bugün

entry'ler (95)

kaçmaz denilen askerlerin mahkemeden kaçması

yerinde bir tespit.

sahi neredeler bu asla kaçmaz denilenler. şakirtler mi yakalamış bir yere kapatmışlar, mahkemeye çıkmalarını engelliyorlarmış yoksa?

hukuk devleti ile cuntacı vesayet isteyenlerin safları hakikaten ayrışıyor böyle zamanlarda.

fethullah gülen in israil i kınaması

gerçekleştiğine dair en ufak bir emare bulunmayan eylemdir.

hocaefendi yıllar önce ırak israil'e scud füzeleri yollarken israil'de ölen bebekler için üzülmüş ıraklı bebeklerin katline tek kelime etmemişti. gözyaşından sırılsıklam olan konuşma görüntüleriyle meşhur, duygusal hocaefendi iskenderun şehitlerine olması gerektiği gibi taziyede bulunurken özgürlük filosu şehitleri için ağzından tek kelime nakledilmemiş, siyonist terörist köpekler kendisi tarafında alenen kınanmamıştır. baykal'ın uçkur davası ile ilgili yorumları ile birlikte düşündüğümde kendisine gönülden bağlı olan imanlı kardeşlerim adına üzülmüşümdür. bağlılarına tavsiyem abilerine onlar da kendi abilerine zincirleme olarak ta ki pensylvania'ya kadar "neden ?" sorusunu sormalarıdır. pennsylvania'da olmak abd yönetimi gibi çekimser kalmayı mı zorlamaktadır? mü'min kardeşine bugün elinden gelenin en azı olan kalben buğz etme ve bunu ilan ile dahi sahip çıkamayacaksan sen ne için varsın ey müslüman?

not: böylesine basit bir davranıştan bile imtina ederek aramzıdaki (sadece sitede değil, halk arasındaki) islam düşmanı varlıklara malzeme çıkarması da ayrıca yakışık almamıştır.

siyonist terör aygıtı beslemeleri

özgürlük filosuna gerçeklestirilen terörist saldırı ve yapılan korsanlık sonrası siyonist teröristlerin söylemlerini tekrar eden insanlıktan çıkmış varlıkları da içeren topluluktur. isimlerini vermeye gerek yok siz onları tanıyorsunuz zaten.

özgürlük filosu

uğradığı terörist saldırısına ve maruz kaldığı korsanlığa, taşıdığı bazı yardım gönüllülerinin aşağılık köpekler tarafından hunharca katledilmesine, sağ kalanların tutsak alınmasına rağmen siyonist terörün kalbine bir hançer gibi saplanmış insani yardım hareketidir. filo gazze'ye ulaşamasa da gazze'nin dramı filodaki kahramanların maruz kaldığı muameleyle, şehitlerin kanlarıyla taşlaşmamış tüm yüreklere ulaşmıştır. allah şehitlere rahmet eylesin, gazilerin gazasını makbul eylesin.

mavi marmara

kabotaj kanunun kısıtlamalrı nedeniyle özgürlük filosuna katılabilmesi için komor adalarına kaydettirilmiş olan insanlığın onurunu kurtarmaya gönüllü kahramanların teröristlere esir düştüğü gemidir. ayrıca gemiye binmeden gerçek mermilerle ateş açan teröristlerin elit timlerinin daha sonra kendilerini eline geçen herşeyle saldırıya karşı savunmaya çalışan masum sivilleri için ama bize tabak fırlattılar, su sıktılar, bizi güverteden attılar vb. şekillerde ağlaşmalarıyla rezil olmalarını sağlayan kanlı saldırının gerekleştiği mekandır.

hukuki ekleme:
bu gemi türk bandıralı olmasa bile türk vatandaşlarını özellikle hedef alan bir saldırının gerçekleştiği bir mekandır. türkiye'nin vatandaşlarına zarar veren her türlü korsanlık girişiminden doğan hakları saklıdır. nitekim somali'de ele geçirilen tüm gemiler de türk bandıralı değildi.

