bugün

her yeni albümüyle biraz daha aştığını düşündüğüm pop sarkıcısı.
şimdiye dek eurovision'a katılmadığı hata olan, müziğiyle de en azından bana hitap eden güzide şarkıcı. arabesk söylese yine dinlerim, o derece yani...
kendisini çok geliştirdiği söylenen, geyik muhabbetlerinin vageçilmezi, efektli sesiyle kulak tırmalayan popçu.
Yakında Ergenekon davası kapsamında içeri alınacak elektronikçi.

http://www.facebook.com/v...video.php?v=1124181714751
fener pendik'e yenilir
hande yener.
yazık etti kendinede, müziğinede ! hiç dostu yok sanırım birde, "ya kardeşim sen ne yapıyorsun, iyice çıktın insanlıktan, yaptığın müzik, müzük oldu" diye uyaranıda yok, yazık canım yazık !
yeni benimsediği tarzın hakkını veremediğinden kelli komik olan şarkıcı. halbuki ses var, görüntü de var, ne diye kasarsın kendini. olmuyor, sırıtıyor işte sende.
kemale fışkıran sanatçı.

http://www.hurriyet.com.t...zin/anasayfa/11738281.asp
şarkı sözü yazmak konusunda oldukça çaylak alaktronikçi.albümün müzikalitesi fena değil ama sözler hala ilk günkü hande.birileri acil elektronik müziğe geçip bu kıza haddini bildirmeli. (bkz: aylin aslım)
şuh ve zeki hatundur. zeki derken kendi klasmanındakilerin çok çok üstünde demek istiyorum. şuh derken de, bildiğin şuh işte.
dunyanin en guzel ikinci insani. birincisi benim.
şimdilerde Lady Gaga'ya benzemek için imaj değiştiren Avrupai hatun.
insan haklarına göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü bile örnek bir insan... Değişimi sevmeyen, kabullen(e)meyen insanlar benimseyemeyecektir tabi kendisini.
fakat
(bkz: değişmeyen tek şey değişimdir)
1973 istanbul doğumlu şarkıcı.ilk parçası senden ibarettir.
yüzdeki estetiklerden dolayı gülememesini farkettiğim sanatçı.
birkaç ay önce lucca'da arkadaşlarla otururken görmüştüm kendisini. ciddi anlamda çirkin. bir de nedendir bilinmez mekana alınmamıştı. müziğini dinlemem ama yine de sima olarak severim, fenerbahçelidir çünkü.
böyle uzun boylu bir kadın.
soyadı kanunu çıktığı zaman atalarının "yener" soyadını almak ile neyi ima ettiğini anlayamadığım ve bundan da can alıcısı söz konusu hatunun bu "yener" namını hakkıyla taşıyıp taşımadığını, taşıyorsa yenme eylemini neye karşı sürdürdüğünü merak ettiğim kişidir.**
dans etmemesi için ne yapmamız gerekio bunu kendisinden öğrenmek istiyoruz.
seçtiği müzik tarzının türkiye'de pek tutmamasından dolayı verdiği konser sayılarının azaldığı sanatçı.
nedense seviyorum bu kadını.hayır şarkılarını dinlediğimden falan değil ama bilemiyorum. evet çok elestirildi tarzını değiştirmesi nedeniyle madonna özentisi dendi deli dendi çatlak dendi ama bi kişi de dönüp eğer değiştirmeseydi hep aynı tarz, normal türk pop şarkıcısı, bi bok olmaz dicektik demiyo. kadının sesi güzel yaptığı müzik de serdar ortaçlardan, demet akalınlardan daha dinlenir bir tür.
aşırı şekilde puma swede isimli oyuncuya benzeyen şarkıcı.*
10 ekimde keopsta sahneye çıkacak kadın kişi, seviyoruz onu.
jennifer lopez gibi kalçam olsun diye yırtınan ve sürekli kalçalarını gözümüze gözümüze sokan klipler çeken şahıs.
Her geçen gün biraz daha çirkinleşen, itici hale gelen antipatik şarkıcı.*

son olarakta "güneş balçıkla sıvanmaz" sözünü atalarımız sanki benim için yazmış şeklinde bir demeç vermiş. biz de kendisine keskin sirke küpüne zarardır diyoruk.