bugün

*

dokuz eylül üniversitesi mühendislik fakültesi, matematik dersi öğretim üyesi.
belirli integrali bilal erdoğan ve abdullah unakıtan dan yola çıkarak anlatabilen profesör.*
sınavlarında soruların dilbilgisi kuralları çerçevesinde çözülmesini isteyen, bildiği halde dilbilgisi kurallarına uymayan öğrencilerin ileride hortumcu olacağını ciddiyetle savunabilen matematik öğretmeni.
Gün itibariyle ikinci vizesine girmediğim eli öpülesi fakat dersinden geçilemeyesi profesör.

edit (güncelleme) : an itibariyle 2010-2011 bahar dönemi Matematik II dersi Makina Mühendisliği bölümünde açıklanmış olup ilk vize ortalaması 9 ikinci vize ortalaması 13 tür. ikinci vize ortalamasının bu kadar yükselmesinin sebebi ilk vizeye giren öğrencilerin büyük bir çoğunluğunun kalacağı gerçeğini anlayarak ikinci vizeye girmeye tenezzül bile etmemesidir.
mat 1 dersinde beni aa la geçirmiş olan insan. ben bile beklemiyodum ama mat 2 benim için bir hüsranla sonuçlandı.
kendisinden aa alan nadir insanlardan biriyken, ikinci dönem performansımdaki düşüşü farkedip her ders alıcaz o aa ları sözlerine maruz kaldığım, sonucunda da dd ile kıl payı geçtiğim matemetik dersinin unutulmaz, efsanevi, harika hocasıdır. yıllar sonra dönüp onun adına birşeyler yazıyor olmam nasıl iz bıraktığının göstergesidir.