bugün

entry'ler (130)

üç kuruşluk sözlük

bir daha girmeyeceğim rezalet bir sözlük, ekşiden ve inciden de rezalet bir sözlükmüş meğer !

(bkz: http://www.uludagsozluk.c...%9F-s%C3%B6zl%C3%BCk/563/)

uludağ sözlük

Şimdi sözlükte atatürk'e, osmanlıya, dine her türlü hakaret serbest iken; bu hakaret içerikli konuları açan troll şerefsizlere karşı koymak suçmuş.. ben bunu anladım bu sözlükte ! hakaret içermeyen yorumlarımda silik almış.. bu salça, zall her ne kimse tanımıyorum bunları kim olduklarını soruyorum cidden, hopp silik arkadaş ne dandik bir sözlük burası yemin ederim ekşiden de inciden de farkı yok hatta daha kötü. teşekkürler bunu erkenden anlamamı sağladığınız için.. devam edin atanıza, avradınıza, namusunuza küfürler etmeye ! harika bir sözlük müthiş devam edin adminler !!!
40 karakter oldu mu ?! ayrıca büyük harf bile kullanılamayan sözlükte, şu noktalama işaretlerinin her biri girsin size ey yönetim bozuntusu!

edit: zorunuza gitmesin bu bir eleştiridir ! daha da girmem bu dandik sözlüğe, trollerle hit almaya çalışın siz boş beleş sözlüğünüz için.

schizoid

Şimdi sözlükte atatürk'e, osmanlıya, dine her türlü hakaret serbest iken; bu şerefsizlere karşı koymak suçmuş.. ben bunu anladım bu sözlükte ! hakaret içermeyen yorumlarımda silik almış.. bu salça, zall her ne kimse tanımıyorum bunları kim olduklarını soruyorum cidden, hopp silik arkadaş ne dandik bir sözlük burası yemin ederim ekşiden de inciden de farkı yok hatta daha kötü. teşekkürler bunu erkenden anlamamı sağladığınız için.. devam edin atanıza, avradınıza, namusunuza küfürler etmeye ! harika bir sözlük müthiş devam edin adminler !!!
40 karakter oldu mu ?! ayrıca büyük harf bile kullanılamayan sözlükte, şu noktalama işaretlerinin her biri girsin size ey yönetim bozuntusu!

edit: zorunuza gitmesin bu bir eleştiridir !

zahide yetiş

bu kadın yanlış hatırlamıyorum trt2 de "bilişim rüzgarı" adlı müthiş faydalı bir programın sunucusuydu.

güzel kız görünce yapılan ilk şey

hayran duymaktır.

ilkokulda yapılan saçmalıklar

saçmalık olduğunu kavramış olmak, büyüdüğünün göstergesidir genç, mutlu olmalısın..
yine olsa yine yapardım, çocuktum lan ben ! hoşuma gidiyordu kola kutusunu ezip,taşlarla dizdiğim kalelere gol atmak. sınıflar arası tükürük savaşında ön safta yer almak !

i don t care

i don't care anymore !

e2 ve cnbc e yi izleyen insanlar

artık dizimag ve türevi sitelerin üyesi olan insanlardır.. alt yazı sorunsalı zaman zaman devam etmekte.. olsun izleye izleye çözdük ingilzceyi zaten.

1 litre kola 4 lahmacun ve yarım kilo baklava

benim gibi bir mideye sahip olanlar için sorun olmayacak gıda ve gıda oranlarıdır..
(bkz: paylaşmak güzeldir).

şaka bi yana; daha önce birine haber uçurupda ucundan koklatmayıp bi taraflarının şişmesine vesile olduysan; alacağın beddualar kaçınılmazdır. geçmiş olsun..

karşılıksız sevmek

aklıselim insan için aile sevgisi.

how i met your mother

fanları aynı zamanda şu diziyi de izler.

(bkz: goodwing games)

yalan yok becki var diye izliyorum.

aşkın bittiği an

aşk bittiği an cinsellik başlar,sapıklık başlar sonra ona doyarsın bişey kalmaz elinde ve çıkar ilişkisine dönüşür, giderek savaşa sürükler seni !
bir bakmışsın ayrı gayrı halde, düşman oluvermişsiniz..

aşk tehlikelidir; her daim yaşanmaz, yaşanmaması gerekir.. zorlamayacaksın öyle, her beğendiğin kişiye aşık oldum demeyeceksin.. ruh işidir aşk; cinsel anlamda bir bütünlük değildir amk ! her zaman da yaşanmaz sadece 1 kere gelir bulur seni.. yakaladın yakaladın, kaçırdığın an kaderine eyvallah diyebilmeli yahut sittiri çekerek yaşamını yalnız sürdürmelisin.

dişleri kola kullanarak beyazlatmak

dişleri eritir,çürütür. sorunu kökten çözmüş olursun böylece.

gecenin şarkısı

buyrunuz.. dinlenisidir.. tarafımdan gecenin şarkısı ilan edilmiştir !

http://www.youtube.com/watch?v=t40INnb6DnY

en kral nesil dokuzuncu nesildir

saçmalıktır.
(bkz: askeriye mi lan bura !)
(bkz: devrecilik).

küçük pipili zenci

hızlı ve öfkeli 6 serisindeki roman karakteri.

bu saatte ayakta kalan yazarın asıl amacı

tatil yapıyor olabilir, kafa izni de denilebilir.. amaç bi nebze olsun faydalı olabilmektir belki de.

house of the rising sun

joan baez ve Frijid Pink versiyonları da mevcuttur.. efsane şarkıdır..

login cjohnson password tier3

brazzers şifresi olması ihtimal dahilindedir..

gece uyanınca yanında murat bardakçı yı görmek

akabinde erhanında afyonunu patlatıp gelmesi kaçınılmazdır. şişman kadınında eşlik etmesiyle grup tamamlanır.