Muhteşem kişiliği ve islamla nasıl tanıştığını anlatırken ki sohbeti ile her insanı kolayca etkisi altına alabilicek bir rehberdir. Tüm yazarları can-ı gönülden bu insanın sohbetlerini izlemeye davet ediyorum.
Yunan asıllı ingiliz şeriatçı. Boğaziçi üniversitesinde yaptığı ve Mustafa kemale şeytan dediği konuşmasıyla tanınmıştır

https://www.youtube.com/watch?v=7Y83AwlDAe4
Yunan asıllı ingiliz orospu çocuğu.

Şeytan sensin amk.

https://youtu.be/7Y83AwlDAe4
atatürk'e şeytanın dostu diyen kişi.
lan beni yunanistandan soğutmayın..

yapmayın şöyle şeyler.. gidip olay çıkarırım bakın, huyum pis biliyorum..
görsel

Ve dinleyicileri..
bu zortidisin feslinin üvey oğlu olduğu söylentileri dolaşıyor.

fesli nalları dikerse veliahtı olacağımış.
kabahat bu döl istafında değil. ( kabahat ülkenin geleceği olarak görülen karanlık düşüncede olan şakşakçılarında )
yunan'dan çok tipi kürt'lere benziyor.

eğer türkiye'de ise derhal gözaltına alınmalı, boğaziçi üniversitesi'ne de soruşturma açılmalı.
bu herfin demesi çok normal de bunu alkışlayan başörtülü gerizekalı kızlar kızlarımız..
ülkemizi din üzerinden bölmek isteyen katıksız oç. senin yedi ceddini sikerler dikkat et konuşmalarına amk ç.
belli ki türk ve atatürk düşmanı. kanunlar nezdinde hesap sorulmalı...
yayınlanan video 5 yıl önceki bir konuşmadan. bu tip dışkılar o yıllarda çok para ediyordu. bu çakal ortadoğulu da bizdeki toplumsal infiali paraya çevirmeye kalkmış.

buna benzer tipleri hala gazetelerde köşe yazarlığı yapıyor ve kendilerine ayda 20-30 bin lira maaş veriliyor.
19 Mayıs 2014 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi'nde yaptığı konuşmasında Atatürk'ün adını vermeden 'şeytanın dostu' diyen Yunan asıllı ingiliz Müslüman yazar.
Atatürk için şeytan diyen kişi.
Empati yapıyorum...
Eee hııım ıııı (başımı ellerim arasına aldım da düşünme efektleri) adam haklı Beyler.
Adam haklı.

Atatürk şeytandır.
Öyle bir şeytan ki...
Mazlum milletler kavramını emperyalist hakimiyetinde olan sömürülen ülke insanlarının aklına işlemiş.
işlemekle kalmamış, üzerinde güneş batmayan imparatorluğun planlarını bozup tüm din dil ırk ideoloji farklılıkların bir yana bırakılıp topyekûn bağımsızlık için bir araya gelince egemenliğin özgürlüğün kazanılacak olduğunu göstermiş.

ingiltere Fransa italya başta olmak üzere bu ülkelerin sömürgesi olan ülke insanlarını ucuz iş gücü, savaşlarda ölmesi kayıp sayılmayacak asker, yeraltı ve yer üstü zenginliklerini hesapsızca kullanması sorgulanmasını tepkiye ve isyana bağımsızlığa götüren süreçlerde örnek alınan Atatürk olmuştur.

Demokrasi özgürlük eşitlik vatandaşlık bilim eğitim sadece emperyalizm için bir nimet olmadığını ezilen halkların da hakkı olduğunu göstermiştir.
insanlara kul değil, vatandaş olduğunu gösterip; teba değil insan olduğunu hatırlatmıştır.

Din dil ırk ideoloji farklılıklarının kullanılması işlenmesi ön plana çıkarılması aslında emperyalizmin istediği şey olup vatandaşlık bağı sosyal sorumluluk eğitim tüm bu değerlerden önce gelen olgular olduğunu göstermiştir.

Onbinlerce evladını Anadolu'ya, yüzbinlerce evladını balkanlara gömen Yunan ve Türk insanını uyandırmıştır.

Evet, emperyalist düşünce için Atatürk bir şeytan ve tanrının lanetlediği şey olmalı.
Onların tanrısı ve onlar kan ölüm sömürü savaş ile beslenir.
Melekleri: en acımasız can alan silahları.
Adalet ve insanlıkları: benden isen ve bana kul isen yaşama hakkın var.

Böyle insanların şeytanı tabi ki Atatürk olur.
Konuşmasından suç unsuru hiçbir şey yoktur.

Tck 216 açısından. (bkz: tck 216/#36587243)

bu sebeple sosyal sınıf, ırki din, mezhep veya bölge farklılığı gözetilmeden farklı düşüncelere veya ideolojilere mensup halk kesimlerinin birbirlerine karşı tahrik edilmesi inceleme konusu suçu oluşturmaz.

5816 sayılı yasa bakımından(kaldırılmadı gitti)

Şeytanın dostu demiştir. Yani mustafa kemal in dostlarından biri de şeytandır ya da şeytanın dostlarından biri de mustafa kemal dir anlamı çıkar.

Mesela şerefsiz hakaretken şerefsizin dostu hakaret değildir.

Ha kişi içten içe şeytan olduğunu da düşünüyor olabilir. Fakat hukuk insanın dışarıya tasavvur ettiği eylemleriyle uğraşır, dışarıya tasavvur etmediği, vehmetmediği düşüncelerinden dolayı kimse yargılanamaz.
Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar.
Ki video u izlemedim ama mustafa kemal in de adını vermeden demiş diyorlar.
Gelen uyarılarla düzeltiyorum. Bazı kimseler, topluluklar kemalizmi din olarak görüyormuş. Şayet kemalizm diye bir din varsa, o zaman tipikliğe uyabilir(bir bakımı için) fakat açık ve yakın tehlike doğmadığı için yine suç oluşmamıştır. Benim gördüğüm kadarıyla.
yazdığı kitabın satılması ülkedeki yobazları rahatsız eden kişi.

https://gencmuslumanlar.c...eCNqQ2Pb6AHjwAtX8_RkoMt8w