bugün

windows phone sevdasına tutulmuş insanlardır belki.
iphone Veya benzeri Akıllı telefon kullananları, kıskandıran kişilerdir efenim!
buyrun;
+alo desin yeter.
-Abi 3310 alo Diyor mu?
+Ne o la Senin iphone Demiyo mu yoksa!
-yok abi Değişelim mi? benim ki a bile demiyoo...,
+Lan manyak! biz çay demleyip içiyoruz.
-!!!
+ O elektiriği damardan Alıyor...
-...!?
+Muhabbetin dibine vuruyoruz...
-!!!
Lumia dan haberi olmayan insan söylemi. Yok hayır ben kullanmıyorum ama niye bu trollük. (bkz: Keyfimin kahyası).
Telefon kullanan herhangi bir insandan farkı olmayan insandır. internete girebiliyorum, mesaj atabiliyorum, oyun oynayabiliyorum çok şükür.
Sağlam telefon kullanmak isteyen insanlardır.yaklaşık 3 metreden düşürdüm,çizik yok,daha ne olsun.windows Phone da aslında lekelendiği kadar kotu değil gerçekten.
belli bir yaştan sonra evlatlarının zoruyla telefon kullanmaya başlayan * yaşlı kimselerdir.
telefonu telefon olarak kullananlardır. kuvvetle muhtemel mesaj ve arama dışında pek birşey yapmıyorlardır. bu yüzden sağlam telefonseçerler ki o da kuşkusuz nokiadır. yada lumia kullanıyorlardır.
(bkz: nokia lumia 920)
(bkz: nokia e72) klavyeli, sağlam ve whatsup var.
kısaca Fazlasını aramayan kullanıcılardır.
muhtemelen hala, 'üstünden araba geçti bozulmadı' efsanesi etkisindedirler.
Benimdir efendim. Taş çatlar, bu meret çatlamaz. 2 senedir kullanıyorum, çarpmadığı yer kalmadı, bana mısın demedi.
lumia 920 si varsa kullanmasında bir sakınca olmayan kullanıcı kitlesi.
Bir telefona 1000-2000 tl para verenlere anlam veremiyordur. Allah aşkına merak ediyorum napıyor o bir sürü para döktüğünüz telefonlar? Gece uyumadan önce saçınla mı oynuyo r? Sabah öperek mi uyandırıyor? Kahvaltı mı hazırlıyor napıyor? Şahsen elime toplu miktarda rahatça istediğim telefonu almama yetecek kadar para geçti hadi alayım dedim sonra vazgeçtim. Gayet şu artık dalga geçilen nokia c3ü kullanıyorum ve gayette memnunum. internete girebiliyorum, şarjımda iyi yetiyor, whatsappımda var daha ne yapayım? Telefonu koynumuza alıp yatırmıyoruz sonuçta daha fazla özelliğe ne gerek var?
Yedek telefon olarak kullanıyordur.
(bkz: nokia lumia 520)
8910i DEKi KARiZMADAN VAZ GECMEMiŞ KiŞiLERDiR.
şu an nokiadan yazıyorum ama adres versn yanına da gelirim panpa.
http://www.ceplik.com/wp-...-cep-telefonu_45077_2.jpg

tecavüz edip üzerine işedim hala çalışıyor. Hala nokia!
40 yaşı ve üstü insanların kullandığı telefon markasıdır. son zamanlarda çıkardığı lumia adlı modeli samsung ve iphone nin gerisinde kalmıştır.
Telefon kullanan insanlardır. Ceplerinde asla bilgisayara yakın bir internet performansı alamayacak kesim.
Ayrıcalıklı insanlardır. Şimdi herkesin elinde birer ıphone ıpad.
kavgaya girdiğin zaman o telefonlar yanında girmez fakat nokia adam gibi telefondur her türlü girer.
Bu kadar akıllı telefon yaygınlaştığı halde hâlâ nokia kullanan insandır. Ayrıca benimdir o. Telefon ıslandı tamirden geldi hâlen çalışıyor daha ne istiyim?
(bkz: nokia x3)
nokia'nın dandik telefonunu kullanan nesildir. üzülerek söylüyorum hâlâ nokia malesef.
hala nokia, ilginç bi model, yeni çıktığı için henüz almadım, bilmiyorum.