bugün

varolan iğrenç ötesi pislik bir oluşum. bugün fotoğraflarını gördüm. yer terkedilmiş bir deponun tuvaleti ıssız sessiz dağın başı. yerler kan gölü iç organları parçalanmış ağır kanamalı binlerce dişi köpek yerlerde can çekişmekte. bilincini kaybedene kadar dövülmüş ağzına çarşaf tıkanmış hayvanlar ve uçkur düşkünü allahın belası binlerce sapık. allahta belanızı versin başka birşey diyemiyorum.

not: link +18 olduğu için paylaşmıyorum. hayal ürünü diyenler google dan aratıp fotoğrafları ve haberin detaylarını görebilirler.
midemi bulandıran, insanlıktan utanmama sebep olan zıkkım. link paylaşmadığı için cileksultan'ı tebrik ediyoruz.
Kıyametin artık baya baya yakın olduğunu ispatlayan oluşum.

Hayır korkuyorum yakında buna da tercih değil yönelim diyecekler diye...

kanım dondu resmen.

Edit: eşcinsellerle bir tutmuyorum bu yaratıkları tabiki de. Kırılanlar olduysa da özür dilerim. Sadece geleceğimizle ilgili bir endişe bu.

Çünkü git gide anormal olan şeyleri kabullenmeye başlıyoruz.
köylerde biz eşşek zikerek büyüdük diye espri yapan yaşlı amcaların dediğini espri sanan insan şaşırmasıdır.

ha sapıklıktır orası ayrı ama var böyleleri.
Bir yazıda "isterseniz bir insan seçebiliyordunuz ama erkeklerin çoğu için orangutanla seks yapmak orijinal bir şeydi." diye bir cümle geçiyor. Bu nasıl bir düşünce, istek. Deniyor ki cinsellik hayvani dürtülerin dışarı vurumu, bu kadar olmaz. Baktım fotograflara, insan demeye dilim varmıyor. Bunun üzerine yürüyüşler düzenlenmiş, daha da çok yapılmalı. Şimdi tecavüz ettikleri hayvansa, tecavüz eden yaratık ne. Tecavüzdür bu. Genelev falan denmesin.
iğrençligin ötesinde birsey. icim acıdı bu nasil bir insanlik nasil bir cagda yasiyoruz. bu kadar ığrenç birseyi nasil yasallastirirlar. bunu yapan yaratiklar ne düşünüyorlar istismardir tecavüzdür sadistliktir bu.
insan olduğum için ne olur adaleti bu dünyada gösterecek olan birisi benim belamı versin diye düşündüren konu insana.
ismini sahibinden almış genelev dir.
Başlığı dalga amaçlı açılan bir konu sanmıştım.
Gerçek olması üzdü.
Ne pislik insanlar vardan daha çok bir insan ne kadar pislik olabilir onu düşündürüyor.
dünyada çeşit çeşit iğrençlikler var ama böyle bir şey olamaz. dünya bu kadar kötü olamaz. ben buna inanmak istemiyorum. umudum çok az çünkü..
hayır dünyada böyle bir yer yokta. arkadaşın hayallerini süslüyor sanırım öyle bir yer.