bugün

ipini koparanın yetkili olduğunu gösteren durumdur. yeter amk bir ben kaldım yetkili olmayan.

görsel
Takipçi sayısına göre mi seçiyorlar lan yetkilileri? 1500 yazar mı var ki takip ediliyor? Hayret ya...
Dikkat ettim hep ezikleri yetkili yapıyolar sebebi nedir?

Edit: lafım sana değil kanki. Yanlış anlama.
elde kalan bir avuç sözlük kızı da gitti elden.
az şunlara bak amk. arkamdan neler konuşmuşlar. olmadan çekememezlikler başlamış. demekki olsam anında zikeceksiniz beni.

görsel
görsel
Olsa sevinir misiniz?
Modaratrue olmayı çok mu istiyorsun?
ibne ilk önce bana çaylak atarsın istemez kalsın.

bak yine kafiyeli oldu. kaç para lan bi şairlik?
Evlilik şartı getirilsin. Her önüne gelen osbirci bakir erkek yetkili olmasın pls.
ben true, geliyorum...
Kendisi bir türlü evlenemediği için evli sözlük yazarlarını -özellikle de kendisiyle uğraşan para bok huzur yoku- çaylak yapacaktır büyük ihtimalle, evet.
true moderatör olsun ancak, sonbaharda nikah kıyma şartı getirilsin, bu şartı da pbhy uygulasın.
Burdayım be burdayım videosunu bekliyoruz.
Bence hak etmiştir. Bazen bir başlığa yorum yazıyorum, true 6 - 7 yıl önce yazmış o konuda.
görsel

C tipi yönetici istemiyoruz.
Önce evlensin daha sonra yetkili olsun bence.
(bkz: olmamış olaylar hakkında olmuş gibi başlık açmak)
buna güvenip yetki veren yetkilinin yetkisini sorgularım.
Bak kardeş beni bir kızla tanıştırmazsan sana da nah yazarlık aaa kusura bakmıcan artık karşiim diyaloglarına hazır olmanız gerekir.*
yetkisini yürüyüp yüz bulamadığı kızların özel mesajlarını okuyarak kullanır. iki dakika adam olayım demez.

özetle; bu götten her şey beklenir.
ver yetkiyi gör etkiyi...
Mel gibsona verdiler yetkiyi gördük etkiyi.
--spoiler--

yetkisini yürüyüp yüz bulamadığı kızların özel mesajlarını okuyarak kullanır.

--spoiler--

aga yazmayın böyle şeyler bizim mesaj okuyabildiğimiz falan yok millet gerçek zannedecek arada bizde bir kamyon dayak yiyecez.
madem mesajlar okunamıyordu abi birinin vajinasına giren selfie çubuğundan bizim nasıl haberimiz oldu.

kafamda deli vajinalar pardon sorular.