bugün

içerisinde (1 servisinde) 35.3gram Protein, 7900mg BCAA, 5000mg Glutamin öncüsü ve 3000mg Kreatin Monohidrat bulunduran üst seviye protein tozu.

Yağsız kas kütlesi ve hacim konusunda piyasanın en iyi ürünü diyebiliriz. Kreatin bulundurması da cabası.
piyasanın en iyisi diyemeyiz ama iyiler arasında gösterebiliriz.. nutrex muscle infusion black ve muscletech nitrotech kadar iyi olmadığı aşikârdır.
kaliteli protein tozudur. antremandan once alip antreman aninda bile etkisini anlayabilecegimiz bir seymis. hacim kazanamiyorum, bu derdime care olur mu kullananlara bir mesaj kadar uzaktayim.
yeni içeriğinde 1 porsiyonunda; 37.600 mg protein, 8.400 mg bcaa, 5.400 mg glumatin ve 3.000 mg kreatin monohidrat var.

ek olarak, alanin, arjinin, sistin, glisin, valin, treonin, prolin, serin ve lizin gibi fazlasıyla aranılan amoniasitler mevcut.
iyidir iyi.
görsel

fiyat şu an 189 tl.

yararlı, etkili, güç verir.
1 haftadır kullanıyorum. Antrenmandan önce 2 ölçek yani 1 porsiyon alıyorm sadece. Ve ilk gözlemim şu, resmen diriltiyor. O gücü veriyor ve yorgunluğu alıyor sanki. ilginç bir ürün.
bu islere yeni basladim. kakaolusunu aldim.

yarim yagli sutle super otesi gidiyor.

antremandan once 2 olcek yani 1 porsiyon olarak aliyorum. acikcasi korkarak aldim.

kalp krizi vs. haberlerini biliyorsunuz. neyse antremandan sonra da 1 porsiyon tuketiyorum.

diger korkum olan yaglanma gibi seyler olmadi. cunku zamaninda 90 kilo olan birisiydim ben.

psikolojik olabilir belki ama antremanlarda agirliklarim artti.

en cok zorlandigim squatlarda rahat 10 kg artis yasadim.

tabi gun icindeki beslenmem onemli. tavuk yiyorum haftada 4 gun. diger gunler ton baligi ya da normal somon sabah yumurta gibi besleniyorum.

bunlarsiz bu urunun faydasi yok neredeyse.
Yerli marka olmasından dolayı almadığım markanın ürünü. Sanırım adanada üretiliyordu. Güvenemedim. Zaten ihtiyacım da yok artık.

Edit : Optimum nutrition gold standart whey almıştım seneler evvel.

Edit : netten baktım da adanada üretildiğine dair bir şey bulamadım. Kesin emin değilim. Yalan olmasın.
Nesguik gibi hiçbir numarası olmayan spor aldatmalari.
Türk markası diyolar ama piyasadaki ürünlerle aynı fiyatta. Neden yılların optimumu dururken bunu tercih etmeliyim cevabını bir türlü bulamıyorum.
Hardline ürününü kullanıp ta çevremde memnun kalan görmedim.