bugün

Deniz subaylarına güvenmek.
Gurur yapmak ya da çekemediğimiz insanlara tahammül etmemek. Genelde bunların sonu pek iyi bitmiyor.
Delikli Meksika patetes cipsine dönmüş hayatımın hangi deliğinden bahsedeceğimi şaşırdığım için cevap veremeyeceğim.
En yakın arkadaşımla ortada hiçbir sorun yokken ilişiğimi kesmek. Kararın doğru olduğunu biliyorum ama hayatımı s.keceğini de biliyordum.
Yaptıklarımdan pişman değilim. Baya baya o kadar pişman olduğum bir hatam olmamış lan. Ahaha. Canım ben
güvenmek. kesinlikle güvenmek. Saçma olduğunu bile bile o malum kararları aldırır.
kesinlikle evlenmek.
kumar oynamak.
terso kalınca kolonya içmek ve madde tüketimi.
Hatalı sollama, alkollü araç kullanma, lüzumsuz cesaret gösterileri, hayatında ateş etmemişken ona buna silah gösterme, 40 yaş bunalımıyla motosiklet almak, şu denizaltı “personeli” gibi olmaz işlere macera diye atlamak..

insan gibi araba kullanın, ailenizi üzmeyin.
hayatım yanlış zaten .
Sanırım evlilik için acele etmek olsa gerek.
Saçlarım ıslak dışarı çıkıyorum..
ulan en büyük problemleriniz hep aşk meşk gerçekten.

siz ne kadar suni bir dünyada yaşıyorsunuz aklım almıyor.

ulan mesela bir kişi de çıkıp enerjili baraya elini sokmak demiyor, ne bileyim 200 km hızla giden bir arabadan atlamak demiyor, varsa yoksa aşk acısı kalp yarası.

gerçekten zavallısınız ya, bu kafayla belli ki çok üzülmüşsünüz ve üzülmeye de devam edersiniz.
Aşık olmaktır. Cidden gerek yok artık. Saldım gitti.
Beni başkası için terkeden eski sevgilimi affetmem.
Paramı tlde tutmam.
Şuan yapmaktan korktuğum maalesef yapacağım yanlış. istanbul’u bırakıp milas’a yerleşmekle yapacam sanırım.
Evliyken sevgili yapmak...
Para avcısı bir kadınla evlenmek
Neyse ki o yanlışı yapmadım.
özel bir durumu resmi gazete minvalinde haber yeteneği olan birisine/ birilerine anlatmak.
Yediğim hiçbir halttan pişman olmamakla birlikte üstüne bir de gizli bir zevk duyduğum için bir düşündüm de, hiç böyle bir hatam olmamış. Zaten Yeterince rezil yaşamlara sahibiz, daha kötü ne olabilir ki ?

Ha şunu da unutmamak gerekir, pişmanlık diye bir duygu aslında hiç var olmadı. Onca suçluyla çalıştım, hiçbirinin gözünde pişmanlık emaresi görmedim. insanoğlu bir şekilde kendini haklı çıkaracak bahaneler bulur, geçerli mazeretleri vardır muhakkak; içten içe her daim kendini aklar ve yanlış yaptığına hayatı sikilse dahi inanmaz.

Bu mevzu bana nedense naked johnnyi anımsattı, selam olsun.

görsel
hayatımı sikmek...
Bekarken evlenmek.
Kendimden fazla değer verdiğim için eninde sonunda bu denilen başıma geleceğini diyorlardı. Aaa bak ne oldu şimdi * en azından nasıl karakteri hafif insan acı şekilde olsa attı hayatından daha beter hata yapmaya vakit olmadı.