bugün

entry'ler (181)

bira içtikten sonra gelen ders çalışma isteği

ben bira içtikten sonra çiş yapma isteğinden başka bir şey olmuyor şaşırtan istektir doğrusu.

ekmek yemeyen insan

zayıflamak uğruna vazgeçtiğimiz yiyeceklerden yalnızca bir tanesidir. Çünkü ekmek yemeyi bıraktığında 3-4 gün içinde bile mide reaksiyon gösterir ve küçülmeye başlar, iyi bir fizik için de bu kadarcık fedakarlık az bile. Ayrıca reçeli de kaşıklıyorum efendim.

tek başına içmek

bu başlıkta yazılanları okuduktan sonra bu akşam gerçekleştirmeyi planladığımdır. yanımda benden önce sarhoş olup daha gece yarısı olmadan uyuyan kimse olmayacak, kusmuğunu temizlemek zorunda olduğum kimse olmayacak, sabah olunca şunu şunu yaptın diye dalga geçecek kimse olmayacak oh kafam rahat.

Şaka şaka yalnızım sözlük.

kokoreç yiyip ben insanım diye dolaşmak

kokoreç yemeyince insan oluyorsak bırakın ben hayvan kalayım. bir de hiç kokoreç yemediği halde 'ıyy kokoreç mi yiyorsun' diyenler var. o marketten aldığın tavuk butlarından daha hijyenik olduğu kanısındayım entel arkadaşım.

mesaj atma diyen kişiye mesaj atmak

açık ve net yüzsüzlüktür. Yahu anlaşamazsın, konuşmamaya karar verirsin, hayatından çıkar gidersin normali budur değil mi? Yok arkadaş bizim yüzsüze göre böyle değil. Umurumda olmadığını anlatmama rağmen laf sokmak için hayatında hiç harcamadığı kadar enerji harcıyor. Hayır sözlük, bahsettiğim eski sevgilim değil. Eski yakın arkadaşım. Eski sevgiline sayarsın söversin anlarım da uzun zaman boyunca arkadaşım dediğin insana karşı nasıl çirkefleşiyorsun anlamıyorum. Çok dolmuşum sözlük, çok sinirliydim yazınca rahatladım şimdi.

not:yüzsüz olmayın
dipnot:sosyal medyadan engellendikten sonra sms atarak yüzsüzlüğü devam ettirmeyin.

gta vice city oynayan kız

bilinenin aksine pembe araba alıp kırmızı ışıkta durmuyoruz.

babanın inşaat işçisi olması

mesleğe göre baba ayırt edilir mi dediğim babadır. Gurur duyulması gereken babadır. Yazları o sıcağın altında çalışmak dile getirilemeyecek kadar zordur çünkü, biz deniz kenarında bile sıcaktan bunalırken.
Utanılacak bir durum diyenler olmuş anlamıyorum doğrusu. insan babasından nasıl utanır? Nasıl beğenmez? Varsa babası inşaat işçisi olup da ondan utanan bir yüz karası evlat belki bunu okur da bir işe yararım. Baban gittiğinde, öldüğünde afedersin ama sıçtığı boku bile özlüyorsun. Baba bu, başka hiçbir şeye benzemez. Kaybettiğinde döne döne ararsın babam olsaydı diye. Zamanla da geçmez acısı, büyüdükçe olgunlaşır, olgunlaştıkça küçülür, küçüldükçe babana ihtiyaç duyarsın. Uzun lafın kısası babanız hayattaysa kıymetini bilin. Yok çöpçü, yok inşaat işçisi diye aptal saptal ayrımlara girmeyin. Sen olmasaydın, babanın bir ailesi olmasaydı o inşaatlarda çalışmak zorunda da olmazdı.

