. Bulaşmaya fazla gelmezler.
görsel

Sen bunu uydurmadıysan ben de bir şey bilmiyorum.
Milletin mini eteği
Haçı
Sacı bası
Yiyip ictiği

Türban deyince uuuuu di mi aq?! Ne güzel dünya lan.
(bkz: )sözlük kızlarının haçları...
"bugün noter devir işleri için gittiğim samsunda (samsun'da) starbuck ta (starbucks'ta) devir yapacağım kadının kahve içirken (içerken) dikkatimi (dikkatimi çeken) haçtır. (") hristiyan mısın (?)(") diye sordum (.) (") değilim (") dedi (.) (") o zaman neden takıyorsun (?)(") dedim (.) (") hoşuma gidiyor(") dedi. (") hoşuna gidecek başka birşey (bir şey ) bulamadın mı (?)(") dedim (.) ortam biraz geridi (gerildi) kızdığımı da anladı (,) kolyeyi gizledi. noter işlemler
(işlemleri, ) devir bitti (,) siktirolup (siktir olup) gitti."

lucas'ın türkçe öğretmeni olsam intihar ederdim.