bugün

yalaka yazarları göstermiş olan yazar.
Şuan tek duymak istediğim şeyi eksiksiz nick altıma girmiş olan yazar. Yani ne desem bilemedim ki. Tşk aşq diyim ne diyim.
Sevgilim artık bak yürümeyin sizi kovboy gibi yürütmek zorunda bırakmayın beni.
Sen hürrem ol bende sana isyan eden yeniÇeri olayım .
yakında silik yemesi muhtemel yazar.
gençler az sakin olun benim salak saçma en sevdiğimdir kendisi şimdi uzayın bakalım hadi anam hadi yawrum..

bir saçma salak can yazar.
Yalnız belirtmek isterim ki kendisi gerçekten sevgilim olur. O yüzden laflarınıza dikkat edin, bu arada bana yuruyecek kız varsa kalede kaleci var diye gol atmayacak mısınız arkadaşlar hemen umitsizliğe kapılmayın.
Edit: Kendisine yuruyebilirsiniz kadın erkek eşitliği tabiki benim eril kontrolüm altında falan değil.
An itibariyle kpss çalışan yazar. Öğrendiklerini de sözlük ahalisiyle paylaşıyor.
Taam siliyim bari, yazik.
Kıza laf etmeyin başı bağlı hadi ikileyin.
Yazar gibi yazar.

Test edildi onaylandı.
sultan sanılan harem oğlanı.
büyük ihtimalle kpss çalışan yazar. gelişim psikolojisi konularını doldurmuş sözlüğe. aslında iyi birine benziyor ama sürekli kendi başlığını uplayıp isim yapmaya çalışması kötü yönü. zaten dikkat çeken bir nicki var. neyse bilgi içerikli entrylerine devam etsin efendim. kendisi sözlüğün renklerinden biri.
bir adet mor yazar.
Vasat yazar.
Vasat demiyorum zaten vasat altı diyorum. ikisi çok farklı şeyler.

Anlamıyosa demek ki.
Egosu tavan yapmış kalitesiz yazar. Kendini ne sanıyorsa Sözlüğün yarısından kaliteli olduğunu düşünüyor. *
şimdi bu hesabı sildir yaşın biraz büyüyünce, bir şeylerin farkına varınca tekrar kaydolursun. Hadi abisi.
bu devirde kimse sultan değil hatırlatılması gereken yazar.
(bkz: sümbül ağa)
muhtemelen hürrem sultan'a kuma gelen sultandır. ne diyelim, rabbim işini gücünü rast getirsin. klavyesine, beynine rabbim zeval vermesin.
meslektaş yazardır. yolu açık olsun.
An itibariyle sözlükte lys kimya çalışan yazardır,umuyoruz ki ygs'si iyi geçmiş olsun ve bu sınav stresini iyi bir üniversiteyle/bölümle taçlandırsın.
Ama fikrimce artı dikkate alınırsa eğer; tavsiyemce, kağıt üzerinde çalışmanın yeri apayrıdır.*
Kolay gelsin.*
böyle bir sözlükte böyle bir çaba göstermiş olmasını takdir ettiğim emektar yazar. bence meta sözlükle yoluna devam etsin, çünkü burada bekaret ve küpeli erkek konuşulur sadece.
Sülümanı pargalıyla aldatıyormuşsun .
galiba vurduruyor.