bugün

bu akşam bursa resimli barda canlı performansı olacak sanatçı.

bardaki o cool adam benim gelin bulun beni.
--spoiler--
bu bir duyurudur!.. öncelikle dünkü eskişehir konserinde bizi yalnız bırakmayan bütün dostlara çok ama çok teşekkür ederim..çok güzeldiniz..222 park a da bizi çok güzel agırladıkları için ayrıca teşekkür ederim..ama ben artık kötü ses sistemi ve kötü tonmaisterlerden bıktım artık!itiraf ediyim dün ve bu konser turnesi boyunca bir çok yerde sesleri duymamak için çakır olan kafamı sarhoş etmek için elimden geleni yaptım..sesleri dinlemekten insanları dinleyemedim..utancımdan bir çok yerde seyircinin suratına bakamadım..şarkı söylemekten keyif almadıktan sonra söylemenin hiç bir anlamı yok benim için...2 kolon 1 mikrofon alıp,bilmem kaç liraya bilet satıp,insanlar nasılsa dinliyor diye tüccarlık yapanlara saygi duymuyorum! ve bundan sonra bu tip organizasyonların içinde bulunmak istemiyorum...tecrübesizliğimden faydalanıp bana kötü geceler yaşatanlara teşekkürü borç bilirim..beni bayağı tecrübe sahibi yaptınız...sevgiler saygılar..(hs)
--spoiler--

edit : amatörce bir turne olduğu belliydi zaten, harcatma abicim kendini.
bugün kesfettiğim,sen nasıl şarkılar yazmışsın öyle ve ne kadar da güzel,içten söylüyorsun dediğim insan!
küfrettiğim. eskileri hatırlattığı an, gülümseyerek küfrettiğim.
saatlerdir dinlediğim adam.
http://www.facemuzikdinle...zai-paracikoglu-esme.html
geçen gün izmirdeki konserine gidip daha yakından tanıdığım adam. Hoş sahne performansı var kafası dumanlı falan severek dinliyoruz, daha sonraki şarkılarını merakla bekliyoruz.
dün gece jollyjoker de güzel şarkılarıyla beni benden alan kafası güzel insan.
Fırtına şarkısıda çok güzeldir. incir reçelinde de ağlatmıştır. Sayesinde bi mendil paketi bi filmde ağlayarak kullanma rekoru kırmışımdır.
asla bir jose feliciano olamayacak olandır.
çoğu kızın şarkılarını bilmeden şarkılarını ezbere bildiklerini iddia edip hasta oldukları yeni nesil meşhur.

bornova'da ismi lazım değil bir yurt. kamelyada bir grup genç ellerine gitar alıp akustik popüler şarkı dolu repertuardan şarkı seçip söylemeye başlarlar. şarkıların birinde oğlan gözlerini kısar bi sigara yakar sesini hafif inceltir söylemeye devam eder "isyaaaaannn...."diye. kızın teki "harikasın v.b." laflarının ardından "yaaa ama canııım hiç halil sezai söylemediiin söyleseneee" der biri iki kız da "aaaa evet yaaa" dese de ağır bir sessizlik kaplar kamelyayı.
ismi bir garip gelse de kırlangıçlar şarkısının "sizi aşka inandıran aşk öldü, öldü de gömüldü" sözleriyle insanı durduk yere perişan edebilen insan.
nihayet 15 ekimde albümü çıkacakmış. umarım, amatör ruhundan bir şey kaybetmez. albümü çıkınca sıçanlar için; (bkz: gökhan türkmen)
bu aralar beni iyi sarsan eleman. yetenekli, ilerlemesi için engeli bulunmayan bir müzisyendir kendisi.
bu gece içmeme sebep olmuş adamdır.
o nasıl bir ruh halidir, neyin kafasıdır anlamak mümkün değil.
dinledikçe o parçaları, rakı içme isteğiniz doğru orantılı olarak artar.

artı oy editi: zamanında böyle demişiz ama, boku çıktı herifin.
rakı muhabbetini geri çekiyorum. zamanında iyiydi.
oyuncu olarak tanıyordum bu adamı. meğer şarkı da söylüyormuş. hem de baya iyi söylüyormuş. utandım kendimden, cahilliğime verin. sonbahar şarkısının konser versiyonunu dinlemenizi öneririm.
adamda öyle bir surat var ki, acının resmi sanki. acı çekmi$ gibi baya baya.
Cem Adrianla birlikte çok daha hoş oluyolar.
olsun şarkısı dinlenesidir.tavsiye edilir.incir reçelindeki rolüyle daha çok tanınmış olup şarkılarıyla da öne geçmiş birisi.
her gün mutlaka, en az bir şarkısını dinlediğim insan.
dikkat! bağımlılık yapar, fena çarpar.
paramparça adlı şarkısıyla beni benden alan içimi parçalayan adamdr!
paramparça ve sonbahar, kesinlikle yok böyle bir parça ayrılıyorsun ruhundan, bulunduğun yerden yüreğinse sanki onun ellerine gitmiş gibi, kopup gittiği yeri sende yanarken, sızlarken onun ellerindedir belki diye bastırıp göğsüne elini sabrediyorsun,
aslında tam bir çaresizlik çünkü o yürek ne onun ellerinde ne de kopup gittiğini sandığın yer boşluğundan sızlıyor.
gerçekte o seni özlemiyor ve o kalbin yerinde. boşluktan değil başka şeylerden ızdırap veriyor sana buna unutamamak de, aşk de, pişmanlık de, ne dersen de sonuçta elinde olan tek şey o ızdırabı çekmek.
sonbahar şarkısının üstüne tanımam. en yakın zamanda canlı dinlemek istiyorum kendisini. rakı içmem gerekiyor diye hissediyorum bu adamı dinlerken. acıma daha çok acı eklemesini seviyorum. iyi ses. başarılı şarkılar. daha ne olsun.
Sarkilarini dinlerken derdim yoksa bile dertleniyorum.
oyunculuk bir insana bu kadar mı yakışır ?

şarkılar bu kadar içten mi okunur?
(bkz: http://www.myspace.com/halilsezai)
(bkz: halil sezai yavşaklığı/#13550835)
güncel Önemli Başlıklar