kol kıllarını uzatıp sarartan kız

bir zamanlar çok yakın bir arkadaşım olan kız. hadi o tüyler sararsa iyi, sararmıyor da. Sadece niye almıyorsun diye soranlara cevap verebilmek adına uzatıp sarartıyorum diyor. Daha ne kadar uzatacaksın? 2 metre mi olsun o kıllar. Sarart artık ne halt yiyorsan ye de orangutan gibi dolaşma ortalıkta diye bağırma isteği uyandırıyor içimde. O kız bildiğin esmer, ben sarışınım. Onun kılları güneşte sararıyorsa benim kıllarımın yok olması gerekir ama acısına katlanıp epilasyon yapıyoruz yahu. Sen kızsın nasıl maymun gibi dolaşıyorsun ortalıkta. Bak yine sinirlendim sözlük.

çorap giymeden spor ayakkabı giymek

önemli olan nokta ayağında çorap yokken ayakkabıyı giydiği an değil o leş gibi kokan ayağını ayakkabıdan çıkardığı andır. Yeşil dumanlar çıkarması olağandır.

okulda 0 7 ucu olup vermeyen kişi bendim

bir kere kızın birinin kaleminin ucu yoktu dersin ortasındaydık hadi dedim yazıktır vereyim 1 tane uç verdim kırdı 2.yi de kırdı kutuda epi topu 4 tane uç vardı zaten 3.yü de verdim öküz ya işte onu da kırdı. Son ucumu istediğinde savaşta son kalan 1 yudum suyumu istemiş gibi hırslandım al bunu da al dedim ve bi daha da yanımda uç taşımadım. O gün bugündür kalemime 3-4 uç doldurur öyle giderim okula. Akıllandım artık.

ıslak elle tuvaletten çıkan insan modeli

evde arkadaşım falan varken bilerek yaparım. acaba elini yıkadı mı? Ya yıkamadıysa? Diye düşünmemesi için. Bence mantıklı.

heyecanlanınca tuvaletin gelmesi

evden çıkman gerekiyordur acelen vardır uğraşırsın uğraşırsın yapamazsın o tuvaleti, tam evden çıkarken ayakkabını giyip bağladığında öyle bir tuvaletin gelir ki sanki suyu damacanayla içmişsin. iğrenç bir durumdur. Hayır neden her evden çıkışımda heyecanlanıyorsam benim anlamadığım nokta o.

erikli su vs hayat su

çeşme suyu dururken karşılaştırmada ciddiye alınmayacak markalardır. Suya para mı verilir cimriyim ben.

zeytinyağlı yaprak sarması

ne sarmaya ne de yemeye üşenmediğim mükemmel lezzet.

türk kızı neden bisiklete binmez

çok düşünmeye gerek yok efendim. Bisiklete binmeyi bilmiyordur. Eşek kadar olmuştur ama hala öğrenememiştir.

babanın ağlamasını görmek

dünya da daha kötü, daha iç burkan, daha yürek sızlatan bir an yoktur. Varsa da ben bilmiyorum.

1000 liralık banknot basılsa kullanılacak yerler

acaba 1000 liralık banknot olsa bende olur muydu? Fakir olduğumu çok belli etmedim değil mi?

bir şeyi son kez yaptığının farkında olmak

farkında olunsa yine iyi, sadece hissedersin. Ama aptalca olucağı için bu son görüşmemiz sana sımsıkı sarılmam lazım diyemezsin. Zor iş azizim.

atatürk ün serveti

mecliste sadece bütün gün kavga edip binlerce lira alanlar dururken kimseyi ilgilendirmeyendir. Adam yeni bir devlet kurdu, yönetim şeklini cumhuriyet yaptı bedava mı yapmalıydı?

kır düğünü isterim diyen özenti hatun modeli

görünüş açısından kır düğünü herkesin hayalidir ama o çayırda çimende akrabalar nasıl ankaranın bağları eşliğinde tepinecek? nasıl çekilecek o halay? ayakkabının topuğu çamura saplanır rezil olduğunla kalırsın. gerçekçilikle çabuk vazgeçirilen düğündür kısacası.