bugün

birbirinden önemli iki türk pop kadın sanatçının karşılaştırılması.
gökselin saçlariyla bi adim onde olacagi versustur.
açık ara göksel öndedir.
Göksel daha sempatiktir. Kanımca.
Meme farkı ve popo desteğiyle kesinlikle Göksel.. ama gülşen'i al tak koluna aslanlar gibi çık gez.. kolda öyle şık durur kerata.
gereksiz bir karşılaştırmadır her halükarda göksel öndedir.
göksel sesiyle olsun vücuduyla olsun ezer geçer. evet.
her aklı başında insanın gökseli seçeceği versustur.

gülşeninde ara sıra seçileceği versuslar için:

(bkz: bengü vs gülşen)
(bkz: demet akalın vs gülşen)
kabaca, göksel siker atar.
göksel alır.
kesinlikle göksel. !!!!!!!!!
gülşen daha seksidir, gülşen daha sempatiktir, göksel kendisini zorla dinletmez, gülşeni dinlemek için mutlaka bir sebep vardır.
Göksel in o memelerle ezemeyeceği hatun yoktur abi, hani bir yarışta yarıştırıyorsunuz bu kişilerin sanatlarını falan karşılaştırıyorsunuz ama Göksel in memeleri başlı başına bir sanat zaten, Gülşen in sanatını falan tanımaz. Göğüs farkıyla kazanır diycem ama bu tanım o göğüslere haksızlık olur.

Neyse fiziksel özellikleri bırakıp şarkılarına falan bakarsak Göksel yine galip çıkacaktır bence, Gülşen şarkılarını sanattan anlamayan popüleritenin egemen olduğu topluluklara yazar, yatcaz kalkcaz' ın bu kadar tutulmasının başka anlamı olamaz. Ama göksel gerek sesiyle gerek kaliteli şarkılarıyla bu popülerlik abidesini kırıp geçer.

Ama abi o göğüsler ne öyle ya, bırakın öpücem.

(bkz: göksel in memeleri)
biri bugüne ayak uydururken diğeri geçmişte yaşar.
Göksel'dir.
Gülşen'in tahta bedenine bahşedilmiş, buram buram '' erkeğim bana sahip oll '' kokan manalı bakışları ile Göksel'in meme faktörü arasında gidip geldiğim zor bir versustur.

abazanlığı bir kenara bıraktığımızda ise şarkılarını kendi yazıp besteleyen ve iyi şarkı söyleyen şarkıcılardır ama benim gözümde gülşen 1-2 tık daha önde. büyük hatırı var.
sabaha kadar gökselin alacağı versus. gülşen kim lan?
bol pijamalı gülşen gayet sevimliydi.

sonra "ooof ooof" klibi geldi ki özellikle gençlik dönemine denk gelmiş arkadaşlar hatırlar ki cidden "ooof ooof" bir hali vardı.

ama sonradan inanılmaz bir şekilde zayıfladı ve gittikçe çirkinleşti.

göksel ise hep aynı.

onun için sezen aksu alır.
ne alaka dedirten versustur. ikisinin yeri ayrıdır.