bugün

hatır senedi / çeki vermek.
Adam resmen benim seceremi çıkartmış amk.
Aşık olmak...
Kefil olmak.
sevgilin varken eski sevgili ile sevişmek.
platonik aşk...
Birini yeniden sevmek ve ona alışmak çabası. Birkaç kez b*k olduysa devamı aynı gider. Şairin dediği gibi nasibi olan yaşıyor aşkı çünkü gerisi faso fiso. Birde devamında stalk olayı vardır ki düşman başına ona alışmak sevmeye alışmaktan daha çok can yakar!
Sevmek..
Evlenmek + bonus olarak da boşanmak... Bunlar hep masraflı işler. Akraba ilişkileri de işin içine girince dertler büyüyor. O yüzden evlenip de dertsiz başa dert almamak lazım. Uzun süreli ilişki yaşayın. Evliliğin ilk birkaç yılı gibi oluyor zaten. Sonrası kavga, gürültü, patırtı.
Tekrarlanan hatalardir.

Bunlardan bir tanesi de; alkol alirken “bu son kadeh“ demektir. Iste o son kadeh diger gün kafa icinde fillerin “tey teeeyyy...“ diye halay cekmesine sebep olur.
Maaşlı bir işte çalışmak, risk hayattır. Dibi görmedikçe kalan sıradan durumlar cehennemdir. Dipten kalkmak cenneti getirir.
Kredi yurtlar kurumundan aldığım kredi .
(bkz: komando olmak ister misin)
--spoiler--
benim yöneldiğim bazı kötü alışkanlıklar,
benim yönettiğim bu hayatın amına koydular.
--spoiler--
Yaşanmış tecrübelerden çıkartılan ders: güvendim sikildim.
sevmek sevilmek asık olmak evlenmek vb. ancak ben duygu insanı değil mantık insanı olduğum için mantıklı bulmayıp hepsinden uzak kaldım.
Tuvalet terliğinin ıslak olup olmadığınında emin olmamaya rağmen çorapla basmak.
Ayık olup ,Aptalca aşık olmayın ..
iş, aş, eş, kuralı hayatımız da olsun.
Bol artılı entryler .. demeden geçemiyorum...
Asla gönülden inanmadıgım ama bir umut peşinden gittigim hislerim var. Ben aynıyım insanlar hep aynı, degisen hic birsey yok sonuc hep aynı. Ama icimde kahrolasıca umut hic bitmiyor. Parası neyse verelim gelip icimizden söksünler bu kahrolası mereti.
Dünyaya gelmek.
Başta kaybetmişiz tabi ki elde olmayan sebeplerden ötürü.
Merhametli olmaktır. Merhametli olmaktan çok çektim maalasef ya.
tıp için gece gündüz çalışıp sınavdan birgün önce manita ile kavga edip sınava girmemek.
merhametli iyi biri olmak.
serseri arkadaşların olması küsmesinler diye başının belaya girmesi.
Yalan söylememek.
Karşı cinse güvenmektir.
bazen hiçbir şey yapmamak...
güncel Önemli Başlıklar