bugün

MarkoviÇ in pozisyonu faul değil. ikinci yarıda da bir sarı kartlık pozisyonu var Ersan ın. ( tekmesinin Volkan a geldiği pozisyon) ama Şener in yaptığı penaltıyı atladı dikkatli olsun celtic maÇında atlamazlar. Kısaca benim adım Hızır elimden gelen budur deyip maÇ yönetti. FB li yönetim ve arkadaşlara tavsiyem fernandao ya o kadar para sayarken aklın nerede olduğunu sormaktır. Gomez sakatlanmadığı sürece ligdeki en iyi santrafor.
Açık konuşalım. Meireless olayına kadar yükselen grafiği bu olayla düşüşe geçti.

Çünkü mhk ve tff bu adamı o olayla bitirdi. Bu saatten sonra da düzelmez. Yazık lan.
Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini piç eden hakemdir.
Beşiktaş'ın sporting maçında olmamasının eksikliği büyük olan hakem. Nerdesin lan takımını yiyorlar. Evet.
yine bir trabzonspor maçına verilmiş olan hakem.

allahım sen sabır.
90 dakika bir halt yiyemeyen galatasaray'ın hakkını maçı 4 saniye erken bitirerek yemiş hakem. Ne ağladınız be. Evet.
Dün akşamki Beşiktaş Gençlerbirliği maçını iyi yönetmiştir.
eskişehir-trabzon maçında görevini harika yapan hakem.

tebrikler, 1 milyon kişiden küfür kazandınız.
Tam 6 aylık bir sakatlığın ardından bu pazar oynanacak Fenerbahçe-galatasaray maçına 4. Hakem olarak atanmış.

This is Türkiye.
En Son milattan önce maç yönetmiş
Hakem.
Şimdi trabzonspor galatasaray maçına verilmiş.
Haftasonu ağır cümbüş, pandomim, panayır, patırtı kopacak şimdiden heyecanlıyım.
12 mart 2017 tarihinde süper lig maçı yöneten hakemdir.

milattan öncelik bir durumu yoktur.
edit: aylardır düzenli maç yönetiyor adam.
http://www.tff.org/Defaul...geID=72&hakemID=19146
fanatik galatasaraylı hakem açık ve net.
antalya'nın bir penaltısını yedi bir de havadan frikik verdi aleyhlerine. ayrıca rakibin bileğine ayaktabanı ile kayarsan kırmızı karttır cezası ama ne hikmetse o da es geçildi.
Son dakika pozisyonlarında verdiği fauller eyvallah Antalya'nın mallığı kabul de nerdeyse oyuncu değişiklikleri dışında duraklaması olmayan bir maçın bu kadar uzaması niyedir? Ee dün büyük şehir - fb maçında bir ton duraklama oldu 5 dakika uzadı... Bu maç daha fazla uzadı. Bu ne perhis bu ne lahana turşusu...
Maçın bu hale gelmesini sağlayan beceriksiz eyyamcı! Fernando nun ayağı kırılacak neredeyse kart bile vermedi. Trabzonlulara kartları vermedi kolladı sonra olcay şerefsizi saldırıp ortalığı karıştırıp feghouli yi de attırdı kendiyle. Alla belanı versin gani gani!
Fernando nun pozisyonunda kırmızı bile yetmezdi insan ayağını kırmaya teşebbüsten 10 yıldan yargılanması gerekirken adam sarı bile göstermedi ayıp ayıp.
Maça kurulup çıkmış belli. Galatasaray aleyhine ne varsa yap diye talimatı almış bjkli başkandan! Aksini düşünemiyor bile insan zira maçın içine etti!
Gayet temiz maç yöneten hakem. Bunlar geçen hafta Cüneyt feneri biçerken bizi biçti diye ağlıyorlardı şimdi buna ağlıyorlar. Balon patladı ya ağlayın. Evet.
Feghouli kararını hangi kafa ile verdi acaba dedirten hakem.
bjk lı başkan falan diyorlar. olm sizin kafanız mı iyi zeka seviyeniz yazdıklarınıza ayak uyduramıyor mu. tv karşısına geçip bir açın izleyin. ben izliyorum. ilk haftadan son haftaya gs'ın kendi evinde verilmeyen kırmızıları da gördüm. ama gs bomba şöyle oynuyor böyle oynuyor.onlar olmasa da yenerdikler .aynısını bjklı adam söylese tinerci olur. bjkı fb maçında dogramalarının bedeli ts maçı dahil 5 puan. o sokuk 8 puan farkınızı görürdüm ben o zaman. bir kırmızı görünce aglamayın maç daha bitmedi. adam gibi topunuzu oynayın kazanın ki gs kadrosunu cok begeniyorum daha fazlasını yapmalı bu kadro. ama tarihin en büyük bjk düşmanını sırf 100 milyonluk borctan dolayı bjklı falan filan demeyin. flakkayı anal olarak değil oral alın.
Bugünkü maçın içine sıçan hakem.
Adam gibi adam be helal olsun. Dünyanın açık ara en iyi hakemi.

Ezik cinconlular ne anlar futboldan. Verdiği kararların hepsi doğru.
maçın başında atılması gereken n'diyaye'yi 90. dakikada anca atabilen hakem. ayrıca maicon ve feghouli'nin olcay'a saldırdığı pozisyonda maicon'un kırmızı atlandı ve denayer'in yaptığı penaltı çalınmadı.

galatasaraylılar iyice çığrından çıkmış durumda adamlar kayrılmalarına rağmen hakem diyorlar. sen anadolu takımından hallice takımını 2 maç kazandı diye beşiktaş seviyesinde gördüysen hakem ne yapsın amk haydi hayırlı kombine yakmalar açık ve net.
asıl mesleği öğretmenlik olan, istanbul bölgesi süper lig hakemi.
Bir taç atışından takımı bozup gol yediren hakem. Evet.