bugün

Zaten öyle bir şey de yok denerek kızları zarflayan yuzvir kurnazlığı. isterseniz sizinle tanışalım size aşık olacam mı olmıyacam mı görürsünüz hıh.
Benim. Aşk sandığım 3-4 hadise oldu tabi geçmişimde. Ama gerçekten aşk olsalardı bitmezdi gibi. Ben mi fazla anlam yüklüyorum bilmem.
içe dönüktür.
ama perdelerini kaldırdığında kedi gibidir.
Her gün 5 kişiye olurken bu zor oluyor...
Bu eski sevgilimin bana olmaması olabilir nsnsbbs * neden derseniz çünkü bitirilince demek ki yalanmış diye cevap veririm *
Ben bir kere oldum da... Atlatana kadar akla karayı seçtim. Hayatınız zehir oluyor.
Bir kere çok yaklaştım.
Reddedilmekten korkuyordur.
Hemde kaç kez.
ulan şanslı mıdır, şanssız mıdır insan emin olamıyor gerçekten.
sevdiğim hoşlandığım çok oldu ama aşık olmadım aşk şarkılarda anlatıldığı gibiyse uzak dursun.
Benimdir ve bu Bence bir şanstır.
Zaten Tüm şansımı da burada kullanmış olsam gerek.
El ele tutuşmak, gülümseyerek göz göze gelmek, tatlı ve utangaçça öpüşmek, hafiflemiş hissetmek tecrübelerini sağlayan bir ilişkiyi asla yaşamamış kişilerdir.
Ayrıca çok uzun süredir kalbi boş olanlar gibi kalpleri hep biraz kırıktır, yalnızlıklarına sığınmayı seçerler.
Çok güzel bir histir ama insanın ömründen 5 yıl götürür. Yaşamazsanız hiçbir şey kaybetmezsiniz. Kaybettiğinizi sanırsınız. Bi bok değil yani boşverin.
Muhtemelen boş bir insandır.
görsel

Bence olmamak lazım ya kırıyorlar, üzüyorlar, ya ihanet edip acı veriyorlar, ya çekip vuruyorlar filan.

Erkeki kadını, dulu bekarı, boşver anam aşık maşık olma. Herkes orospu çocuğu olmuş bu memlekette insan sevilmez.
tez zamanda olur inşallah.
Açsın icardi’yi izlesin.
Bir çok yandan eksik kalmış kişidir nezdimde. Bence hayat çoğu şeyi ya ölümle ya da aşk ile öğretiyor insana. Bu iki şeyle büyüyor insan.
Hemde kaç kez.
Bence yoktur.asksiz hayat çekilmez.
Hi, it's me.

Sebebi aşık olacak birini bulamamak veya cinsel sebepler de değil. Düpedüz, straight erkeğim.

Aşık olmak benim için bir şey ifade etmiyor, neden bir kadına obsesyon beslemem gerektiğini anlayamıyorum. Aşık olmak ne demek hiç bilmiyorum ama bana takıntı gibi geliyor. Artık ben mi kişilik bozukluğundan muzdarip kimseyim siz mi, bilemem
zamanında çok oldum ama kadınları anlayınca epeydir olmuyorum, yaklaşık 10 yıl kadar.
30 yaşıma kadar hem iş hem aşk anlamında çok boş geçen bir hayatım oldu baktığımda. Hatta o dönem kendi kendime sanırım iki konu için de rayına girmeyecek hayatım diyordum. Önce eşimle tanıştım, aşkı buldum. Sonra mesleğimde çok hızlı bir şekilde en alt pozisyondan olabilecek en üst pozisyona kadar geldim. Bir anda oldu diyebilirim ama bunlar. Planlı yaşamayı da zaten o zamandan sonra bıraktım.

Diyebilir birileri madem herşey bu kadar güzel sözlükte ne işin var be amca diye. Üniversite yıllarımda burayla tanıştım. 12-13 sene oluyor. Buranın saçma ortamı beni deşarj ediyor, sanırım o yüzden ara ara girip birşeyler yazıp çıkıyorum.