bugün

sen şarkısı hala dinlenilir.
neredesin amk neredesin. Çok ihtiyacımız var lan sana. senin gibi müzik yapana, senin gibi sese, bu saçma pop kültüründe senin gibi adamlara. Olum sosyal medyada filan da yoksun, seninle büyüdük her an sevdiğim bir şarkını dinlemekten bıkmadım ama sen siktir olup gittin. Neredesiniz olum adam gibi müzik söyleyenler, naif, magazindan uzak olan insanlar. Nerede bir Taner, nerede bir sen. ikinizin de amk, kaçıp gitmek ne kadar kolay, söyleyin arada bir şarkıda, dinleyelim bari. Sevenleriniz var sizin unutmayın, burayı da okuyorsunuz ki illa okurunuz bir iki şarkı atıverin piyasa lan vallaha bak.

http://www.youtube.com/wa...v=eHydAWiKIU8Mevsinlerden sonbahardayım.
ilk gençlik yıllarımın şarkıcısı.
"buğulu ses"in son dönem temsilcilerindendir.
ŞAFAK VAKTi DEMEKMiŞ.
eyvallah, sen çok çok iyi ama ben en çok mevsimlerini severdim bu adamın. teeyy ne şanslıymışız ya böyle bi düzine adam vardı gençliğimizde. şimdikiler aşk acısını çok tirrik adamlarla yaşıyor.
bulunduğu dönemde çıta o kadar yüksekti ki gayet güzel şarkıları olmasına rağmen ne yazık ki piyasada tutunamadı. o zaman değil de şimdi çıksaydı piyasaya, şimdiki kopillerin yanında " star " olurdu.

" sen vaktinden önce gelen sevdalı bir yağmur gibisin, çisil çisil gözlerimden " bu şarkıda direkt olarak erhan güleryüz etkisi var. beraber çalıştılar.
(bkz: mevsimlerden sonbahardayım).
hakkındaki web sayfası artık olmayan abimiz. eskilerden bu abimize çok özenirdim. yakışıklı adamdır vesselam. uzun zamandır sesini duyamadığımız gibi yüzünü de göremez olduk.

Erhan güleryüz yazsa da söylese yeniden.

Bu kadar yazmışken şunu da belirteyim. yıllar geçtikçe "Sen" şarkısı daha da manidar oldu.
"Sen vaktinden çok sonra gelen sevdalı bir yağmur gibisin"

O zaman geç gelenlere ve geç kalanlara selam olsun:
https://www.youtube.com/watch?v=7Li-rNHoqDA
çok merak ediyorum. nerededir ne yapıyordur, neyle geciniyordur diye. özledim ki nasıl.
tamamen ortadan kaybolmuş
90 lı yıllarda slow şarkılarla gönüllere taht kuran sanatçı...

(bkz: kal demeni bekledim)
(bkz: mevsimlerden sonbahardayım)
en sıkı sarkilarindandir...
sen şarkısını çok sevdiğim şarkıcıdır.

--spoiler--
sen çıldırmış şairlerin
titreyen mısralarında
bahsettiği o perisin
--spoiler--