harika avlanan avcıya verilen isim.
(bkz: harika estetik)
bir zamanlar reha muhtar la aşk yaşamış kadındır.
sürünüyorum şarkısı vardı bi de güzel söylerdi. hala söylüyordur belki. söylese ya!
estetik öncesi haliyle bir kemal sunal filminde oynamıştır. başveznedar olan kemal sunal banka memuresi bu sarışın hatuna hastadır. baş veznedarın ikiz kardeşi de azılı gangsterdir.
asıl idmi nermin ocak olup, estetik mucizesi olan, iyi aile çocuğu isimli filmdeki haliyle, 85 sonrası, muhtelif kadir inanır dayı'nın kendisini yediği filmlerindeki halleri karşılaştırılınca, estetik denen illetin harbiden de bir nebze olsa dahi, mucize olduğuna işaret eden, poposuna dahi estetik yaptırtmış, ortalıklarda görünmeyen, şarkıcı, oyuncu kişisi.
hani bir zamanların modası giysiler vardır ya ispanyol paçası falan.
nostaljidir artık, pek mümkün değildir ne giymek ne de yaşamak.

sarı sarı içine hava sıkıştırılmış saçlarıyla,
bakışlarıyla, ses tonuyla her neyi varsa
sanki eski zamanlarda kalmış gibi bir hali var.
o devre ait yani.

gülden karaböcekler, nuray hafiftaşlar, tecavüzcü coşkunlar vs.. ve harika avcılar.
evet hala yaşıyorlar ama o zaman diliminde kaldılar.
adli tıp kurumu'na gönderilen bir zamanların fena hatunu. duygusal travma yaşadığı,kafayı tırlattığı söyleniyor.hayırlısı..
http://www.internethaber....news_detail.php?id=107452
harika avcı ismini ona gönül yazar bulmuş.
hakkatende harika avlıyor ha !..
özellikle müslüm gürses parçalarını mükemmel seslendirir.

(bkz: silinmiyor hatiralar)

(bkz: ben raziyim)

(bkz: alişirim)

(bkz: gitme)

http://www.youtube.com/watch?v=flWl7moI2Ic
görsel
hanefi avcı'yla soyisim benzerliği taşıyan kişi.
yasemin filmi izlenmesi gerekendir.
iyi aile çocuğu filminin başrollerini kemal sunal ve kemal sunal ile paylaşan ve o filmde henüz estetik ameliyat olmamış hallerini görebileceğimiz hoş aktrist.
an itibariyle kafayı fena halde sıyırmış olduğunu görüyorum. yazık ya tam bi manyeto olmuş tırstım.
venüsün çakması.
çişi varmış. yapmıştır umarım.*
saba tümer'in programında izledikten sonra kendisinin ne kadar da kompleksli, gereksiz takıntıları olan, antipatik ve ters biri olduğu görülen şarkıcı.
wonderful hunter.
şarkıcı olarak değil de sinema filmleriyle tanınmıştır ve de dekolte pozları ile ama nedense devamlı şakı söyler her yerde.
saba'nın programına sarhoş olacak kadar alkol alıp çıkmıştır.* içtiği şey de muhtemelen biradır. çok çiş getirir meret.
aslında yakından tanıyınca tatlı bir kadındır. sürekli bebeğim demesi bezdirmişti beni.
Alışırım adlı şarkısı efkarlıdır, dinlenesidir .
an itibari ile radyoda aşkımız bir uçurum şarkısı çalan sanatçı kişi.
rıdvan dilmen'le bir zamanlar fırtınalı aşk yaşamış ex star.
güncel Önemli Başlıklar