bugün

biz sözü ile haklı olduğunu söyleyebilirim.

bir gün evinizden darbeci, ergenokoncu, paralelci, pkklı veya şikeci diye alınmayacağınız garantisini vermiyor size bu hükümet!
Ergenekon balyoz operasyonlarına en sıkı desteği vermiş gazetecimsi. Türk düşmanı olabilir.
bir adet kukla.
96 yılında Tunceli de 18 ay askerlik yapmış olan ermeni gazeteci.
pkk'nın her saldırısında "insanlarımız gitti" minvalinde konuşan eleman.

saldırının kim tarafından yapıldığını söylemiyor*. gerçi pkk'ya terör örgütü bile diyemiyor şu sıralar.
akp'ye muhalif diye göklere çıkarılmaması gereken kişi.

bu adam "yetmez ama evet" hareketinin isim babasıdır. Varın siz düşünün solculuğunu. Kankisi Roni ile birlikte cemaatin sol yayını Taraf'ta iyi kandırırlardı bir ara güzelim ülkemin gençlerini.

maskeleri düştü, bugün Tv'de nazlı ablasıyla takılıyor şimdi.
sonuçta cemaatin adamı...ne bekleyebilirsin..
kaale dahi alınmayacak biri.
bugün tv de özgür ifade programını sunan gazeteci.
hdplidir kendisi.
Ahmet Hakan'ı pek sevmesem de son yazısı paylaşılmaya değer nitelikte.
http://www.taraf.com.tr/y...r/ahmet-hakana-kim-vurdu/.
Taksim gezi parki direnisinde dostlarimiz vasitasiyla tanidigimiz sahis. Efendi karakterli adamdir kendisi. burdan kendisine sevgi ve selamlarimi yolluyorum.
garip bir adam. sevemedim bir türlü.
twitter'da cevap veremediği eleştirilere 'tabi ben ermeniyim ya' diye acıtasyon yaparak cevap verebiliyor. cemaatçi ve hdp'li olup sol argümanları kendi içinde çürüttüğünü söylüyoruz herif kendi kendine ayrımcılık yapıp kaçıyor.

tartışmada geriye düşünce ermeni olmasıyla bir sorunumuz olmasını istiyor, ona getiriyor ve kaçışını kolaylaştırıyor. aslında azınlıklara yapılan haksızlıkları suistimal ediyor ve bunu bir servete çeviriyor. o yüzden bu tipler azınlık sorunlarını hep sıcak tutuyorlar, çünkü azınlık sorunları bunların geçim ve rant kaynağı.
Devlet kurşunundan sonrasını okumadım.
Biri bu şahısa devletin keyfe keder operasyon yapmadığını ve pkk kurşunuyla yetim kalan çocukları da hatırlatması gerekiyor. Ne milletten olduğu hiç de umrumda değil. Ama Ada'm değil net.

Tanım: bir şovmen gasteci..
facebook otomatik filtreleri hayko bağdat'ın cizre olaylarıyla ilgili son yazısını engellemiştir:
http://www.diken.com.tr/f...book-hayko-bagdat-sansur/
türk düşmanlığıyla ün salmış ermeni. dileğim diğer isyankar ırkdaşları gibi soyunun kesilmesi.
görsel
zaten seviyordum bununla daha bi sevdim gazetecisi.
şimdi ittihatçı demiş chp demiş ama hdp ya demiş saray falan demiş.

hiç chpye hede hödö deme anam Sarayı saray yapan bdp ve onların gözlerini bürüyen kötü niyetleridir (bahçeli devletin rolü de büyük ama bdp ilk göz ağrısı). sen bir geçmişle hesaplaş sonra gel. noldu sıkışınca chp hemen değil mi, azıcık izan hayko.
görsel
4 yaşındaki çocuk akımını başlatan sözde gazeteci.
lipton reklamlarında imajından çok şey kaybetti.
akp işine yaradığı için içeri attırmıyor. çünkü akp kitlesinin tepkisini çekecek açıklamalar yapıyor, artı muhalefeti de yanına çekerek akp'nin ekmeğine yağ sürüyor.
hayko bağdat sen ne zaman büyüyeceksin ya.