bugün

o yeni bir yazar..
o bir yedinci nesil..
o siyah beyaz ın tersten yazılmış hali..
ve o, bu başlığa girilen hoşgelişler ola sözünün sahibidir..
siyah beyazı tersinden bile yaşayan, efsane beşiktaş kadrosundan bir yazar. beşiktaş ile ilgili entrylerimi takip etmiş sanırım. bir çift göz seninle kartal dostum. hoşgeldin.
(#11892574) uykulu uyluku yarmıştır.
armasındaki ay ve yıldızla övünen büyük beşiktaş taraftarlarından biridir.
(bkz: cany13 için yeni nick önerileri/#12867598)
helal olsun yazarı.
#12901616 2011'in espirisini yapmıştır, helal olsun.
yedinci nesil yazar *
(#14324923)
helal kardeşim dedirten yazardır.
(#15238265)
(bkz: adamın dibi)
BeşIktaşlılığı güzel özetlemiş. Diğer BeşiKTaşLıyım diye geçinenler gibi kötü günde tribüne sallama furyasına dahil olmamış. Takipteyiz.
(#15815527). amin!
(bkz: #16749759) neimar? eyvah.
'Kulcu' ne kardeşim diye sormak istediğim yazar. Ümmetçi diye bir kelime var onu kullan bari.
sanırım takımdaşız.
siyahhhhh.. diyorum ki o da beyaz desin.
*
(#19406465) ülkemizde ve sözlükte her gördüğüne inanan gerizekalılar gibi olmayan yazar. bakıp izleyip kendisi yorumlayabiliyor. böyle devam etsin sevgili sözlük yazarı.
-hoşgelmiş yazardır.

cihana kafa tutmuş deha lider tanımlamasıyla güldüren yazar. he gülüm öyle cihana kafa tuttu amerika'ya höt dediği anda amerika köşesine çekiliyordu falan.
http://t.co/LV8J4UjI1U

bu resmi armağan ettiğim kişi. ben dün bunlardan sürüyle gördüm, bir iki değillerdi, gezi parkından polis çekilince de ilk bunlar girdi ve malzemeleri yaktı. sen bunlarla birliktin işte.
o resimdeki piç sürüsünün akp'nin köpekliğini yaptığını bilen yazardır.

orospu çocuğu pkk'lıların içi ürperiyor, akp'ye bi şey olacak diye.

(bkz: akp nin köpekliğini yapan pkk sempatizanları)
(bkz: akp bdp gezi parkı ittifakı)

kimse o orospu çocuklarıyla birlikte değil, ama bazı saflar oyuna geldi.

bu entryde kendi kendini imha eder ileride...
atatürk'e moderasyon izniyle hakaret eden, yetmiyormuş gibi kendi görüşünün karşısındakilerin namusuna yönelik laflar eden terbiyesizlerin gelip masal anlatması var.

sorsan karşıdakiler küfürbaz, ahlaksız, yalancı. oysa kendi küfür ve yalanlarının hesabı yok.

evet o saçma salak iddiaları da şakirtler ve pkklılar uydurmuştur, bakın bunlar iftira atıyor diye.

eline türk bayrağı, dilinde istiklal marşı; kendi çöplerini toplayan ve üzerlerine polisin arkasından torpil atılmasına rağmen sukuneti koruyan pırıl pırıl çocukları görünce, onların yaptığına mı inanır insan, yoksa pkklı piç sürüsüne mi...

bu entryde kendini imha eder yakında...
(#20110147) kendine hakim olamamış yazar. Sevdim bunu.
kendisi muhtemelen 15 yaşındadır. ülkenin bi 10 seneden önceki hali, o zamanki olaylar, şimdiye etkileri, şimdiki olayların sebepleri filan hakkında hiçbir fikri yoktur çünkü, başka türlü açıklayamıyorum bunca cahilliği.
bir yazar fikrini beyan eder, başka biri gelir işi kişisel tartışmaya dökmeye çalışır...

yazılanı beğenmiyor musun arkadaş, karşıt fikrini yaz ama olayı kişiselleştirme. evet en kolay yöntem; yaşı 15'tir, hiç bi şey bilmiyor...

be hey zavallı ben bir fikrimi yazmışım beğenmezsen karşıt fikrini yazar veya eksiyi basıp geçersin. ama yazılana cevap veremeyecek duruma gelip, burada cahil filan demek ne tür bir zavallılıktır. üstelik işi kişinin yazısı üzerinden kişiselleştirerek...

birde böyle bir kesim var ki kendilerinin her şeyi bildiğini iddia edip, karşısındakini bir şey bilmemekle suçlayan...
*
(#20285740)

haber vaktim'de kümelenmiş şafii kürtlerden türkler'e merhamet bekleyen yazar. iyiniyetinden biraz da bana versin sonsuz gibi görünüyor çünkü*.
sözlükteki takip edilesi ender yazarlardan. her yazısının altına çekinmeden imzamı atarım, o derece.

not: beşiktaş hakkındaki yorumları hariç tabi.
Kendisi boş bir yazarın tekıdır. Takmayın efendim sımarıyorlar sonra.