bugün

Olur tabiki de sen yanında aileden. Biri olmadan fazla dışarda gezme yinede
Okuldan eve servisle git servisle gel hatta.
Lan Jimmy kim fen lisesi kim.
Neyse.
Verdiği kupon yattı utanır mı hiç sanmam.
Garip bir yetkili.

Neden ve nasıl yetki vermişler ilginç.
donuz listemde olduğu için hala sokak köpeklerini masum ve tehlikeli olarak ayırmayıp hatalı genelleme yapıp yapmadığını bilmesem de yapmamasını rica ettiğim değerli yazar. lütfen ayrımı dikkatli yapsın. saygılar...
libidosu yüksek olmasına rağmen hiçbir kıza asıldığını görmedim. bu libidoyu aleyna tilki resimleri ile hallediyor sanırım. onun dışında bilgi içerikli enterileri ile her daim takibindeyim. kanımca minimum 30 yaşında var. makisum 37.
libidosu yüksek olmasına rağmen hiçbir kıza asıldığını görmedim. bu libidoyu aleyna tilki resimleri ile hallediyor sanırım. onun dışında bilgi içerikli enterileri ile her daim takibindeyim. kanımca minimum 30 yaşında var. makisum 37.
true

Senin gibi teletabi olabilir.

Bende seni takipteyim.
Şampiyon olsak fenere 3 tane koysakta sen hocaya kereme falan sallamalısın
Kendini bozma kardeşim.
Şampiyonluk kutlu olsun.
kerem' i hala daha eleştiriyorsa cidden şaşkınlık uyandıracak olan yazar. cidden olamaz.
Kerem mi sat sat aq sat gitsin.
zannederim erectonun pampası.
Aleyna tilki'yi hayal edip osbir çeken sözlük şeysi...

Yazık...
görsel

Kendini böyle tanımlamış. Ama sevilen bir yazardır.
bu adamı çok merak ediyorum. evli mi nerede yaşıyor geçimini nasıl sağlıyor ?
Mesleği hastanelerde röntgencilik olan yazar, yetkili sapık vs .
(#46552180) sanki sen sırf görsel sayını arttırmak için başlık açıp, sürekli görsel ekleyerek sözlük serverında gereksiz yer kaplamıyorsun.
anasını ben alim, kızını sen . uyar mı ?
(bkz: jimmy tudeski)
Bez bebek grinch kavga etmeyin.
Öpüşün barışın evladım.
Sokak köpekleri hakkında hatalı genelleme yaptığı, aşı karşıtlığı ve fatih terim öfkesi yüzünden donuz listemde olsa da galatasaraylı duruşunu sevdiğim yazar. Saygılarımı sunarım.
çizgisini bozmadan bu zamana kadar geldi. takdir ediyorum bu çocuğu.
Kahramanı sempatiktir yine de. Yazarı ile şiddetli görüş ayrılıklarımız var, hazzetmiyorum.
Çizgisini hakikaten bozmadı.

Sayesinde ne kadar kadın ünlü varsa tanıyoruz.
jim carrey vardı başrolde. çok sevmiştim. turknet var hazır, bir kez daha izleyeyim.
senin tahtına oturacam.

(bkz: true nun yetkili olması)
exper de neyin exper i amk.
güncel Önemli Başlıklar