bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Duty Free'lerden koli koli alıpta TR'ye dönüp Watsons'da görünce bilseydim onun yerine başka şeyler**** alırdım dediğim deniz kabuğu şeklindeki çikolata markası.
    1 ... gamze
  2. 2.
    tadına doyum olmayan belçika çikolatası.
    ... lucius
  3. 3.
    böcek kılığında olanları yerken bir saniyelik tereddüt yaşatan , artık yolu havaalanlarından geçenlerden sipariş etmeye gerek olmayan birçok marketimizde mevcut çikolata.
    biraz ağır olduğunuda belirtmek gerekir.
    ... lusi
  4. 4.
    şekli güzel tadı berbat çikolata. nesquiki bile kaşıklıyorum da bir daha mı o yerim o mereti. *
    1 ... ciddik kusu
  5. 5.
    içindeki kremasının harika bir tadı olan , cin halk cumhuriyetinde uretilmiş gibi bir adı olmasına ragmen belcika malı olan cikolatadır.
    1 ... gwaihiri
  6. 6.
    kâinatın en muhteşem çikolatalarından biri. yurtdışına çıkan tanıdıklar vuyahut mahallenin zenginlerine hizmet eden pahalı marketler aracılığı ile alınabilir. ağır bir çikolata oluşundan daha ziyade viski, likör, rom, metaxa vb. içkilerin yanında yenir.
    -1 ... kaptanreis
  7. 7.
    görüntüsü ve şekilleri ne kadar güzelse, tadı da bir o kadar kötü çikolata.
    şekerli margarin çiğniyormuşsun hissi veriyor yerken.
    1 ... particle
  8. 8.
    kutusunda " aldığınız her guylian çikolatası ile deniz atı projesini destekliyorsunuz, deniz atlarını korumak denizleri korumaktır." ibaresi bulunan muhteşem belçika çikolatası.
    ... dexter ward
  9. 9.
    evimin kadını, aşiretimin kraliçesi, mahsülümün anası yapmak istediğim çikolata. doyuyorsun aga resmen yerken.
    1 ... taharetmuslugu
  10. 10.
    süper ötesi bir çikolata.

tadı falan da çok güzeldir. beğenmeyenlere bakmayın.
    ... passionate
kapat