bugün

bi kaç gündür şahsıma grip bi türlü çıkmayandır. ortalıkta bi salgın var fazla haşır neşir olmayın ben ve benim gibilerle.
şu anda şu saatte kağıthane devlet hastanesinde en Az 30 kişi bekliyor bu hastalıktan. Ve bu kadar insana tek doktor bakıyor. Ne kadar bakabilirse. Sağlık bakanlığının zihniyetini silkeyim. Acilde kuyruk var. Kuyruk ki sanki stadda bilet kuyruğu.
4 gündür geçmeyen illet. sesim başka bir tarafımdan çıkıyor, burnumdan nefes alamıyorum, çok üşüyorum ve halsizim. hapşırınca beynim ,gözüm yerinden fırlayacak gibi oluyor. bütün insanlar benden kaçıyor, bana acıyan bakışlara maruz kalıyorum. kolumla burnumu siliyorum .her tarafım ağrıyor. öldürmez, süründürür bu pislik hastalık.
Sanırım h3n2 oldum, sakının ve dikkat edin çok kötü birşey acı çekiyorum.
Bela gibi hastalık. Bi eve geldi mi herkese uğrar.
telefonla konuşulurken anlaşılabilinen ender bir hastalıktır.
blume bağımlısı yapan hastalıktır. 2.paket de bitmek üzere.
bu ara gene hortlamış kış hastalığı.
banada fena bir şekilde uğramıştır.
Sevimsizdir ancak ateşinin kafası daha bi' güzeldir.
Geliyorum demeyen hastalıktır. Olan burnuna olur.
Yapisir insanin ustune. Gecmek bilmez. Burnun kipkirmizi dolanirsin ortalarda.
en kötüsü de hapşırmak gibi olduğunuz o an hapşıramadığınızdır.

ne koyar adama be.
çok grip bir his. salya, sümük, hapşırma derken azıma sıçiyor kendileri. Burnum kırmızı bilardo topuna döndü hıamına.
Ne oldu lan bana hastalığı. Sanki ben, ben degilim. Bir ben var bende benden içerü.
Sıcak havalarda yakalanıldığında hayatı zindan eden hastalık.
Mükemmel psikoloji içerikli kore yapımı gerilim filmi.
Aşırı derece de etkileyici ve tüy urpertir cinsten. Duman oldum.
Edit: çocuğun finalde bir sahnesi var ki aglamamak mümkün değil.
üç gündür olduğum şey. burnum tıkalı ve yanıyo, ağzımdan nefes alıyorum. hiçbir şey fayda etmiyor.
Şuanda olduğum durum.
herkesin sadece havanın soğuk olması yüzünden kaynaklandığını sandığı hastalıktır..
oysa kimse bilmez ki bu hastalığın virüsleri o sıcaklıkta en iyi faaliyet gösterir..
kışın olursun anlarım da yazın grip olmak nedir amk olduğum dün itibari ile yakalandığım hastalık önerileri bekliyorum.
tdkya göre artık paçavra hastalığıdır kendisi.
Yaz ortasında mal gibi olunan hastalık...
ölü gibi hissetmek ne demek bana öğreten hastalık....
ölü gibiyim. yaşıyorum ama ne yediğimden tat alıyorum, ne de kokusunu alabiliyorum.... yiyorum ama boşa.
nefes alamıyorum, konuşamıyorum, boğaz ağrısı yaşıyorum.
ha birde hastalanınca, - bak yalan demiyorum- benim gibi abartan bir tipseniz vay geldi başınıza...
şu geçirdiğim hastalıklı 3 günün telafisini bana verebilecek misin eyy virüs!!!
2015'ten itibaren grip aşısı olacağım. yoksa böyle olmuyor. abartmıyorum lan, hastalık hastası illet bir insanın tekiyim! çekemem hastalık falan. çekemeyince de çevremdekilere çektiriyorum.
avradını siktiğimin hastalığıdır.

ölüyorum ulan. evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar