bugün

kandilden sonra 19 mayısıda boş geçmeyen yazardır.
herkesin değil, sadece online olan yazarların önemli günlerini kutlayan yazar. sağolsundur ayrıca.
dünya penguenlerin ayakları üşümesin gününde mesaj atmadığı için çok sitem ettiğim yazardır.*
şaka bir yana, güzel bir 19 mayıs mesajı atmış sağolsun. diğerlerini okumuyordum zaten ama 19 mayıs özel ilgi alanım.
2 saattir online olmama rağmen beni unutan yazar. bana neden yok canısı? duyarlı kişiliği nedeniyle sevmeye devam ediyorum yine de.

edit: unutmamış beni, biliyordum biliyordum ...
mesaj kutusunun yandığını görür ve meraklanırsınız. sonra mesajı atmadan acaba kimden gelmiştir diye bir düşünce oluşuverir kafanızda. sonra o günün özel bir gün olduğunu(kandil,bayram vs.) hatırlarsınız. kesin haşmet atmıştır diyip girersiniz içeri. ve evet haşmetçiğim unutmamıştır yine. tebrik etmiştir o günü. işte hasmet ibriktaroglu.
bizi bu bayram unutmuş yazar.
edit : unutmamış sağolsun.
mesaj kutusunda tam da 00:00 da mesaj belirmesine sebebiyet veren yazardır.
herkese mesaj atıp neyin priminin peşine düştüğünü merak ettiren yazar. yok lan merak etmiyorum da insan bi an düşünüyor, ne gerek var.
Nick altı kasmıştır. Güzel taktik helal olsun. Sözlük yazarlarının zayıf noktalarını iyi biliyor.
nedense bana hiç mesaj atmayan yazar.
edit:az önceye kadar
sağolsun kandil bayram tek mesaj atanım düşünceli yazarimiz.
bu bot değilse ben de abot değilim amk.
bana 19mayis mesaji atmamis yazardir.
Bana ahlaksız teklifte bulunmuş yazardır,
siz ikiniz oynarken,üçüncü olup izleyebilir miyim diye sormuştur.

Not: tavla turnuvasından bahsediyor, rakibinle oynarken bende seyirci olayım mı diyor, senin için fesat başka neyi izleyecek ki adam*
ulusal bütün günleri güzel bir mesajla kutlayan yazar. helal olsun.
20 mayıs 1971 de kurulmuş olan TÜSiAD'ın yıl dönümünü kutlamadığı için kendisine kırıldığım yazar.

ha birde bu gün dandanakan savaşı var. onu da es geçme.
kendisine tsm'den klasik bir eser armağan ettiğim üstad.

http://www.youtube.com/watch?v=Ym4hRm_k6_c

"Tûtî-i mu'cize-gûyem ne desem lâf değil
Çerh ile söyleşemem âyînesi sâf değil

Ehl-i dildir diyemem sînesi sâf olmayana
Ehl-i dil birbirini bilmemek insâf değil

Yine endîşe bilir kadr-i dürr-i güftârım
Rûzigâr ise denî dehr ise sarrâf değil

Girdi miftâh-ı der-i günc-i ma'ânî elime
Âleme bezz-i gevher eylesem itlâf değil

Levh-i mahfûz-ı suhandir dil-i pâk-i Nef'î
Tab'-ı yârân gibi dükkânçe-i sahhâf değil.."
sözlüğün en kibar düşünceli yazarı.
Insanda kendisine bir agabey bir dayı bir bey deme hissi uyandıran yazar. Saygılar.
bayramlarda bize naçizane mesajlar atıp, bizi sevindiren yazar. özledik reyiz seni.
mesaj atmadı. sanırım türkiye için 28 mayıs çok boktan bir gün. icraat olmamış belli.
günün anlam ve önemini ondan öğrenebilirsiniz. istanbulun fethinin yıl dönümüymüş.
(bkz: coming soon)

edit: oha! bekletmedi yiğidim. anında attı.
özel mesaj'ı sarı görünce mesajın ondan olduğunu bildiğim yazar.

(bkz: yine o)
keşke faturaların son gününü hatırlatmak için de mesaj atsa.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar