adli tıp doçentidir.En seksi doktor sıralamasında zirvedeki yalnızdır.Giyimiyle konuşmasıyla karizmasıyla hatta ses tonuyla tam bir errrrrkektir bu yönüyle pek çok kız öğrencinin dikkatini ve ilgisini çeker.Bu şekilde hem yakışıklı hem seksi hem karizmatik üçü bir arada erkek bulmanın zorluğundan mütevellit hemen her an kendisiyle konuşmak için bahane yaratan hatunlara maruz kalması mümkündür.
kendisi çağ üniversitesinde adli tıp dersi vermektedir. ilk iki dersinden edindiğim intibaya göre öğrenciyle diyalog kurmasını bilen ender hocalardan biri. fenerbahçe kongre üyesi ve eski basketbolcu olduğu da alınan bilgiler arasında. derste ses kaydının yapılmasını kesinlikle istemiyor. ayrıca sosyal medyada eleştirilmekten haz almadığını da belirtti.
adli tıp doçentidir tıp fakültesi ve hukuk fakültesinde ders vermektedir biraz araştırıldığı zaman dolu dolu bir akademik kariyere sahip olduğunu anlıyoruz ayrıca çağ üniversitesi hukuk fakültesinin en genç doçentidir fakat kariyerini arka planda bırakabilen bir karizmaya sahiptir eğer bir yaratan varsa hakikatten diğerlerine haksızlık hep izlesem sabah akşam izlesem o dursa ben izlesem o anlatsa ben dinlesem.
Ülkesinin milli marşını bilmekten aciz bir adli tıp doktoru imiş.. * Zaaaaaaaaa diyorum linki bırakıyorum https://youtu.be/7Y5axUWRjlU