bugün

yine toplumsal bilincin örneklerinden bir tanesini günün anlam ve önemini belirten mesaj lle gözler önüne sermiştir. Artık her yazara göre mesajı düzenleyip atmaktan yorulmuş olmalı ki "değerli yazar" yazıp yollamış.*

(bkz: yeter haşmet bu ne bilinç)
iyice salmış. Eskiden isme atardı mesajları. Şimdi belliki listeler yapmış ve sayın yazar diye başlayan mesajlar atıyor.
Olmadı birader. Eskiden mesaj atıyordun artık yaptığın şey bildiğin spam.

Edit: gerekli ve makul açıklamayı yapmış olan yazar. Yukarıdaki entri de dursun ama. Gerekirse elestirecegimizi bilsin.
uzun zamandır mesajını alamıyorum eksik hissetim kendimi.
kadın olmadığı halde mesaj kutumu işgal eden hadsiz.
--spoiler--
değerli yazar

asırlar boyu birden fazla medeniyete ev sahipliği ve başkentlik yapan şehr-i istanbul'un feth edilişinin 560. yıl dönümü kutlu olsun. bizlere bu güzel kenti miras bırakan başta osmanlı padişahı fatih sultan mehmet han olmak üzere tüm ecdadımızı rahmet ve minnetle anıyoruz.

* hasmet ibriktaroglu
--spoiler--

işte bu huyunu seviyorum dostum sağol senin de.
bana attığı son mesaj:

değerli yazar

asırlar boyu birden fazla medeniyete ev sahipliği ve başkentlik yapan şehr-i istanbul'un feth edilişinin 560. yıl dönümü kutlu olsun. bizlere bu güzel kenti miras bırakan başta osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet han olmak üzere tüm ecdadımızı rahmet ve minnetle anıyoruz.

* hasmet ibriktaroglu

ona attığım son mesaj:

ya bana mesaj atma haşmet ne anlamaz adamsın sen ya. bi sus kardeş ya

evet, öküz olan benim.

edit: kim eksiliyor anlamıyorum. istemiyorum ben bu adamın bana özel gün mesajı atmasını. gıcık gittim ya kime ne. kendisi eksilemez diye umuyorum ama eksileyene de eyvahlar olsun yani.

bi de seri eksici peyda oldu başıma, yoksa bu bir tesadüf değil mi, ha haşmet?
bende kendimi özel hissettim bir an meğer herkese mesaj atmış dumur oldum haci.
henüz mesaj atmamıştır. *
edit: attı tüh.
tam kıskanıyordum ki tebrik mesajımı eksik bırakmayan yazar. seviyorum ben bu adamı he.
hoca sen ne tür bir işsizsin ya?
kültürlü ve hatta ilginç biri. 29 mayısın ilk saatinde fetihi kutlayan mesaj atarak şaşırtmıştır.
aşırı bilinçlilik halinden dolayı teşekkürü bir borç bildiğim yazar. Sektirmeden her türlü ulusal yas , özel gün ,yari özel gün, bayram gibi günlerde mesaj kutumun ışığını yakar , sağolsun.
samimi bulduğum yazar. Eskiden isme atardı , şimdi kopyala yapıştır yapmış olsun be seviyorum seni panpa.

C'edit: seni sevmeyenler eksiyi basmış değerli yazar, canın sağolsun.
ne hikmetse, bir türlü kutumu yakmamış yazardır. kendimi dışlanmış hissettim şimdi bak.
bayramlarda numarasını bilmediğiniz eski bir arkadaşın isimsiz mesajlarıyla karşılaşmak gibidir.
bana da mesaj atmamistir.
atıf yılmazın ah güzel istanbul filminin görmüş geçirmiş eski toprak istanbullusu. ailesi çok zengin olmasına rağmen babasının ve kendisinin hovarda yaşantısı neticesi koskoca yalı elinden gitmiş, o da yalının kenarında ufak kulübeciğe sığınmıştır. çok güzel piyano çalar ama hayatını fotoğraf çekerek kazanır.
bana mesaj atmamış olması nedeniyle kendisine 'sn mşglsn glb ii gclr'' mesajı attığım yazar.
baya zeki olduğunu düşündüğüm bir yazar. saygılarımı sunarım.
kırmıştır. msj kutumda istanbul'un fetih yıl dönümü ile alakalı bir şey yok. kutlamadı.

edit; üstad çok hızlı.
sinema kültürü ile, verdiği ukteler ile sevilen, sayılan bir yazardır. diliyorum ukteler istediği gibi doldurulmaktadır. hatamız olduysa affola.
sosyal medya üzerinden parti kurmayı planlayan yazar. iyi bir siyasetçi olabilir ama baştan söyleyeyim, benden oy yok.
az önce mesajı ulaştı, şu an e'lere gelmiştir muhtemelen,
henüz s'ye gelememiş olan yazar.zira mesajkutusu henüz boş.
bugün mesaj atmaya geç başlamış. önce rakamlardan başlayınca ilk 2-3 dakika içinde bana mesajı geliyordu. bugün 15 dk önce geldi.