bugün

Hoş kadındır. Şansızlığı gazinoların ve yeşilçamın son dönemine denk gelmesidir.
bana göre gelmiş geçmiş en seksi türk kadındır.
80'li yıllarda iki önemli şarkıyla kapı-baca kırmıştır.

'kısmet değilmiş mutluluk' adıyla da bilinen 'alışırım' ve 'sana Hasret gideceğim' şarkıları.

Bu gece iki tek atınca tekrar aklıma gelmiştir.

Ne ses varmış be!

Kalmadı böyle sanatçılar.
bana göre türkiyenin eski zamanlarının en güzel kadını.
yeşilçam'ın değişmez vampıdır.

vamp kadın :
seksi, davetkar, etkileyici, arzulanan ve tüm bakışları üzerinde toplamayı başarabilen kadınlar için söylenen bir kelimedir diyebiliriz. Aynı zamanda moda dünyasında da şıklık ve çekicilik olarak kullanılmaktadır.
alışırım şarkısı hakikaten ulaşılamaz bir zirvedir.
kendisi her döneminde farklı bir güzelliği taşımıştır.
benim favorim, sarı kabarık, kıvırcık saçlı olduğu dönemdir.
nete bakarım bakarım benzerini bulamam.
diğer taraftan da tam o yıllarda kendisine çok benzeyen bir insanı yakından tanımış olma şansını yaşadım.
kemal sunal'la birlikte oynadığı iyi aile çocuğu filminde gençlik yılları görülebilir. sonraki yıllarda inanılmaz bir değişim geçirmiştir.
bizim jenerasyonun popüler hatunlarındandı.
bu karının gençliğine hastayım. acayip dişiymiş mübarek.
vazgeçilmez vamplardandır. esas oğlan ve esas kız varken her kadın vamp rolüne çıkamaz.
türkan şoray filan hikaye bana göre döneminin açık ara en güzel kadını.
bizim gençliğimizin en güzel aktristlerinden biri. Aslında şarkıcıdır, daha sonra Maksim de çıkmaya başladıktan sonra oyunculuğa başlamıştır ama potansiyeli vardı gibime geliyor. Kendini geliştirseydi daha iyi filmlerde de oynayabilirdi.
türk filmlerinin güzellerinden bir tanesi.
annesi Sabriye Avcı, kalp yetmezliğinden hayatını kaybetmiş.

http://www.milliyet.com.t...-haberi--magazin-2618563/
Tanımıyorum ama harika bir avcı herhalde..
tolga savacı, engin koç, hakan ural, tarık akan ve kadir inanır gibi aktörlerle filmlerde oynamıştır.
sesi güzel ve yüzü de güzel bir ablamızdır. *
ayrıca iyi aile çocuğu'nda da boy göstermiştir. *
evi kurşunlanmış.

http://www.cnnturk.com/ma...m&utm_campaign=buffer
hayatımda ilk kez 8'nci stüdyo albümü olan aşkımız bir uçurum albümünü aldım.

şarkıları da güzeldir.

neden sevilmediğini bilmiyorum keşke tutunabilseydi.
zamanın güzel karılarından biriydi şimdi intihar girişimi haberlerini okuyoruz görün güzel kızlar ibret alın.
göztepe ssk hastanesinde tedavisi sürmektedir.
intihar etmiş kişi. bu silahları bu insanlar nasıl ve nereden temin ediyor. hala anlayabilmiş değilim.

hayır yani, otele silahı nasıl sokmuş ayrıca.
ben otelde kalacağım, yan odamda silahlı biri var. ne biçim güvenlik önlemi bu yahu.
kendini vurmuş. pek de iyi avcı değilmiş, ölmemiş. http://www.haberturk.com/...ka-avci-intihara-kalkisti
iyi nişancıdır.
her attığını vurabilen keskin nişancıdır.

tamam la tamam vurmayın şakaydı *

kıytırıktan kadın oyuncudur.
harika avcı deyince mutlaka bir şeyler söylemem gerek. bu kadın estetik mucizesi dense bile, çok güzel çok seski, adı söylenince hemen akla seks gelen kadın. o nasıl bir güzellik nasıl bir duruş. zamanla o da bozulmuşsa da harika harikadır. markadır.