ayrıca filoda türk bandıralı iki yük gemisi de terör saldırısına uğramıştır. bu noktada hukuki sıkıntı yoktur, yeter ki devletimiz teröre ve korsanlığa karşı sözünün arkasında duran çelik iradeli bir olsun.

http://galeri.uludagsozlu...1/mavi-marmara_3090_m.jpg

israil yardım gemisi batırırsa olabilecekler

siyonist uşağı troller bayram eder.

israil in müslüman ülkelerce taciz edilmesi

hani meşhur benzetme vardır ya "Yahudinin biri bir müslümanı yakalamış dövüyormuş hemde şöyle bağırıyormuş: imdat cankurtaran yok mu adam öldürüyorlar!", işte bu ifade de aynen bu durumun gerçek olmasıdır. siyonist teröristler her yerde olduğu gibi bu sitede de dezenformasyona çabalamaktadırlar. ne filistin fdirenişini kırabildirler ne de bizi aşağılık yalanlarına inandırabildiler.

siyonist terör aygıtı beslemeleri

taşı gediğine koyan tanımlama. özellikle de beslemelerin filistine yardım filosu vesilesiyle yine ellerine geçen her fırsatta insanlıktan nasibini almamış vahşi katiller olan ağababalarına hizmete soyundukları bu günlerde daha da anlamlı bir ifade olmaktadır.

filistin yardım gemilerinin yayınının engellemesi

siyonist uşaklarını heyecanlandıran ama an itibariyle pek çok web sitesi ve uydudan yayın yapılabilmesiyle boşa çıkmış girişimdir. siyonist teröristler somalili korsanlar gibi davranmak için fırsat aramaktadırlar lakin tüm gemileri batırsalar bile dünyanın dikkati yeniden gazze'de uyuladıkları rezil vahşete çevrilmiştir. ağababalarına itaat için bu ve benzeri sitelerde zırvalayan siyonist işbirlikçisi rezillere kapak olan budur.

filistin yardım gemilerinin yayınının engellemesi

dün çocukların attığı taşlardan bugün insani yardım taşıyan gemilerden korkan insanlıktan çıkmış vahşi mahlukların son eylemidir.

sözlük formatı

varlığıyla yokluğu belli olmayan kurallar. her zaman her yerde herkese uygulanmazlar.

filistin e yardımı hazmedemeyenler

siyonist terör aygıtı beslemeleridir. *

gazze den israil e atılan terörist füzeler

siyonist terör aygıtı beslemelerinin zalimin vahşetini saklama girişimi olan ifade. siyonist terör aygıtı beslemeleri bu zihniyeti en güzel tanımlayan ifadelerden biri olmuş.

bir insanlık suçu olarak filistine yardım

filistin'deki vahşeti görmzeden gelen malum kitlenin onursuz söylemi.

24 yaşına gelip hala bakkala gönderilmek

sen evde yatarken 50 yaşındaki anneni mi bakkala göndermeye çalışıyon diyerek tekme tokat girişilmesi gereken edepsizin isyanıdır.

rotamız filistin yükümüz özgürlük

filistin zulmüne gözlerini kapamış ve yahudi olmayanları insandan saymayan israil'in nükleer silahlarını bırakıp iran'ın enerji programına kafayı takmış ikiyüzlü dünyaya insanlık dersi veren girişim.

özgürlük filosu

türk milletinin yüzakı siyonist yapılanmaların utancı olan insani yardım girişimi.

çaylaklık

ilk başta uygulanan hali makul ve mantıklı olmak üzere, normal üyeler için uygulanan sanal bir cezalandırma yöntemi. bu tür sitelere girmeden yaşayamayan, gözüne uyku girmeyen psikolojik sorunlu kişiler dışında kimseye etkisi yoktur. kendisine sanal bir kişilik inşa edip onunla yaşamak ise psikologların yardımına ihtiyaç duymaktır.

normal bir insan için tam üyelik sonrası hiçbir faydası yoktur.

zaten çoğunuz başka benzer sitelere de üyesiniz, gider orada yazarsınız.

çocuklar duymasın

ölüyü diriltme gayreti.
(bkz: zombi dizi)

eşlerine ihanet edenleri mağdur olarak göremeyiz

10 numara tespit.