bugün

bilişim çağına ayak uydurmaya başladı kendisi.

http://twitter.com/gulerzere

''Boxer'a soyunmak istiyorum, görüşme aşamasındayız'' demişti, ama hala bir ses yok. Twitter'dan açıklar yakın zamanda.
vatan hainlerine en iyi davranılan ülke türkiye'dir. bunun en iyi örnekleri apoş ile beraber güler zere'dir.
tüm hayati fonksiyonlarının iflas etmesine günler kala gelen geçici özgürlüğünün tadını alamayacak olan insandır. zira tedavi amacıyla dahi olsa, hükümeti tarafından salıverilmesine izin verilmemesi suretiyle gördüğü işkence, sancılı dönemini acısını bine katlamıştır. bu yüzdendir ki, serbest bırakıldığı için şahsım adına kimseye teşekkür etmiyorum. ebedi dünyaya göçmesi halinde gördüğü bu işkence birilerinin yanına kalmış olacak.

güler zere'nin azad oluşu birilerine fazla koymuş. sorarım kendilerine bir sürü tecavüzcünün, hırsızın, jitemcinin, ergenekoncunun en kıytırık bi hastalıkta salı verilmesini neye bağlarsınız? tüm hayati fonksiyonları işlevini yitirdikten sonra azad olmuştur güler zere.

güler zere, bu ülkenin adalet ve demokrasi anlayışının teşhiridir, göstergesidir.
bu ve bunun tayfası ''tutsak'' derler kendi kendilerine.

asker,polis,sivil deme öldür; molotof at,bomba at,her boku ye,yakayı ele verince neymiş tutsakmış.

allahın malları.
ölmemesi gereken bir teröristtir.

Çekmelidir.

Şu anda durumu ağırmış. Umuyorum ki tüm ağzı çürüsün, tüm kafası parça parça dökülsün.
bre bu entriyi yazan gafil!tamam şu soruma cevap ver güler zere serbest kalsın?güler zere nin işlediği suçları yaktığı canları biliyormusun? bir askeri şehit ettiğini ve birkaç askeri kötürüm bıraktığını biliyormusun?bunları sen ve senin gibilerde biliyor ama söylemiyorlar .kamunun vicadanına oyanayarak suçsuzmuş gibi gösteriyorlar .şimdide bu katil teröristin özgürlüğünü istiyorsunuz.tamam şimdi bunun özgür kalıp kalmamaa kararını o şehidin anası babası ve kötürüm kalan askerlerimiz versin.madem insan hakkını bu kadar düşünüyorsunuz hadi bakalım hodri meydan.

not:demokrasi ,insan hakları ve özgürlük gibi kutsal değerler pkk ve sol terör örgütleri ya da diğer örgütler tarafından bir kalkan gibi kullanılarak istismar ediliyor.demokrasi bölücülerle bebek katileriyle yan yana omuz omuza yürümek değildir.
şimdi bunu okuyup küfür eden ve eksi veren varsa gerisi ona kalmış.
Kendisi ''Beni ölümün kıyısına getirip öyle bıraktılar. Yaşam hakkım gasp edildi.'' demiştir ama kendisi de başkalarının yaşamını ellerinden almıştır. ayrıca ''demokrasi bölücülerle bebek katileriyle yan yana omuz omuza yürümek değildir.'' bence de.
yaklaşık 1,5 saat önce kaybettiğimiz güzel insan..

neyse ki yoldaşlarının yanı başında hayata gözlerini yummuştur.
hayta gozlerini yummus, bizleri uzmustur. bir yandan uzulup, bir yandan da kiziyoruz.

rahat uyu yoldas.
eli kanlılardandı. gittiği iyi oldu.
ölmüştür. şimdi bazı öküzler hastalığına inanmamışlardı. acaba inandılar mı şimdi.
Olmemis, oldurulmus yoldas. ailesine sabir diliyorum.
böyleleri icin mekani cennet olsun denmez. isigi bol olsun denir ya . her neyse...
simdi ölünün arkasindan konustu demesinler.
--
kimdi bu sahis:

tunceli'de 3 asker ile bir bekçinin şehit edilmesi ve 9 vatandaşın öldürülmesi eylemlerine karıştığı tespit edilen dhkp-c üyesi.
--
(bkz: isigi bol olsun)
ölmesi gereken zamandan biraz daha geç ölmüş terörist. fazlası değil.
askerimin kurşunuyla değil de, kanserden ölmüş terörist.
hiçbirşey bilmediği halde kendisine katil deme cüretini gösterebilen insanlıktan çıkmışları bile karşısına alıp "bak kardeşim, o öyle değildir, böyledir" diyebilecek kadar insan.. bıkmadan yorulmadan herkese doğruları gösterebilecek kadar erdemliydi.
rahat uyusun..
askerin kurşunu ile nallaması daha güzel olurdu dediğim terörist.
(bkz: güzel bir gün ölmek için)
kendisine yoldaş diyen çakma komünistlere selam çakarım...
ışığın bol olsun diyenler iki gün sonra apo öldüğünde de aynı şeyi söyleyecek kişilerdir.
2 saat önce hayatını kaybetmiş devrimci yürek. başımız sağolsun..

zorunuza gidiyor ya, hani biliyorsunuz ya bitmiyoruz; işte bunun farkında olmanıza seviniyorum.
(bkz: güler zere nin kahramanlaştırılması/#8008540)
yatacak yeri olmayan katil, terörist.
devrim şehitlerine katımıştır.

http://www.haberfabrikasi.org/s/?p=3256
çok yaşamıştı zaten.Bir de şehit demezler mi,Allah akıl fikir versin.
maruz kaldığı sistemli, maddi-manevi ve resmi şiddeti kınamak için sol ya da sosyalist olmak gerekmez. suçlu ya da suçsuz bu devletin herhangi bir vatandaşına sağlamak zorunda olduğu haklardan mahrum kaldığı ise alenen ortadadır.
fikren ayrı mecralarda bulunmaklığımız onurlu duruşunu görmezden gelmemizi gerektirmez.
Hakkın rahmeti üzerine olsun. ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum.

edit: ruh hastası, sapık bir zihniyetin mensupları tarafından kendisine rahmet dilemem yadsınmış. kendileri cennet-cehenneme bilet kesip Allah lık taslamak yerine okuyarak kim hakkında ne dileneceğini öğrenebilirler. veyahut zerre miktar kaldıysa vicdanlarına şunu sorabilirler, ölenin bir insan olduğununun farkında mıyım?
öyle bir anlatılıyor ki yaptıkları, sanırsın dağın tepesinde rahmi koç la düello yapmış; asker öldürmüş lan kadın!

sen bana sığ demeye devam et, ama bir çık dolaş memleketi gözünü seveyim öyle sermaye-emek diye yiyip bitirme ortalığı. dünya marx-ricardo-mills ekseninde dönmüyor malesef..
güncel Önemli Başlıklar