bugün

cnn türk tarafından tefarruatıyla birlikte verilen haber. amerikan california üniversitesi'nin araştırmaları sonucunda ortaya çıkmış. bize de tüm kadınlara sevgilerimizi göndermek ve bu alternatif tıp konusunda, göğüs kanseriyle hep birlikte savaşmak ve onlara yardımcı olmak adına her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek düşer. *

kaynak: http://www.cnnturk.com/20...luyor/689143.0/index.html
kadınlar okusun bu haberi.. naz yapmasınlar artık. mıncıklayalım, mıncıklaşalım. herşey sağlık için anasını satim. haydi.
her zaman söylerim, alternatif tıp gibi güzeli yok amk!
yakında bazı türk erkekleri kanserli kızla evlenmek isteyebilir.
tam tersi oradaki kanserli hücreyi patlatıp dağılmasına neden olabilir. aman kızlar memelerinizi sıktırmayın.
not: öptürebilirsiniz
not2: ısırmasınlar ama.
not3: kadınlar kendisi yaparsa olmuyor.
yarından tezi yok göğüs kanseri önleme merkezi açıp gelenlerin göğüslerini mıncıklamaya başlayacağım.

Edit: personel alımları başlamıştır.
ilginç bir bilimsel araştırma. nasıl bulmuşlar bunu orasını pek anlayamdım. umarım açıklarlar merek ettim bak şimdi.

bu arada meme kanserini önlemede kadınlara yardımcı olabilirim. bir pm yeter efenim. *
korkulacak bir durum yok olay yerindeyiz.
Küçük göğüslü kadınların kanserden ölebileceği durumdur. *
tüm yurtta duvarlara yazılan "bel fıtığı. tel:0..." yazıları silinecek "meme kanseri engellenir. tel:0..." yazılacaktır bu haber neticesinde.

ha, sağlık konusunda bir faydam olacaksa her türlü yardıma hazırım. yeter ki insanlar şifa bulsun. sıkarım, mıncıklarım, yalarım, oyşş... heyecanlandım lan.

insan sağlığına bir yararım dokunacak diye tabii.
siktirmak isteyen yazarlarin ozelden mesaj atma imkani bulunmaktadir.
Memiktoları mıncırmak eyleminin bilimsel bir tedavi yolu olduğunu ortaya koyan makaledir.
inek memesi sıksan daha iyi denilesi haberdir.
güzel amma eksik haber..

göğüsleri erkeklerin sıkması kansei önlüyor olaydı..dadından yinmezdi..

şimdi gider kendileri sıkar bu zillilr.
"Gösteririm ama elletmem" diyen hatunların üzüleceği haber.
''biz ne istiyorsak sadece kadınlar için...'' tezimizi güçlendiren çalışma.
doktor olarak bunun kati suretle doğru olduğunu vurgularım.
hafifçe diyor la, biz biliyoruz nasıl sıktığınızı*.

ha birde bazı bayan arkadaşlar kendimiz sıkabiliriz falan demişler de hem o tadı vermez hem de atalarımız ne demiş " terzi kendi söküğünü dikemezmiş" ya.
Son 3 yıldır sadece sağlık için meme sıkıyorum. Sağlık herşeyin başıdır.
yurdum erkeğini coşturan araştırmadır;

meme kanseri, rahim kanseri, basur...

--spoiler--
duvarlarda yazılar görebiliriz yakında: ''meme kanseri önlenir 0506 ### ## ##''
--spoiler--
ulan en kral insan da bile bir göğüs vardır.

meme olmasın o?
Evlendikten sonra sabah akşam tok karnına karına yap karının ömrünü 20 yıl uzasın.
kesmek kadar sonuç vermeyecek uygulama.
bel çıkığı oturtulur lafından sonra yeni bir duvar yazısı yaratacak sözdür. göğüs kanseri alternatif tıp ile tedavi edilir ( 0506 .....).
meme kanseri gibi ölümcül bir hastalığın bile, bastırılmış cinselliğin bozuk algısı tarafından istismar edilmesini ve bitmek bilmeyen kadın bedenini objeleştirme arızasını bir kez daha gösteren durumdur.
güncel Önemli Başlıklar