bugün

an itibariyle Okan Bayülgen in programı izlenmesi ve izletilmesi gereklidir.
web sitesi bulvar gazetesinden bile iğrenç hatta rezalet olan sitedir....ne seviye var ne kalite...bulvar gastesinden farkı yok....

bugün de ölü fotoğrafları koymuşlar...ulan allah'ınızdan bulun be...çoluğu var çocuğu var...o fotoğrafları gören çocuğun psikolojisi ne hale gelir...

http://i.hizliresim.com/KljgNE.jpg

http://i.hizliresim.com/xVaJNR.jpg
an itibariyle kuatum mekaniyle ilgili über şahane program yapmaktadırlar.
tam bir yandaş kurum. fatih altaylı biz yandaş değiliz diye bas bas bağırıyordu.

bu ne lan peki: (bkz: rte nin habertürk ü sansürlemesi)
(bkz: gücü özgürlüğünde)

halen utanmandan, sıkılmadan bu sloganı kullanan kanaldır.
tasmasız yayın yapmazlar.

(bkz: rte nin habertürk ü sansürlemesi)
Show tv'nin dizi tanıtım spotlarını da girmeye başlayarak tam bir kepazeliğe dönüşen yandaş kanal.
rte'den emir alarak yayın akışını düzenleyen kanal.
(bkz: ne habersin ne türksün)
doğrudan rte'den talimat alan medya kuruluşu. vay yalnız ve güzel ülkemin haline vay!
ne haberdir ne türk. erdoğan tv'dir. beyaz tv'den falan da hiçbir farkı yoktur. göt kılları sizi.
son dakika alt yazıları dahi başbakan tarafından bizzat denetlendiği ispatlanan bağımsız! ve tarafsız! haber kanalı. biz zamanında sabah gazetesinin manşetleri başbakan tarafından denetleniyor, gerektiği yerde de değiştiriliyor dediğimiz zaman millete inandıramıyorduk. alın şimdi dinleyin o ses kayıtlarını da kendiniz karar verin.

şimdi anladınız mı başbakan neden her fırsatta bangır bangır demokrasi sandıktır diyor? çünkü sandıkta alacağı oyları dizayn etmesini biliyor. medyanın desteğini çok iyi kullanıyor. hatta ne desteği, ulan koskoca medya patronları köpek gibi tir tir titriyor başbakanın karşısında. allah aşkına, şu saatten sonra atv, habertürk izleyip sabah gazetesi okuyan adamdan akpden başka bir partiye oy vermesini bekler misiniz? haa, ben bunu diyince akplilerin vereceği yanıt da belli. onlar da diyorlar ki bunları okumayalım, izlemeyelim de halk tvyi, ulusal tvyi mi izleyelim? siz de haklısınız tabi. haklısınız da arkadaş sizin hiç mi kendi aklınız yok? hiç mi mantığınız çalışmıyor? artık birinci elden ulaşabiliyorsunuz pek çok habere. misal, en son gezi eylemlerinde canlı olarak amatör yayınlandı olaylar. kaçınız izlediniz? ben oradan izledim ve ne halk tvye, ne de atvye itibar etmek zorunda kalmadım. yeri geldi, oralarda bulunan arkadaşlardan haber aldım. elbette her haber için bunu yapmanız gerekmiyor. bu televizyon kanallarını da izleyebilirsiniz. ama nasıl ki stvde yayınlanan dizilerin, programların saçmalığını, salaklığını fark edebiliyorsanız bu haberlerin de ne kadar aptalca olduğunu, olabildiğini fark edin bir zahmet.
Habe RTE rk.
gücü özgürlüğünde şeklinde iddialı bir sloganı olduğu halde talimat almaktan geri durmayan özgür şey. sevsinler.
kirli mecra.

dünyanın ne kadar işe yaramaz liboş kürtçüsü varsa bu kanalda konuşlanır, bilmiş bilmiş ahkam keser.
bu gün itibarı ile favorilerden kanalını, internet sitesini, tüm sosyal ve yazımsal medya unsurlarını kullanmayacağım medya şirketi olmuştur. Bu kadar korkak, bu kadar taraflı olabilmek gerçekten işkembe gerektirir, ve bunların kocaman kocaman işkembeleri var.
adını habertayyip yapsın. sloganını da gücü köpekliğinde diye değiştirsin.
Gücü özgürlüğünden gelen HaberTürk ile suskunluğu asaletinden olan Tuğba Boyalı (22) arasında soğuk rüzgarlar.

(bkz: zaytung)
(bkz: evet efendim sepet efendim)
tam gücü özgürlüğünde diyeceğim bir gülme geliyor.
(bkz: gücü esaretinde)
(bkz: 12 years a slave)
kanalizasyon bile bundan daha temiz kanaldır. öyle böyle değil...
gücü özgürlüğünde mottosundan sonra yeni motto arayama başlamışlar.

yeni mottoları "renkli tarafsız etkili" olacakmış.

yakışır abime.
En serefli, en Tarafsiz, en cesur haber merci. Fas'ta bile takip edilir bu sebeple.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar