bugün

gerçekten inacılacak gibi değil.

hayır şöyle bi gözümü açıp çevreme, dünyaya bakıyorum da allah'ın varlığını işaret eden hiçbir şey yok ya.

ne gökyüzünde, ne yeryüzünde, ne uzayda, ne gecede ne gündüzde, ne tabiatta, ne sularda ne havada, ne güneşte ne de ayda.

hepsi sıradan, hepsi basit. tek yaptıkları milyarlarca yıldır kusursuzca saat gibi işlemek.
(bkz: Yanacaksınız)
inananlardan çok inanmayanlara dert olan durum.

(bkz: milletin derdi seni niye geriyor)
andolsun cehennem için birçok cin ve insan yarattık.kalpleri var ama idrak etmezler.gözleri var hakkı görmezler,kulakları var hakkı işitmezler.işte onlar hayvanlar gibidir.hatta dahada aşağıdır.
araf s ayat 179.
Hala kalp diyor adam. Eski mısırda kalple düşünülür sanilirmis. Adam bir de utanmadan kalpli ayet veriyor ki, çelişkinin en büyüğü. Vah halinize vah!
Sabah sabah Ağır sataşmalar görüyorum. Ateist yazar gardaşlarım , neden kendinizle çelişmekten vazgeç miyorsunuz ?
Tamam size göre allah yok. Peki olmayan şeyi neden sorguluyorsunuz ? Yani bana " omo sözo olmodoğono öspotlomoyo çoloşoyoroz " goygoylarını anlatmayın , geçiniz. Şizofren misiniz ?
Durup durup , yukarıdan talimat mı geliyor ? " varlığımı sataşmalar ile pekiştirin " diye.
Ergendir .
Şu paket bitsin bırakacağım.
güncel Önemli Başlıklar