bugün

yedinci nesil yazar. hoş gelmişlerdir inşallah.
halk otobüslerinden çok çektiğini ve muhtemelen lise öğrencisi olduğunu farkettiğim, yedinci nesil yeni bir yazardır kendileri.*

(bkz: koştursun efenim sözlükte)
sağolsun yazarı.ayrıca biraz daha fazla koştursun efenim sözlükte..
bendenizi %15'lik kısma koyarak çok mutlu etmiş yazar. arge için teşekkür ediyoruz.
(bkz: #7790333)
coştursun efenim sözlükte.
sözlükte ender görülen müthiş tespitlerin sahibi koştursun efenim sözlükte yazarı.
sözlükte ender görülen yaratıcı nikaltı entrylerine sahip yazar.
sözlükte takip ettiğim üç beş yazardan birisi.
(bkz: #8172613)

kız diye torpil yok öyle. o ekler ayrılacak. yoksa cool adam'la konuşma şansı elde edemezsiniz, lütfen.
iki satırı aşmamasına rağmen yazıları çok akıcı, bir çırpıda okunuyor. yıldızı parlasın.
(bkz: gülsahh ı görünce şukelayı hazırlamak)

not edin bu bakınızı. ihtiyacınız olacak.
bu kadar entry girildiğini görünce son 5 yazısına bakıp mini etek giydiğini tahmin ettiğim sözlük yazarı. mini etek giydiği için yazılarının akıcılığı ise katlanmaktadır aynı zamanda.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri. güçlü kaleminden çıkan vurucu tespitlerini ilgiyle takip ediyorum. badi tuşu olsa direkt eklerdim.
(bkz: #8172573) nolu entry si ile belli bir popisinin bulunduğunu bizlere ispatlamıştır amma lakin ki öyle değildir.

silik editi: şaka mısınız abi? bu tip entry den milyonlarca var sözlükte?
muhtemelen pazardan aldığı mini eteği giyen kızdır.

(bkz: fakir kız candy)
(bkz: #8172573) sonuna kadar haklı yazar.

şimdi meselam mini etek olayını çok karıştırdılar. ha aralarında bi fuarg kaldı. o fuargınan çok güzel oldu. meselam herkesin hayatına kimse karışamaz. ha nasıl karışamaz. ben bu şekıl geynirim. bu bayan şu şekıl geynir. şu şekıl geynir. ha hiç kimse kimseye karışmaya bi hakkı yok. özgulüğü bidir.
takip ettiğim tek yazardan biri. ama onu da takip edemiyorum şu an çok seri çünkü.
sözlük moderatörlerinden birisinin gözüne kestirdiği yazar. yoksa formata uygun entrylerimin bu kadar hızlı silinmesinin hiç bi açıklaması yok.

silik editi: Entry emin olunmayan, araştırılmamış ve hatalı bilgi içermemelidir.

yazar notu: bence seviyorsan git konuş olm
sabah uyanır uyanmaz acaba ne yazmış diyerekten sözlüğe giriş yapmamı sağlayan yazar. yazılarını okuduktan sonra çıkıyorum zaten.
(bkz: burası kasıyor ev var mı)
7. neslin en iyi yazarı. istatistiklerde yer almadığına bakmayın, kıskanıldığı için.
(#8172613) yapma volkan. top ayrı köşeye kaleci ayrı köşeye.
(bkz: sözlükteki abazalar)
kedisinin hiçbir entrysini okumadım ama bu kadar çok yazarın biranda güzel yorumlar yapması sözlükteki abaza nüfusunun ne kadar fazla olduğunu bir kere daha göstermiş oldu.
sanılanın aksine erkek olan yazar.*
verdiğim bakınızları yaratıcı entryleri ile doldurmasını istediğim yazar.
(bkz: mini etek giyen kızın sağını solunu çekiştirmesi)
(bkz: mini etekli ve çok sexy kadının tecavüze uğraması)
(bkz: mini etekli bayanla gezen erkek)
(bkz: mini etekli kadınlar yüzünden göz zinası işlemek)