Şimdi fark ettim, şanssızlıklarla o kadar çok boğuşuyorum ve istediklerimi elde etmek için o kadar çabalıyorum ki, şu zamana kadar çevremde mu cümleyi bana kimse kurmadı. Hadi yine iyisin.. hadi yine iyisinlik o kadar az anım oldu ki, teker teker hepsini hatırlıyorum. Ulan..
Şans yüzüne uzun vakitten sonra güler ve yanındaki şahsiyet kendine bir küçük yediremediği için bu sözü söyler.
Etme mastor.
küçükken en çok söylediğim şarkılardan biri.

(bkz: tayfun)
http://www.youtube.com/watch?v=GMj3Vl-AKfs

sen işini bilirsin, bilirsin bilirsin. *
tayfun'u meşhur eden şarkı. zamanında amma tutmuştu.
tayfun duygulu'nun efsane şarkısı.
86'lı olduğum için bu dönemi iyi hatırlarım,

Bu şarkıyla özellikle de tayfun un kafa hareketleri ile alay edilirdi. düşün alay edilen şarkıda kullanılan enstrümanlar ve ezgi, bugünün popunun çok üzerindeymiş. ne güzel bir dönemdi be.
tek kelimeyle başyapıt olan tayfun duygulu eseri.
sözleri henüz sözlükte paylaşılmamış şarkıdır.

Hadi yine iyisin

Hadi iyisin, hadi iyisin, hadi hadi yine yine iyisin

Her gencin basina mutlak gelirmis boyle guzel seyler

Sakayla karisik baslarmis boyle boyle guzel seyler

Askin bu oyunu

Damba da dumba da

Hos bir oyundur oysa

Bazense ayrilik uzermis yazik, yazik boyle seyler

Nazar mi goz mu inan sen acik, olursun saf bir asik

Anlarsin sonunda hanyayi konyayi

Ates de bacayi sardi

Hadi yine iyisin, iyisin, iyisin

Sen isini bilirsin, bilirsin, bilirsin

Deli dolu birisin, birisin, birisin

Herseyinle her an sensin, muah sevgilimsin

Hadi yine iyisin, iyisin, iyisin

Soyle bana kiminsin, inmisin cinmisin

Deli carpmis gibisin, inmisin cinmisin

Receteni istermisin, muah istermisin
an itibariyle hatırladığım ve kafamı sallamaya başladığım şarkıdır.
tayfun' un kuş yuvası saçlarıyla saksafon çaldığı ve kızlara öpücük attığı şarkısıdır.
ersin karabulut'un köşesinde çizmesiyle merak edip dinlediğim, doksanlarda genç kızların sevgilisi haline gelmiş tayfun ağabeyimizin, felsefik sözler taşıyan eseri. klibi de sinema tarihinde çekilen en iyi kısa filmdir efendim. bowling var, dans var, saksafon var. tayfun abimizin dans edişi de kadın kokusundaki tango sahnesiyle yarışır güzelliktedir.
bu şarkının çıktığı dönemde yaşayan gençlerde çernobilden daha şiddetli bir kalıcı hasar meydana gelmiştir.
tayfun'un çıkış şarkısıdır. zamanına göre oldukça güzel ve eğlenceli bir şarkıydı.

http://www.youtube.com/watch?v=MV4hj_8paQU

bu şarkı çıktığı zaman 7 yaşındaydım lan. tayfun'a aşık olmuştum bi de. habire bu şarkıyı söyleyip dans ediyordum. ne manyak bi çocukmuşum ya. *
1990lar dışında hangi insanın sevgilisine söyleyeceğini merak ettiğim tayfun şarkısı.

"söyle bana kiminsin, in misin cin misin
deli carpmış gibisin, in misin cin misin"
kireçlenmeye iyi gelen bir şarkıdır. tabi ki tayfun gibi söyliyebilirseniz.
Şimdi bu şarkıya kötü diyenler çıkabilir ama o zamanların en sağlam şarkısıydı bu. Tayfun bu şarkıyla tarkanı geçmişti ama şimdi tarkan nerelerde tayfun nerelerde.
şarkının başında attığı saksafon solosu çok sağlam olan tayfun şarkısıdır. tabii bu dönemde bakınca akıllara zarar şarkı diyenler oluyor... ama ben dönemi içinde ele alıyorum, alt yapısı sağlam şarkıdır. pop müzik kriterlerine uyan şarkıdır. hoplatan zıplatan şarkıdır.
tayfun' un doktor kimligiyle one ciktigi sarki. ya da olmayan ilacin recetesini musteriye iade eden eczaci yaklasiminin...*
---
receteni ister misin? ...

---
haddaway - what is love gibi istemsiz kafa sallama etkisi olusturan tayfun duygulu sarkisidir.
http://www.youtube.com/watch?v=UaYLdFE7s9Y
nıah la mıah arası bir öpücük sesinin nakaratında geçtiği şarkı. kabus gibin.
yıllardır aradaki öpücük sesinin nasıl çıktığını anlayamadığım, çıktığı günden beri güldüren bir klibe sahip eğlenceli 90 lar şarkısı.
tayfun duygulunun 1993 yılında patlama yapan şarkısıdır. o yıllarda herkes bu şarkıyı söylerken kafasını ileri - geri sallardı.
duyduğumda aklıma ersin karabulut'u ve sandık içi'ni getiren şarkı.. *