bugün

entry'ler (253)

gecenin şarkısı

Deniz tekin-baktın olmuyor.

sevilen şiirin en vurucu cümlesi

sonbaharların kralı gelirmiş meğer istanbul'a
ciğerlerimin filmini çektiler
ciğerlerim artiz oldular icabında
akut alevlenmiş kronik bir sonbahar gibi bakıyordu
sigara figüran falan.
ben kırmızı bir yaprağı oynuyordum esas kız olarak
uçuşuyordum, uçuşmakmış meğer benim anlamım
ben bunu geç anladım.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Öğreneceksin başına gelenleri bomboş bir duvara anlatmayı cevap alamamayı devam edemezken bile orada durmayı öğreneceksin.

neden sevgiliniz yok

Çünkü hep fazlalık olacağım anıların peşinden koştum. Bulamadığım bulamayacağım bir şeyi daima arıyor gibiyim demiş bide sevgili Leyla.

öylesine bir şeyler yaz

Zavallısınız hiçbir zaman gerçek sevginin,fedakarlığın,huzurun birinin üzüntüsüyle üzülmenin ne demek olduğunu öğrenemeyeceksiniz.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Ya geri gel ya da çek git kaymasın aklım sana.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Özlem, dilektir. Lütfen bu gece üşümesin. Lütfen bu gece acılanmasın. Lütfen bu gece rahat uyusun.

sözlük yazarlarının itirafları

Kpss çıkışı otostop çektim. Pişman değilim.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Sezen aksu- bile bile.

Çevrimiçi oluşunu izlemekte sevdaya dahilmiş gerçekten.

neden uyuyamıyoruz

Acı çekiyoruz.

Çalıştığım işten nefret ediyorum iş arkadaşlarımdan daha fazla nefret ediyorum. O kapıdan içeri girer girmez göğsüme bi ağırlık çöküyor. Nefes alamıyorum. Hepiniz mi iki yüzlüsünüz iğrençsiniz midemi bulandırıyorsunuz. Ne ara bu kadar insanlıktan çıktık anlamıyorum. Sırf bunları yazabilmek için aylar sonra sözlüğe girdim rahatladım mı hayır

sözlük yazarlarının nefret ettiği şeyler

Homofobi, ırkçılık, cahillik.

aa

Hilesini bulmam sebebiyle strese girmeden zorlandığım bölümleri tak tak geçtim. Hileyi merak eden yeşillendirsin.

hıçkırığı geçirmenin tek yolu

Nefesini tut, on'a kadar say. Ardından 3 defa yutkun veya 3 yudum su iç.

Ogrenciyim 4 aylik kira borcum birikmis ev sahibi mayisin 15 ine kadar sure verdi. Hic mi kimsesi olmaz bi insanin ya. Kandil gecesi benim sebebim oldular. Tum insanlar..

feridun düzağaç

Simdi kulagima bisey soyle yak beni. küllerimiz savrulsun gecede. Gönlüm imkansıza düştü bu sefer sevmek olsun ihtimalde.. Seyrüsefer sana n'olur anlasana... dizelerinin sahibi, iç acıtan adam. Adam ama.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Bora duran- yan yana.

sözlük yazarlarının beğendiği şarkı sözleri

Benim sana herkesten çok ihtiyacım var n'olur anla. bir ışık yak bu dipsiz kuyudan beni kurtarsana. kimsenin yeri dolmaz herkes tek bu dünyada. gel ne varsa razıyım yeterki yürüyelim yanyana.

bütün şarkıları aynıymış gibi olan sanatçılar

Tuğba özerk.