1. 1.
    bana midtown madness'ı hatırlatan uludağ sözlük eri.
    1 ... aeneskral
  2. 2.
    Kaliteli bir yazardır.
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  3. 3.
    Sanırım pek de iyi bir tipi olmadığından kendini fitness'a vermiştir.
    1 -2 ... frankie fuckin four finger
  4. 4.
    Aha nickalti kavgasi.
    Handsomeness alir bence. evet.

Bu coluk cocuk donla gezerken handsomeness ulu da 5. Kez nickini degistiriyordu. (H)
    4 -1 ... aleyna kirpi
  5. 5.
    Seni severdim ama sevemiyorum bu şartları sağlamalısın demeye çalışmış hanım kızımız. Taktiği iyi ben beğendim. Bok atıyormuş gibi yapıp sonrasında kendini naza çektiğini hissettim ben bu entryden.

Kendi yolunda emin adımlarla ilerlemelisin dostum. Yoksa hanım kızımız başını çok ağırtacak.

Madem nickaltı giriyoruz, fitnesstan veya body buildingden anlayan yazar kardeşimiz. iyi yazmalar.
    2 ... leylunehar
  6. 6.
    Vucudunda yersiz tırnaklara maruz kalmis yazar.

Simdi sizdeki asil sorun su;

bir imadan nem kapiyor, ugruna methiyeler doseyerek guzelleme yaptiginiz insanlarla hayatinizda hic karsilasmadan iyi bir insan olduklarina kanaat getirip asik olabiliyorsunuz ama burada bir erkek size mesaj yazsa demediginiz kalmiyor.

Hani nerede tutarlilik?

Senin bir insan hakkinda iyi ya da kotu yargi sahibi olabilmen icin onunla diyaloga girmen, onu sahsi olarak taniman gerekir. Omer koc medyatik bir kisilik midir? Populist bir figur mudur? Model, sarkici, oyuncu mudur? Hayir, Bir is adamidir.

Sen burada baban yasinda is adamina asigim diyerek edebiyat kasiyorsan ben seni luks araclarda, gece mekanlarinda 40 yasinda adamlarin yaninda sevgili iliskisi yasayan 18 lik kizlarla ayni kefeye koyarim.

Gold digger olmak tercihtir, olabilir ama burada gelip de hikayeden insanlari salak yerine koymaya calismayin.
    4 -2 ... aleyna kirpi
  7. 7.
    (bkz: #36169338)

sen ne akıllıymışın ya.
    ... flat head
  8. 8.
    handsomeness
    4 ... aleyna kirpi
  9. 9.
    handsomeness
    ... flat head
  10. 10.
    esmer ve dosu killi olmadigi icin biricik sevdiceginden gun yuzu gormemis, bahtsiz yazar.

simdi fedon ve eda taspinar dan bronzluk dersi almanin vakti geldi.
    bunu sen istedin. evet.
    1 ... aleyna kirpi