bugün

sürekli az teklifler yapan bankacıydı.
şimdilerde ne yaptığı merak konusudur.
ölmemiş. geri döndü.
(bkz: hamdi özden)
cem yılmaz'ın araştırmaları sonucu gerçekten olmadığını öğrendiğimiz hayali bankerdir.
olmayan adamdır. acun oynuyor arkadaş. evet.
var mısın yok musun sikinde herkes bu herifi merak eder dururdu... bense hala feridun isimli kameramanı merak ediyorum. o da hiç görükmedi lan!
http://www.resimlerii.com...sun-hamdi-bey-300x225.jpg
var mısın yok musun yarışmasında benim destek verdiğim eleman.
gün itibari ile memleketimin bankalarında erkek yöneticiler için en çok kullanılan lakap olmuştur. Acun uydursun, memleketim uyusun. ooooohhh.... afiyet olsun.
ACun'un uydurduğu aslında olmayan bir beydir.
- hamdi bey bi yardımcı olsanız.
+ (acun) kutusuna gitsin dedi.
- acun bey söyleyin hamdi beye beğenerek takip ediyoruz.
+ beğenerek takip ediyomuş sizi.
+ o da sizi seviyomuş. riske girmesin teklifi alsın üzülmesin diyo.
- ee az önce kutuya git diyodu.
+ taşak geçiyomuş sizinle. kutusunda büyük hissediyosa söylesin teklifi 3 e bölüp 10 ekleyelim sonra da türevini alıyım dedi.
- ne diyo lan bu hamdi?
+ teklifi alsın üzülmesin diyo.
- lan otomatiğe mi bağlandı?
- aloo hamdi nerdesin sen yavşaam. lan bi dk ses yok. olm acun kaçma annskcem senin.
acun - yokum diyoo.
bugünkü bölümün sonunda 86bini kabul edip son ikiye 2 500bini sokan adamı arayıp ''kimse bana cimri demesin, 300 küsür bölümdür beni en son mutlu eden adamsın sen'' diyerek taşşk geçen hayali adam.
bu filmi sürekli gördüğünü iddia eden bankacı.
hodri meydan diyerek yarışmacının kutusuna gitmesi için gazlayan adam.
dalga geçiyor bir de terbiyesiz. *
an itibariyle kahkahalarla gülen kişiliktir.
hala olduğuna inanılan var mısın yok musun casperı.
bir televizyon karakteri.
cem yılmaz ın ustalıkla geyiğe aldığı şahıs . ne iyi etti de aldı. hamdi hamdi diye meraktan ölecek ülke insanı, hamdi nin dekorda, stüdyo da takıldığı yeri bile gördü sayesin de.
acunun hayali arkadaşı. bu kadar belli etmese bari.
şizofren acun ılıcalı'nın yarattığı bankacıdır.
(bkz: hamdi bey ve acun iliskisi)
(bkz: yok öyle birşey)
bence hayali bir insandır kendisi. bu teklifleri acun belirlemektedir; ama mağlum bizim insanımız pazarlığa, yalvarmaya, kendini acındırmaya pek bir meraklı olduğu için eğer acun kendisi söyleyecek olsa bunlara maruz kalacağını bilmekte, bu yüzden suçu hamdi adından olmayan birine atmaktadır.
(bkz: bu işte bir ipnelik var ama)
acun'un esat isimli arkadaşıdır. ayrıca teklifleri telefonda konuştuğu kişi değil acun vermektedir.
(bkz: kutu uzmanı)