bugün

Aşırı eğlenceli buluyorum ben bunu ya bı de akarı kokari da yok ya aşırı şımarıklik içeriyor.

Zaten dikkat çeken biriyim ama ben biri dikkatimi çekmiş gibi yapınca eğlence orada başlıyor.
Kalabalık ortamda birine kısa kısa devamlı bakınca "adam oturuşunu düzeltiyor, saçlarıni kontrol ediyor, göz teması kuramıyor ama bakıyor muyum diye bakmaktan da vazgeçemiyor, bir şey sorunca ses tonu tuhaflaşıyor" swh. hele de ikinci doz olarak, gülümsersem; sakarlığı tutuyor, dili sürçüyor, suratı kıpkırmızı oluyor". Aaaay kocaman aslan gibi adam, yanlış deneylerde kullanılmış şebeğe dönüyor.
Sonra basıp gidiyorsun oradan hiçbir şey yaşanmamış gibi.
Beyler kusura bakmayın ama ya da bakın yaaaasdfh Kızlar! aşırı eğlenceli, deneyin denettirin.
Lan yoksa?

(bkz: sokakta gülerek üstünüze yürüyen güzel kadın)
Benim gözüm de çapkın, ruhum da. iflah olamıyorum allah ıslah eder mi bilmem.
tarifi bile lezzetsiz bir şey bence... hele de, kişinin halihazırda bir ilişkisi varsa..
bu terimi iki biçimde yorumlarım:
1. birinin dekoltesini kesmek...
2. biriyle sinyalleşmek..

isteyen istediğini yapsın ama benlik bir olay değil.. sanıyorum bursa'dayken buna şahit olmuştum, yalnız da değildim, erkek olarak oturma yönümü değiştirdim.
Erkeklerin pek beceremediği bir şey.
Buraya yazan kızlara bakıp ben de göz çapkını olucam demeyin, tacizden içeri girersiniz.
tam olarak bir üstteki entry'yi anlatmaya çalışıyorum.. kim yaparsa yapsın, içerik aynıdır.
Toplu taşımada yapmayın da zaten iki durak gidilecek bir de Mecnun'a dönmesin.
yeni yeni çapkınlıklar çıkarmayın.

bir ara da sapyoseksüeller vardı hakikaten kökleri kurudu.

ya barış ya azıcık kucağında zıplayayım ben temas bağımlısıyım.
vay amk soluksuz okudum.

çok yapan var. ama ben yapamam utanırım.
Sonra da erkekler suçlu, beni taciz etti. Rahatsiz etti , kiyamet kopar.
Bir gün ırz düşmanı birine denk gelir pişman olursunuz dümenden flörtöz hareketler sergilemeyin.
amatörlerin düşeceği tonga. ama yapıp düşürene eğlenceli tabi.
bir amım altın kaplama sendromu daha. tedavisi yok maalesef.
Göz çapkını erkekleri hep mirketlere benzetmişimdir. Dışarıdan nasıl gözüktüklerini merak edenlere mirket familyasının belgeselini önerebilirim.
libidom düştüğü zaman gözlerime azdırıcı damlatıyorum. hemen velfecri okuyor çipil gözlerim.